Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. to ogłaszamy jakieś tam chyba ma ogłoszenia, nie pamiętam ktoś wie? a macie nr do Koperka? dajcie proszę na pw
  2. [quote name='xmartix']ktoś na transportowym ogłosił że jedzie przez Wro do Krakowa, zapytałam się czy nie weźmie transporterka. Może byc? by była w nd w Krakowie[/quote] o 7-8 rano w nd byłby transporterek w Krakowie na wystawie, trzeba by było go stamtąd odebrać kto ma kontakt do Misieek to jej zadzwonię i powiem bo na Dogo widzę nie wchodzi często
  3. pamiętamy pamiętamy a Febunia patrzy ze mną na Dogo co się dzieje :cool1:
  4. światełeczko :loveu:
  5. dzięki Koperku jeszcze przydałoby się przesunąć operację na dzień następny.. bo ta koleżanka Pani Marta powiedziała że jednak 29 nie, za to 30 czerwca tak.. :roll: dajcie mi na pw Koperka, bo nie wiem czy popatrzy z rana na wątek
  6. świetny kolor tęczowy :loveu:
  7. [quote name='kako80']pisalam wczesniej zeby podrzucic mojemu mezowi we wro to przywiezie do kato, ale bez reakcji.. nastepnym razem bedzie jechal do katowic kolo 5 lipca, wiec jezeli was to interesuje, to musicie mu podrzucic transporterek.[/quote] ok, będę pamiętać
  8. [url=http://www.allegro.pl/item667566152_piekny_duzy_pies_jak_owczarek_szuka_domu.html]piękny duży pies jak owczarek szuka domu (667566152) - Aukcje internetowe Allegro[/url] dziękujemy Brysio :)
  9. [quote name='xmartix']Misieek jakbym znalaza kogo kto jedzie do Katowic to podrzucić Ci ten transporterek? odbierzesz?[/quote] ktoś na transportowym ogłosił że jedzie przez Wro do Krakowa, zapytałam się czy nie weźmie transporterka. Może byc? by była w nd w Krakowie
  10. napisałam tylko co ta pani napisała, nie widziałam programu, to może zmienimy imię naszemu bo jak się ogłasza to zeby ludzie sobie nei kojarzyli
  11. [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7759/zdjcia0005u.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8136/zdjcia0002s.jpg[/IMG]
  12. nie, nie ma, jak się wychodzi to skrobnie w drzwi i koniec, a jak się zostawi klapki czy buty na wierzchu to są u niej w transporterku ale nie pogryzione ;)
  13. Zdjęcie Febe na kolanach przed kompem: zasnęła :crazyeye: [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/1972/febespiwramionach1.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/2447/febespiwramionach2.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/138/febespiwramionach3.jpg[/IMG]
  14. Misieek jakbym znalaza kogo kto jedzie do Katowic to podrzucić Ci ten transporterek? odbierzesz?
  15. [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8946/dscn2973.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/6921/dscn2982.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/4724/dscn3014.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/551/dscn3032u.jpg[/IMG]
  16. mam wieści! Norka się zaaklimatyzowała, skacze już jak widzi swojego Pana i Panią, cieszy się, szczeka (wręcz wyje) jak wychodzą gdzieś, w domku uwielbia spać na sowim posłaniu, zachowuje czystość, na spacerkach boi się jeszcze, kota nie rusza, ale jak kot ją rusza to odwarknie i spokój bardzo się cieszę że taki domek znalazła! dziś lub jutro dostaniemy zdjęcia :loveu: Norka niby jest wysterylizowana, ale nie ma tego w książeczce ani nie ma tatuaża w uchu.. muszę się dopytać, bo w książeczce powinno to być!:shake:
  17. oo fajnie. a cod o Febe: Febunia znosi do swojego ukochanego kontenerka wszelkie buty... nie gryzie ich, ale znosi i śpi z nimi :roll: :lol:
  18. Febikowi u nas dobrze, ale szuka ds, na razie zero telefonów i małe zainteresowanie na allegro...
  19. pani Marta co chce od nas Albusia adoptowac napisala mi ze w tv byl program o jakims Rambo z wroclawskiego schronu ze pogryzl dziecko teraz to ten pies nigdy nie wyjdzie ze schronu jak cała Polska oglądała ten program :placz::angryy:
  20. nie, nie allegro, zrobie nowe bez kwestii usypiania
  21. [B]Mail od Pani Marty dostalam ze prosi o te wymiary...[/B] napisala ze w tv byl program o Rambo z wroclawskiego schronu ze pogryzł dziewczynke jakas ... byl?
  22. o weź ja przekonaj żeby psa oddała tu tego weta miałaby o niebo lepiej!
×
×
  • Create New...