-
Posts
11703 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by xmartix
-
MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
biedulki :placz: -
[CENTER][COLOR=Red][B][SIZE=4]TRZEBA OGŁOSZEŃ!!!! [/SIZE][/B][B][SIZE=4]ja robię allegro i jeszcze ogłoszę go na 5 portalach ale trzeba więcej ogłoszeń!!!!!!!![/SIZE][/B] [/COLOR][/CENTER] [B]ja uważam że jak nas nie stać to może lepiej jak Zumiś w niepłatnym dt, nawet jakby musiał zmieniać miejsca...[/B] i trzeba rozreklamować wątek, kto się weźmie za to????
-
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
zdjęcia słabe ale zawsze... 1. na początku spała tutaj albo w kontenerku [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/4439/febe2.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/8506/febe3.jpg[/IMG] 2. tu mi się stara wpakować na kolana :) [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9097/zdjcia0010j.jpg[/IMG] 3. a tu dopiero co przyszłam i kucnęłam żeby pogłaskać psy i kogo miałam na kolanach?? :) Febunię :) [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9638/febenakolankach1.jpg[/IMG] 4. a tu tak się patrzę na Martę :) [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9219/zdjcia0006.jpg[/IMG] -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Febe jest bardzo kontaktowa, co mnie zobaczy to skacze, cieszy się, na mojego Tżta nie reaguje aż tak ale to dlatego też że on jest bardziej "zimny" do zwierząt, a ja co przejdę to je wymiziam, więc lepsze wrażenia ma ode mnie :lol: wracając do Febe - jest bardzo towarzyska, zastanawiam się czy w ogóle potrzebna jej smycz bo łazi krok w krok, tylko jak się wystraszy to może zwiać. Po schodach już chodzi dobrze, tylko w pierwszy dzień nie umiała. Apetyt ma bardzo dobry, ale nie tak że je i je i je, nie - je tyle ile jej trzeba. Nie mogę dla Was zrobić ciekawych zdjęć bo ciągle na mnie siedzi :) a jak robię zdjęcia to tylko komórką więc słabe. Zaraz wkleję to które mi zrobił Tż i zobaczycie że nawet jak kucne przy psach to Febe siedzi już na kolanach :) Aha - w domu zachowuje czystość, nie szczeka, nie piszczy, umie drapnąć w drzwi jak coś ale to tylko w ostateczności, jest grzeczniutka. Najbardziej to by chciała żeby ją ciągle głaskać, od razu rozkłada się -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Febe ogłoszona jeszcze na: - wroclaw.gumtree.pl - ale.gratka.pl - kupiepsa.pl - drobne.centrumofert.pl - adopcje.org Danka czekamy na Twoje ogłoszenia! -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[url=http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=662669261]do adopcji urocza sunia w typie jamnika (662669261) - Aukcje internetowe Allegro[/url] narazie tyle, mam ograniczona ruchy bo Febe na kolanach a pod nogami Buli :roll: -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']zdjęcia do ogłoszeń mogą być chyba te moje - wygląd sunie sie nie zmienił - chyba, że zrobisz jak się uśmiecha :loveu:[/quote] nie mogę właśnie, bo siedzi mi na kolanach znowu, już wie, że jak siadam do kompa to trzeba wskoczyć :crazyeye::lol::lol: -
ja mam, wlasnie odnowilam
-
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
ha trzeba ją ciachnąć... postaram się załatwić za darmo, a jak nie to czy mogę liczyć na zrzutę??? -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Febunia właśnie pcha mi się na kolana, uwielbia siedzieć na krzesach i kolanach. Wykąpaliśmy ją w końcu i wyczesaliśmy bo strasznie z niej sierść leciała :) z Bulisiem już się dogadują, właściwie olewają :lol: razem je wyprowadzamy. Febe to taka przylepa, uwielbia się tulić, ogonek macha non stop, myślę że szybko nauczy się chodzić bez smyczy ale na razie jej nie puszczam bo się boje że ucieknie. Co do bania się smyczy - trochę tak aha i najważniejsza informacja; nie załatwia się w domu w ogóle, tylo pierwszego dnia, pewnie byłą zestresowana. Zdjęcia porobię jej komórką bo nie mam aparatu, ale jak jest jasno to ładne wychodzą i porobimy ogłoszenia. Ja zrobię na: allegro,gumtree,adopcje,kupiepsa,drobnecentrumofert,alegratce. Danka czy możesz zrobić resztę? :roll: we wt idziemy do weta -
uaktualnie allegro o nowe zdjęcia ale wieczorem dopiero Zumiś piękny piękny piękny!!!!!!!!!!!!!!!:loveu: dziękujemy Wiosno i wszystkim na watku
-
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
sama się wpakowała na kanapę, musiałam coś podłożyć bo tyle sierści zostawia że masakra :cool3: dopiero jutro ją kąpiemy. Febe ma dolną szczękę trochę wysuniętą... :lol: i jak się na nią patrzy to jej ząbki wystają -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
jeszcze raz: sunia u nas, pierwszego dnia się załatwiła w domu, dzisiaj już nie, zobaczymy jak dalej jest bojaźliwa ale i tak lubi się tulić, tak, smyczy się boi i trzeba ostrożnie jej zapinać. uwielbia leżeć na kanapie i wywalać do góry nogami :) we wt dopiero pójdzie do weta, ale wcześniej w nd zostanie wykąpana :cool3: z Bulim narazie ok, nie siedzą w tych samych pomieszczeniach, ale od nd będą :) to pozdrwiamy i wkleję zdjęć parę [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/2373/wieczorni.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4795/febe1.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/1552/febenaku2.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/3685/febewcha.jpg[/IMG] -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
czy widać moje posty w ogóle??? -
Ci Państwo już mieli taką sunię podobną z zachowania jak Noreczka, więc myślę że będzie dobrze :) obiecali mi maila ze zdjęciami jak się mała zaaklimatyzuje
-
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Febe u nas, raz pokazuje ząbki, a raz skacze na kolana. śmierdzi :lol: no ale trzeba ją wykąpać, nic nie zjadła, stara się przymilać teraz. Niestety mamy wymagającego gościa przez 2 dni u siebie w domu... :shake: i już jemu przeszkadza dużo rzeczy.. ;/ eh trzeba przetrwać Febe będzie się przyzwyaczjać do nas, będziemy pisać. [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4795/febe1.jpg[/IMG] narazie takie zdjęcie, już się do nas cieszy, ale widać że boi niektórych rzeczy -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
xmartix replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ta, Czuczko to Majster hahah Szefunio :loveu: -
Diego ma duzo szcześcia, ze znalazl taki domek :)
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
ja nic nie mowilam w schronie o Albusiu -
a też chcę poogłaszać nr tel trzeba
-
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Febunia jutro przyjedzie :loveu: -
o, co z tą kupką?? hmm na budzie śpi? :cool1: