-
Posts
11703 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by xmartix
-
Psiaczek ze źle zrośniętą łapką - DT na cito!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Pani Małgosia rozpatruje sprawę bycia dt z możliwością ds -
Zechciej zamienić kratę przede mną na bezkresny obraz tego świata!
xmartix replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
witamy! najwięcej o Kirze wie Rybka, założycielka watku, więc musimy na nią poczekać, albo proszę się z nią skontaktować bezpośrednio: [SIZE=2]GG 5722414 email [email][email protected][/email] GSM 691- 364- 660[/SIZE] -
Dwa stare,kudłacze...Edwin ma dom..... i Kuba ma dom w Niemczech!
xmartix replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Kikou masz alergię? hehe najlepiej z samego rana. o 10 w schronie? w końcu się zobaczymy :evil_lol: ja też nie mam aż tak talentu ale damy radę, mogę załatwić maszynkę do strzyżenia dla psów. Koperek w schronie pozwolą nam na to? upewniam się.. :cool3: -
Psiaczek ze źle zrośniętą łapką - DT na cito!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
ależ jak prawniczo Kikou :evil_lol: tak, Koperek z tym "tekstem" drugiej ciotki, ze byl on nie na miejscu, masz rację, nie zauważyłam. Ale i tak za bardzo was poniosło, piszcie pw-ki do siebie bardziej -
- adopcje.org - przygarnijzwierzaka.pl - kupiepsa.pl - gumtree.pl - ale.gratka.pl
-
Irysek, Amon jest ogłoszony na: - kupiepsa.pl - adopcje.org - ale.gratka.pl - gumtree.pl - allegro.pl [url=http://www.allegro.pl/item681496844_jak_owczarek_amon_wielki_pieszczoch_szuka_domu.html]jak owczarek Amon wielki pieszczoch szuka domu (681496844) - Aukcje internetowe Allegro[/url] ma nawet dwa allegra linki do ogłoszeń wyżej nie wklejam bo i po co, to samo jest w allegro wszystkie ogłoszenia są aktualne
-
Diego ma duzo szcześcia, ze znalazl taki domek :)
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
oj nie, zapomniałam :oops: przepraszam, trochę zwaliło się na mnie problemów :shake: -
Psiaczek ze źle zrośniętą łapką - DT na cito!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
dziewczyny jak wyjaśnione to proszę edytować wasze wpisy dot. spraw między wami dziękuje -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Febunia czuje się dobrze, jest wesoła, lubi pobiegać, biega sobie czasami luzem po łące zarośniętej, wraca na zawołanie, raz od razu a raz po jakimś czasie, wraca jak nie ma psów, ludzi i kotów w okolicy. postaram się ją nauczyć paru komend :razz: aha i nikt nie dzwonił.. -
Psiaczek ze źle zrośniętą łapką - DT na cito!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
dzięki Koperek, p. Małgosia mieszka w Poznaniu -
Dwa stare,kudłacze...Edwin ma dom..... i Kuba ma dom w Niemczech!
