Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. oj ja nie wiem, jakbym miała auto i kupę kasy to bym jeździła w te i we wte
  2. Pani Małgosia rozpatruje sprawę bycia dt z możliwością ds
  3. witamy! najwięcej o Kirze wie Rybka, założycielka watku, więc musimy na nią poczekać, albo proszę się z nią skontaktować bezpośrednio: [SIZE=2]GG 5722414 email [email][email protected][/email] GSM 691- 364- 660[/SIZE]
  4. Kikou masz alergię? hehe najlepiej z samego rana. o 10 w schronie? w końcu się zobaczymy :evil_lol: ja też nie mam aż tak talentu ale damy radę, mogę załatwić maszynkę do strzyżenia dla psów. Koperek w schronie pozwolą nam na to? upewniam się.. :cool3:
  5. ależ jak prawniczo Kikou :evil_lol: tak, Koperek z tym "tekstem" drugiej ciotki, ze byl on nie na miejscu, masz rację, nie zauważyłam. Ale i tak za bardzo was poniosło, piszcie pw-ki do siebie bardziej
  6. - adopcje.org - przygarnijzwierzaka.pl - kupiepsa.pl - gumtree.pl - ale.gratka.pl
  7. Irysek, Amon jest ogłoszony na: - kupiepsa.pl - adopcje.org - ale.gratka.pl - gumtree.pl - allegro.pl [url=http://www.allegro.pl/item681496844_jak_owczarek_amon_wielki_pieszczoch_szuka_domu.html]jak owczarek Amon wielki pieszczoch szuka domu (681496844) - Aukcje internetowe Allegro[/url] ma nawet dwa allegra linki do ogłoszeń wyżej nie wklejam bo i po co, to samo jest w allegro wszystkie ogłoszenia są aktualne
  8. oj nie, zapomniałam :oops: przepraszam, trochę zwaliło się na mnie problemów :shake:
  9. dziewczyny jak wyjaśnione to proszę edytować wasze wpisy dot. spraw między wami dziękuje
  10. Febunia czuje się dobrze, jest wesoła, lubi pobiegać, biega sobie czasami luzem po łące zarośniętej, wraca na zawołanie, raz od razu a raz po jakimś czasie, wraca jak nie ma psów, ludzi i kotów w okolicy. postaram się ją nauczyć paru komend :razz: aha i nikt nie dzwonił..
  11. dzięki Koperek, p. Małgosia mieszka w Poznaniu
  12. no więc czy ktoś ma czas kiedyś? np we wtorek to się obetnie psa... tylko że sama nie dam rady..
  13. Zumiś do domku!!!
  14. już wiemy wszystko co i jak z wizytami u behawiorysty. wklejam mail od Pani Marty, bo jest niesamowity: [COLOR=DarkRed]"Diegus nie jest jeszcze gotowy na to szkolenie o ktorym Pani pisalam ze wzgledu na stan zdrowia- wetka mi odradzila na razie, mowila, ze ewentualnie jesli bedzie wszystko oki to najwczesniej za 2 tygodnie bo moge mu zaszkodzic takim nadmiernym wysilkiem, a jak sie gdzie uderzy w jajko to bedzie katastrofa. Rozmawialam z Panem Robertem (szkoleniowiec-behawiorysta) i umowilam sie z nim tak- ze zadzwonie jak Diego bedzie gotow i jesli grupa ktora bedzie szkolil bedzie oporna to dolozymy tam Diego, bo on kumaty jest i nadrobi nawet dwutygodniowe zaleglosci w mig :))) [/COLOR] [COLOR=DarkRed]Wczoraj wieczorem zrobilam maly test :)))) moze troche za wczesnie ale strasznie mnie korcilo.....ucze Diego roznych komend i on juz powolutku zaczyna lapac o co mi chodzi :)))) cala rodzina sie w to zaangazowala, zeby nie robic mu wody z mozgu i ujednolicic komendy. (na razie siad, lapka i do mnie - dziala bez zarzutu :P ) Tak wiec wczoraj o godzine 22 poszlam z nim do pobliskiego parku (wspaniale miejsce do biegania) i ...... puscilam go ze smyczy!!!! mialam pewnosc 99% ze nikogo tam nie spotkam bo juz pozno bylo i byla brzydka pogoda no i jest to miejsce zdala od samochodow i zgielku miasta ...a Diego? oszalal z radosci!!!!! to jest nie do opisania jaki on byl szczesliwy!!! dalam mu sie pocieszyc wolnoscia a pozniej sprawdzalam czy wroci jak go zawolam....za kazdym razem wracal!!! wolniej czy szybciej, ale zawsze podchodzil z ufnoscia!!!![/COLOR] [COLOR=DarkRed]jesli chodzi o rodzicow to z dnia na dzien jest coraz lepiej!!! stosujemy rady Pana Roberta- jestem z nim w ciaglym kontakcie telefonicznym i generalnie chcialabym sie jeszcze tam z Diego wybrac na indywidualna wizyte- poki nie zaczniemy szkolenia podstawowego :)))) "[/COLOR] :loveu:
  15. co za wykład Koperek a jakieś rady napiszesz gdyby co? np. jak wprowadzać do mieszkania, Pani Malgosia proponuje najpierw spotkanie na dworze a potem w domu, ale jak dalej? jak jak coś się zacznie dziać? co robić? czego nie robić? jak robić?
  16. tak, tak pisałam że na pewno z bólu. Koperek skoczysz na wątek Szafirka z łapką i napiszesz nam o "technikach" wprowadzania psa do nowego domu gdzie jest już pies?;)
  17. pomóżcie tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/znaleziony-owczarek-do-adopcji-141513/[/url]
  18. wcześniej pisałam o 300 zł, teraz na pewno więcej, nie pytałam nie wiem co mówił behawiorysta i nie wiem jak Diego do Taty, mimo że pytałam.. myślę że musimy poczekać na odpowiedź, na razie Pani zajęła się opieką nad Diego i sprawą tego weta ze schronu u Diego opuchlizna spadła, już można dotykać go tam i sprawdzać co i jak, 3 wetów oglądało Albusia i stwierdzili że nie ma samego woreczka tylko "coś" tam jest, i nie wiedzą czy to jajka... poczekają aż jeszcze zejdzie opuchlizna całkiem i będą działać
  19. a właściciele chcą ją oddać?
  20. tak, Kikou, podać także swój albo Twój albo co? Mari daj maila jeszcze
  21. Ula szok! extra że tyle ogłoszeń, ja się ograniczam do 5-6 ..
  22. dzisiaj tylko allegro: o czym marzy Charli - o miłości czy odrzuceniu? (684187119) - Aukcje internetowe Allegro
  23. no więc co teraz? Pani za miesiąc (mam nadzieję że nie pomyliłam terminu) ma urlop i ewentualnie wtedy chciałaby wziąć Szafirka żeby razem wszyscy byli w domu ale nie dostałam jeszcze konkretnego info że się zdecydowała a także my musimy mieć zdanie na ten temat. więc dziewczyny co o tym myślicie? co będzie jak się nie zgodzą ? mamy jakieś opcje?
×
×
  • Create New...