Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. właśnie wróciłyśmy od weta Febunia zaszczepiona, cały zestaw, zapłaciłam 50 zł (ze zniżką na szczęście) wetka powiedziała że najlepiej sterylkę dopiero za 3 miesiące, więc już będę naciskać nowy domek ewentualny
  2. już wiem, sterylka za darmo za to dzisiaj idę na szczepienia w końcu
  3. dorwałam Ulę na GG pisze że szczeniak tego samego dnia im uciekł ona sama ma problemy z logowaniem się na forum (jak kiedyś)
  4. Ninka jak dojdzie to napisz to dam na pierwszą :) ogłoszeń trzeba więcej niech Młody do domku idzie.
  5. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=677591770]sunie (szczenięta) z nadzieją na miłość! (677591770) - Aukcje internetowe Allegro[/url] będę odnawiać
  6. tak, na przytulanie z nią hehehe tak cieczka widzę już koniec. podobno trzeba odczekać i dopiero sterylka myślę że w tym tyg się umówię to do 2 tyg to zrobimy
  7. Koperuś no co Ty! nie bój się ;)
  8. oo nie wiedziałam o Festerku, to super! no Febe to by się tylko całować chciała :diabloti: nie mam siły! ;)
  9. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=677581905]ten pies płacze choć nie roni łez (677581905) - Aukcje internetowe Allegro[/url] zwykłe allegro będę odnawiać do usranej śmierci Chłopak ma jeszcze ode mnie ogłoszenie na adopcje.org cały czas
  10. potrzeba nr konta jeżeli jest możliwość to nie na prywatne konto tylko jakiejś organizacji, ale jak nie da rady to też ok, po prostu mniej cegiełek zejdzie
  11. słuchajcie jest jedna sprawa Pani Marta pisze że Diego ma jajka... że ma maciupeńką ranę na jajkach ale jajka ma i to baardzo duże (sprawdzała dokładnie), zna się na tym ponieważ jej poprzedni pies też miał jajka a potem kastracja i nie miał i wie jak to wygląda. do tego w książeczce jest tylko wpis o kastracji ale nie ma pięczątki ani podpisu co o tym Koperek myślisz?
  12. dziewczyny nic nie chcę :crazyeye: działamy razem :)
  13. tak, allegro odnawiam mu non stop
  14. się odezwała osoba w sprawie Chojraczka (mam info od Agnieszki) i daję Tobei Koperek ten nr na pw
  15. ok, przygotuję mu on sam ma gończego ale samca więc by się zjedli a szkoda bo dobrze ten wujek się psami zajmuje jak na łowcę.. nie lubię kół łowieckich
  16. [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/3879/diego012.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/1746/diego013.jpg[/IMG] [CENTER][B]nazywa się teraz DIEGO[/B] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3366/diego016.jpg[/IMG] [/CENTER]
  17. kurcze mój wujek jest prezesem koła łowieckiego - zapytam czy go nie chcą do polowań
  18. MAIL OD PANI MARTY: " [COLOR=DarkRed]witam :))[/COLOR] [COLOR=DarkRed]Albus juz jest w domku :)))) to bardzo kochany piesek :)))) [/COLOR] [COLOR=DarkRed]podroz byla nieco trudna heheh ale udalo sie :))) za wszelka cene chcial wyjsc z samochodu :) niepodoba mu sie tez jego nowe lozko hehehe ale moze z czasem sie przyzwyczai :D woli lozko po viliamie, chociaz prawie sie w nim nie miesci hehehhe[/COLOR] [COLOR=DarkRed]wcale nie jest agresywny w stosunku do innych psow- przynajmniej na razie :) raczej sie ich boi :) poza tym panicznie boi sie mojego ojca, ogolnie mezczyzn i ma bardzo duzo lekow, ale to zrozumiale skoro wszystko jest dla niego takie nowe :) [/COLOR] [COLOR=DarkRed]za mna chodzi krok w krok heheh nie wiedzialam ze umie dawac lapke :))) daje nawet obie, na zmiane :P [/COLOR] [COLOR=DarkRed]jest bardzo grzeczny i kochany - bardzo sie ciesze ze to wlasnie Albus jest ze mna :) nowe zycie - nowe imie :P teraz nazywa sie Diego :P [/COLOR] [COLOR=DarkRed]Pozdrawiamy serdecznie i dziekujemy za pomoc i cierpliwosc !"[/COLOR]
  19. tak, czerwiec zamknięty na pierwszej stronie jest aktualizacja jak coś z uwzględnieniem wpłat na lipiec, więc się nie przejmujcie że brakuje 11 zł... jak zapłacę za bazarek to będzie luzik
  20. [SIZE=4][B]gotowe na wieści o Albusiu????[/B][/SIZE] :razz:
×
×
  • Create New...