xmartix replied to kikou's topic in Już w nowym domu
no więc czy ktoś ma czas kiedyś? np we wtorek to się obetnie psa... tylko że sama nie dam rady.. -
Diego ma duzo szcześcia, ze znalazl taki domek :)
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
już wiemy wszystko co i jak z wizytami u behawiorysty. wklejam mail od Pani Marty, bo jest niesamowity: [COLOR=DarkRed]"Diegus nie jest jeszcze gotowy na to szkolenie o ktorym Pani pisalam ze wzgledu na stan zdrowia- wetka mi odradzila na razie, mowila, ze ewentualnie jesli bedzie wszystko oki to najwczesniej za 2 tygodnie bo moge mu zaszkodzic takim nadmiernym wysilkiem, a jak sie gdzie uderzy w jajko to bedzie katastrofa. Rozmawialam z Panem Robertem (szkoleniowiec-behawiorysta) i umowilam sie z nim tak- ze zadzwonie jak Diego bedzie gotow i jesli grupa ktora bedzie szkolil bedzie oporna to dolozymy tam Diego, bo on kumaty jest i nadrobi nawet dwutygodniowe zaleglosci w mig :))) [/COLOR] [COLOR=DarkRed]Wczoraj wieczorem zrobilam maly test :)))) moze troche za wczesnie ale strasznie mnie korcilo.....ucze Diego roznych komend i on juz powolutku zaczyna lapac o co mi chodzi :)))) cala rodzina sie w to zaangazowala, zeby nie robic mu wody z mozgu i ujednolicic komendy. (na razie siad, lapka i do mnie - dziala bez zarzutu :P ) Tak wiec wczoraj o godzine 22 poszlam z nim do pobliskiego parku (wspaniale miejsce do biegania) i ...... puscilam go ze smyczy!!!! mialam pewnosc 99% ze nikogo tam nie spotkam bo juz pozno bylo i byla brzydka pogoda no i jest to miejsce zdala od samochodow i zgielku miasta ...a Diego? oszalal z radosci!!!!! to jest nie do opisania jaki on byl szczesliwy!!! dalam mu sie pocieszyc wolnoscia a pozniej sprawdzalam czy wroci jak go zawolam....za kazdym razem wracal!!! wolniej czy szybciej, ale zawsze podchodzil z ufnoscia!!!![/COLOR] [COLOR=DarkRed]jesli chodzi o rodzicow to z dnia na dzien jest coraz lepiej!!! stosujemy rady Pana Roberta- jestem z nim w ciaglym kontakcie telefonicznym i generalnie chcialabym sie jeszcze tam z Diego wybrac na indywidualna wizyte- poki nie zaczniemy szkolenia podstawowego :)))) "[/COLOR] :loveu: -
Psiaczek ze źle zrośniętą łapką - DT na cito!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
co za wykład Koperek a jakieś rady napiszesz gdyby co? np. jak wprowadzać do mieszkania, Pani Malgosia proponuje najpierw spotkanie na dworze a potem w domu, ale jak dalej? jak jak coś się zacznie dziać? co robić? czego nie robić? jak robić? -
Diego ma duzo szcześcia, ze znalazl taki domek :)
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
tak, tak pisałam że na pewno z bólu. Koperek skoczysz na wątek Szafirka z łapką i napiszesz nam o "technikach" wprowadzania psa do nowego domu gdzie jest już pies?;) -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
pomóżcie tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/znaleziony-owczarek-do-adopcji-141513/[/url] -
Diego ma duzo szcześcia, ze znalazl taki domek :)
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
wcześniej pisałam o 300 zł, teraz na pewno więcej, nie pytałam nie wiem co mówił behawiorysta i nie wiem jak Diego do Taty, mimo że pytałam.. myślę że musimy poczekać na odpowiedź, na razie Pani zajęła się opieką nad Diego i sprawą tego weta ze schronu u Diego opuchlizna spadła, już można dotykać go tam i sprawdzać co i jak, 3 wetów oglądało Albusia i stwierdzili że nie ma samego woreczka tylko "coś" tam jest, i nie wiedzą czy to jajka... poczekają aż jeszcze zejdzie opuchlizna całkiem i będą działać -
Czarny Harisek z nużycą i chorym brzuszkiem ma DOM ! Wroc
xmartix replied to demi's topic in Już w nowym domu
tak, Harisku do domku -
a właściciele chcą ją oddać?
-
tak, Kikou, podać także swój albo Twój albo co? Mari daj maila jeszcze
-
W-w Suka,9mies.,mix labka z goldenem w pilnej potrzebie!
xmartix replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
Ula szok! extra że tyle ogłoszeń, ja się ograniczam do 5-6 .. -
dzisiaj tylko allegro: o czym marzy Charli - o miłości czy odrzuceniu? (684187119) - Aukcje internetowe Allegro
-
Psiaczek ze źle zrośniętą łapką - DT na cito!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
no więc co teraz? Pani za miesiąc (mam nadzieję że nie pomyliłam terminu) ma urlop i ewentualnie wtedy chciałaby wziąć Szafirka żeby razem wszyscy byli w domu ale nie dostałam jeszcze konkretnego info że się zdecydowała a także my musimy mieć zdanie na ten temat. więc dziewczyny co o tym myślicie? co będzie jak się nie zgodzą ? mamy jakieś opcje?