-
Posts
11703 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by xmartix
-
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
właśnie wróciłyśmy od weta Febunia zaszczepiona, cały zestaw, zapłaciłam 50 zł (ze zniżką na szczęście) wetka powiedziała że najlepiej sterylkę dopiero za 3 miesiące, więc już będę naciskać nowy domek ewentualny -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
już wiem, sterylka za darmo za to dzisiaj idę na szczepienia w końcu -
dorwałam Ulę na GG pisze że szczeniak tego samego dnia im uciekł ona sama ma problemy z logowaniem się na forum (jak kiedyś)
-
Ninka jak dojdzie to napisz to dam na pierwszą :) ogłoszeń trzeba więcej niech Młody do domku idzie.
-
Roczny mix Welsch Corgi- piękniś i wariatuńcio! :) MA DOM! WROCŁAW
xmartix replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
to chyba dobrze co? -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
xmartix replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=677591770]sunie (szczenięta) z nadzieją na miłość! (677591770) - Aukcje internetowe Allegro[/url] będę odnawiać -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
tak, na przytulanie z nią hehehe tak cieczka widzę już koniec. podobno trzeba odczekać i dopiero sterylka myślę że w tym tyg się umówię to do 2 tyg to zrobimy -
Diego ma duzo szcześcia, ze znalazl taki domek :)
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
Koperuś no co Ty! nie bój się ;) -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
oo nie wiedziałam o Festerku, to super! no Febe to by się tylko całować chciała :diabloti: nie mam siły! ;) -
Narcyz wreszcie doczekał się domu :) dziękujemy Negri!!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=677581905]ten pies płacze choć nie roni łez (677581905) - Aukcje internetowe Allegro[/url] zwykłe allegro będę odnawiać do usranej śmierci Chłopak ma jeszcze ode mnie ogłoszenie na adopcje.org cały czas -
Narcyz wreszcie doczekał się domu :) dziękujemy Negri!!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
to Murzyn? albo Murek? -
[Śląsk]Porzucony,stary,przerażony-JUŻ w nowym DOMU!!! :)
xmartix replied to wiq's topic in Już w nowym domu
potrzeba nr konta jeżeli jest możliwość to nie na prywatne konto tylko jakiejś organizacji, ale jak nie da rady to też ok, po prostu mniej cegiełek zejdzie -
Diego ma duzo szcześcia, ze znalazl taki domek :)
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
słuchajcie jest jedna sprawa Pani Marta pisze że Diego ma jajka... że ma maciupeńką ranę na jajkach ale jajka ma i to baardzo duże (sprawdzała dokładnie), zna się na tym ponieważ jej poprzedni pies też miał jajka a potem kastracja i nie miał i wie jak to wygląda. do tego w książeczce jest tylko wpis o kastracji ale nie ma pięczątki ani podpisu co o tym Koperek myślisz? -
Diego ma duzo szcześcia, ze znalazl taki domek :)
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
dziewczyny nic nie chcę :crazyeye: działamy razem :) -
tak, allegro odnawiam mu non stop
-
Diego ma duzo szcześcia, ze znalazl taki domek :)
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img188.imageshack.us/img188/3879/diego012.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/1746/diego013.jpg[/IMG] [CENTER][B]nazywa się teraz DIEGO[/B] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3366/diego016.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Diego ma duzo szcześcia, ze znalazl taki domek :)
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
MAIL OD PANI MARTY: " [COLOR=DarkRed]witam :))[/COLOR] [COLOR=DarkRed]Albus juz jest w domku :)))) to bardzo kochany piesek :)))) [/COLOR] [COLOR=DarkRed]podroz byla nieco trudna heheh ale udalo sie :))) za wszelka cene chcial wyjsc z samochodu :) niepodoba mu sie tez jego nowe lozko hehehe ale moze z czasem sie przyzwyczai :D woli lozko po viliamie, chociaz prawie sie w nim nie miesci hehehhe[/COLOR] [COLOR=DarkRed]wcale nie jest agresywny w stosunku do innych psow- przynajmniej na razie :) raczej sie ich boi :) poza tym panicznie boi sie mojego ojca, ogolnie mezczyzn i ma bardzo duzo lekow, ale to zrozumiale skoro wszystko jest dla niego takie nowe :) [/COLOR] [COLOR=DarkRed]za mna chodzi krok w krok heheh nie wiedzialam ze umie dawac lapke :))) daje nawet obie, na zmiane :P [/COLOR] [COLOR=DarkRed]jest bardzo grzeczny i kochany - bardzo sie ciesze ze to wlasnie Albus jest ze mna :) nowe zycie - nowe imie :P teraz nazywa sie Diego :P [/COLOR] [COLOR=DarkRed]Pozdrawiamy serdecznie i dziekujemy za pomoc i cierpliwosc !"[/COLOR] -
dzień dobry :)
-
tak, czerwiec zamknięty na pierwszej stronie jest aktualizacja jak coś z uwzględnieniem wpłat na lipiec, więc się nie przejmujcie że brakuje 11 zł... jak zapłacę za bazarek to będzie luzik
-
Diego ma duzo szcześcia, ze znalazl taki domek :)
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B]gotowe na wieści o Albusiu????[/B][/SIZE] :razz: -
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
xmartix replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
a mogę tylko poogłaszać