Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. a Febe nie lubi suchego, ale mokre wcina szybko :p i też jest pieszczochem, właśnie mi śpi na kolanach, jedna ręką tylko piszę bo na drugiej ma łepek :loveu:
  2. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=667723080]piękny owczarek niemiecki - czeka go strzykawka! (667723080) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  3. uaktualniłam pierwszy post
  4. 30 zł za dzień to zbyt drogo jak na Dogomaniaków.... cholera, nikt nie dzwonił?
  5. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=667122097"]12 m-czna sunia w potrzebie!!! POMÓŻ! ma 2 dni!! (667122097) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]
  6. sprawdźcie ok? zrobię allegro (zwykłe) na 3 dni
  7. już płacimy??? na licpiec czy na co? bo się pogubiłąm :eviltong: tyle tych psów
  8. jeszcze raz ogłosić ją trzeba zrobię allegro przenieście zdjęcia proszę do pierwszego postu
  9. czy niszczy w domu?????????? czy to jest sprawdzona informacja?
  10. a chłopak jest już w domu, parę dni temu podobno go adoptowano więc ten pan co do mnie dzwonił już nie będzie jechać do wro jakbyście słyszały o jakimś corgim lub mixie corgiego to dajcie znać, pan Piotr jest nadal chętny na tego typu pieska
  11. oo dziękujemy malawaszka :) właśnie Febe się podlizuje do mojego Buliego bo ma cieczkę, ale nic z tego, po 1 Buliś niezainteresowany (:crazyeye:) a po drugie jest już kastrat (no niestety :eviltong: )
  12. [quote name='danka1234']Słodziutka jest malutka. :loveu: aktywowałam te linki ogłoszeniowe dla Febe.[/quote] dziękujemy Danka
  13. przyszedł Wujek Grzesiek i Febe została wymiziana taką przyjmuje pozę do miziania: [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/2940/mizianafebe1.jpg[/IMG] a to wersja w przybliżeniu :diabloti: [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4745/mizianafebe2.jpg[/IMG]
  14. a kiedy byś mogła go zmierzyć? dzięki za informacje
  15. miałam właśnie pisać Febe siedzi mi jak zwykle na kolanach i się rozgląda :) Febe jest bardzo wesoła, towarzyska, ciągle staje na tylnych łapkach a przednie opiera o moje nogi, chce się przytulać, miziać, chce czuć człowieka, rozdaje buziaki. na spacerach biega, wącha, skacze, tarza się w piasku :) czekamy teraz na domki żeby się zgłaszały ponieważ ma cieczkę to sterylka będzie później tyle u nas a co u Festerka?
  16. Koperek zmierzyłaś chłopaka? i na kiedy kastracja? bo pani Marta pyta...
  17. no coś Ty! u nas idą psy jak ciepłe bułeczki we Wro, a szczególnie te co ogłaszałam, dużo starszych idzie do domków
×
×
  • Create New...