ojej, Panie ma już szeleczki i nie krzyczała... ale ogólnie nie możemy tak na przyszłość robić, dzięki za wyczesanie to i tak dużo
myślałam ze ta kastracja dzisiaj będzie...
pomieszało się eh
w każdym razie Pani napisała mi maila że jest gotowa
zwykłe allegro na 7 dni
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=675221856"]piękny młody Szafir gaśnie w schronisku (675221856) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]
z moim nr tel
nazwałam go Szafir, chociaż dla mnie jest Łapeczkiem
no i kontenerek dalej u nas..
zdjęcia Febuni
[IMG]http://img79.imageshack.us/img79/7706/zdjcia0004.jpg[/IMG]
Febe zawsze siada tam gdzie my! :diabloti:
[IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1271/zdjcia0007g.jpg[/IMG]
[IMG]http://img31.imageshack.us/img31/8457/zdjcia0009h.jpg[/IMG]
[IMG]http://img523.imageshack.us/img523/786/zdjcia0011.jpg[/IMG]
ja będę, ale przyznam że jeszcze nie zaczęłam, myślę że pod koniec tygodnia już będę, a potem już tak jak powiedziałam, na pewno
szeleczek nie kupiłaś Aga?