Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='magdola']Może uda mi się załatwić dt... Zapytam osoby, u której byla Keja...[/QUOTE] Byłoby super :) w mieście miałaby większe szanse na adopcję...
  2. Nadal czekamy na wygraną z krakvetu :(
  3. [quote name='karolkamadry']zobaczcie tatankas ona chyba właśnie prowadzi bazarek ogłoszeniowy[/QUOTE] Już znalazłam bazarek z ogłoszeniami :) tylko tekst nam potrzebny... Może ktoś ma wenę i mógłby pomóc z tekstem? Ja niestety w tym dobra nie jestem :-(
  4. Na razie ogłoszona tylko na tablica.pl i CISZA, żadnego telefonu.... ale trzeba mieć nadzieję. Przykre, bo jak Psotka była malutka i miała dużo większe szanse na adopcję niż teraz, kiedy ma te 8 miesięcy, proponowałam że poszukam dla niej domu, niestety jej właściciele nie chcieli jej wtedy oddać.
  5. [B]ksenka[/B], jak Pluto? Nie rozrabia? ;)
  6. Mam tylko nadzieję, że ona w ciąży nie jest... bo jak dostała cieczkę, to oprócz jej matki, były z nią w kojcu jeszcze 2 psy.
  7. [quote name='magdola']prawdopodobnie bedzie wolny bdt dla jamniczki[/QUOTE] Zmiksowana jamniczka załapałaby się? [url]http://www.dogomania.pl/threads/225278-8-miesi%C4%99czna-malizna-od-urodzenia-w-kojcu...-Szuka-DT-DS[/url] [img]http://img850.imageshack.us/img850/3473/27646017.jpg[/img]
  8. Zamówiłam Psotce pakiet 35 ogłoszeń na bazarku...
  9. Fajnie, jakby DT znalazła najpierw, bo z pewnością trzeba poświęcić jej czas na naukę chodzenia na smyczy (jak próbowałam ją na smyczy wziąć na spacer, to po podwórku ok, ale na ulicy już przerażona :(), z czystością w domu może też być na początku ciężko, bo od urodzenia Psotka siedzi w tym kojcu :(
  10. [quote name='mariamc']Ma się dobrze. Jak się obrobimy z wiosennymi porządkami i budową kociarni, tak bliżej lata, ruszamy w trasę. Sprawdzać nasze adopcje. Wtedy zdjęcia.[/QUOTE] Cieszę się, że ma się dobrze... a na zdjęcia czekam z niecierpliwością ;)
  11. Ja jeszcze dodam, że Pluto lubi spać w łóżku i potrafi dawać łapkę :) Znalazłam pakiet ogłoszeń w promocyjnej cenie - 5 zł, tylko tekst potrzebny...
  12. [quote name='Lupi']Ostatnio wysyp u nas psów do adopcji... :( [/quote] Trzeba się wziąć za edukację tego naszego "jeszcze wiejskiego" środowiska.... bo ten wysyp zwierzaków do adopcji jest wynikiem jedynie ludzkiej nieodpowiedzialności. [quote name='Lupi']Od siebie dodam, pies raczej nie jamnikowy tylko terierowy :). Myslę że do agility się nada.[/QUOTE] Matka faktycznie terierkowata jest, ale ojciec pewnie mix jamnika był ;)
  13. Co u naszego przystojniaka słychać? Coś mi ostatnio w głowie siedzi.... Wszystko w porządku u niego?
  14. OGŁOSZONA na: [URL="http://tablica.pl/oferta/psotka---szuka-dobrego-domu-IDW5fz.html#09d03989"]tablica.pl[/URL]
  15. Długo... do Kingi już doszła część zamówienia.. Zapraszam na wątek psiny, która szuka dobrego domku - podnoście chociaż :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/225278-8-miesi%C4%99czna-malizna-od-urodzenia-w-kojcu...-Szuka-DT-DS[/url]
  16. Fajne imię dostał ;) No to teraz trzeba szybko dobry domek znaleźć...
  17. [quote name='Cassi_']Kochana oczywiście że tak jak najbardziej :rolleyes: wszystkie przekazane przeze mnie fanty są teraz do Twojej dyspozycji więc możesz je przeznaczać na taką bidę która aktualnie tego potrzebuje :loveu:[/QUOTE] Dziękuję :) Na transport się uzbierało, więc na razie nie wystawiam. [quote name='Kamila Proc']jeszcze nie dojechala?[/QUOTE] Niestety nie :(
  18. Dzięki :) Młody już u [B]ksenki :loveu: [/B]podziękowania dla[B] Lupi [/B]za transport [B]:loveu: [/B]
  19. Popytać możesz - nic nie szkodzi na przeszkodzie, by dom stały znalazł w Stepnicy :) Nie pojechał na drugi koniec Polski :)
  20. [B]Psotka[/B] ma ok 9 miesięcy (urodzona najprawdopodobniej w lipcu ubiegłego roku). Jest niewielkim kundelkiem, wygląda na mieszańca jamnika. Przyjaźnie nastawiona do ludzi, uległa, lubi dzieci. Może iść do domu z psami i kotami. Szuka odpowiedzialnego domu. Zdjęcia uroczej, lecz niefotogenicznej Psotki: [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/871/91291321j.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/3446/35368680.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/3473/27646017.jpg[/IMG] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/1072/71304288.jpg[/IMG] Wydatki: -150 zł sterylizacja (25.04) -12 zł zastrzyk na drugi dzień po sterylce (26.04) - 13 zł puszki (5 x 2,60 zł) - 146 zł sucha karma - 7,90 zł obroża - 17 zł szelki - 8,60 zł smycz Wpłaty: - z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226248-NOWE-i-TANIE-rzeczy-ROZLICZAMY%21-prosz%C4%99-o-potwierdzenie-odebrania-przesy%C5%82ek%21%21%21%21%21%21%21%21%21"]bazarku[/URL] będzie po rozliczeniu 318 zł - z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225954-Rozliczony-do-USUNI%C4%98CIA"]bazarku[/URL] 50,50 zł
  21. [quote name='karolynahh']Co za ironia losu : w Stepnicy będę dopiero na święta.:([/QUOTE] A jesteś zainteresowana adopcją psiaka?
  22. To teraz pilnie potrzebne będą ogłoszenia..... Czasami na bazarku są tanie pakiety ogłoszeń - tylko coś znaleźć nie mogę :( Mamy mało czasu...
  23. [quote name='magdola']on bedzie w szczecinie?[/QUOTE] W okolicach Chociwla u [B]ksenki[/B], ale może tam zostać tylko 2 tygodnie... Mam nadzieję, że znajdzie w tym czasie dobry dom. [B]karolkamadry, agnieszka32[/B] dziękuję w imieniu psiaka :loveu: nr konta poda [B]Lupi[/B] na PW.
  24. Do dzieci też ostrożny (w sensie nie nachalny, delikatny - choć wiadomo, uważać trzeba jak z każdym zwierzakiem i dzieckiem) :) [B]Ksenka[/B] nie jechała dziś do Szczecina, więc psiak pojedzie jutro z [B]Lupi[/B]. Potrzebne jest 70- zł na paliwo, ja dołożę 10 zł - więcej nie dam rady. [B]Czy ktoś jeszcze może coś dla psiaka zadeklarować na transport? :oops: [/B]
  25. [quote name='Cassi_']na dogoterapeutę powiadasz....? :razz:[/QUOTE] Jak najbardziej :) Kocha ludzi, uwielbia się przytulać :loveu:
×
×
  • Create New...