-
Posts
11703 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by xmartix
-
Psiaczek ze źle zrośniętą łapką - DT na cito!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
to ogłaszamy jakieś tam chyba ma ogłoszenia, nie pamiętam ktoś wie? a macie nr do Koperka? dajcie proszę na pw -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']ktoś na transportowym ogłosił że jedzie przez Wro do Krakowa, zapytałam się czy nie weźmie transporterka. Może byc? by była w nd w Krakowie[/quote] o 7-8 rano w nd byłby transporterek w Krakowie na wystawie, trzeba by było go stamtąd odebrać kto ma kontakt do Misieek to jej zadzwonię i powiem bo na Dogo widzę nie wchodzi często -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
pamiętamy pamiętamy a Febunia patrzy ze mną na Dogo co się dzieje :cool1: -
światełeczko :loveu:
-
Diego ma duzo szcześcia, ze znalazl taki domek :)
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
dzięki Koperku jeszcze przydałoby się przesunąć operację na dzień następny.. bo ta koleżanka Pani Marta powiedziała że jednak 29 nie, za to 30 czerwca tak.. :roll: dajcie mi na pw Koperka, bo nie wiem czy popatrzy z rana na wątek -
świetny kolor tęczowy :loveu:
-
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kako80']pisalam wczesniej zeby podrzucic mojemu mezowi we wro to przywiezie do kato, ale bez reakcji.. nastepnym razem bedzie jechal do katowic kolo 5 lipca, wiec jezeli was to interesuje, to musicie mu podrzucic transporterek.[/quote] ok, będę pamiętać -
[url=http://www.allegro.pl/item667566152_piekny_duzy_pies_jak_owczarek_szuka_domu.html]piękny duży pies jak owczarek szuka domu (667566152) - Aukcje internetowe Allegro[/url] dziękujemy Brysio :)
-
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']Misieek jakbym znalaza kogo kto jedzie do Katowic to podrzucić Ci ten transporterek? odbierzesz?[/quote] ktoś na transportowym ogłosił że jedzie przez Wro do Krakowa, zapytałam się czy nie weźmie transporterka. Może byc? by była w nd w Krakowie -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7759/zdjcia0005u.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8136/zdjcia0002s.jpg[/IMG] -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
nie, nie ma, jak się wychodzi to skrobnie w drzwi i koniec, a jak się zostawi klapki czy buty na wierzchu to są u niej w transporterku ale nie pogryzione ;) -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Zdjęcie Febe na kolanach przed kompem: zasnęła :crazyeye: [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/1972/febespiwramionach1.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/2447/febespiwramionach2.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/138/febespiwramionach3.jpg[/IMG] -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Misieek jakbym znalaza kogo kto jedzie do Katowic to podrzucić Ci ten transporterek? odbierzesz? -
[IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8946/dscn2973.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/6921/dscn2982.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/4724/dscn3014.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/551/dscn3032u.jpg[/IMG]
-
mam wieści! Norka się zaaklimatyzowała, skacze już jak widzi swojego Pana i Panią, cieszy się, szczeka (wręcz wyje) jak wychodzą gdzieś, w domku uwielbia spać na sowim posłaniu, zachowuje czystość, na spacerkach boi się jeszcze, kota nie rusza, ale jak kot ją rusza to odwarknie i spokój bardzo się cieszę że taki domek znalazła! dziś lub jutro dostaniemy zdjęcia :loveu: Norka niby jest wysterylizowana, ale nie ma tego w książeczce ani nie ma tatuaża w uchu.. muszę się dopytać, bo w książeczce powinno to być!:shake:
-
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
oo fajnie. a cod o Febe: Febunia znosi do swojego ukochanego kontenerka wszelkie buty... nie gryzie ich, ale znosi i śpi z nimi :roll: :lol: -
Terierkowata Aksa odana przez właściciela . Ma cudowny dom . WROCŁAW
xmartix replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
extra ściągam ogłoszenia :) -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Febikowi u nas dobrze, ale szuka ds, na razie zero telefonów i małe zainteresowanie na allegro... -
Diego ma duzo szcześcia, ze znalazl taki domek :)
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
[B]Mail od Pani Marty dostalam ze prosi o te wymiary...[/B] napisala ze w tv byl program o Rambo z wroclawskiego schronu ze pogryzł dziewczynke jakas ... byl? -
Roczny mix Welsch Corgi- piękniś i wariatuńcio! :) MA DOM! WROCŁAW
xmartix replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
o weź ja przekonaj żeby psa oddała tu tego weta miałaby o niebo lepiej!