-
Posts
11703 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by xmartix
-
Ile czasu mi jeszcze zostało? Jacuś ze zdeformowaną łapką...ma dom.
xmartix replied to kikou's topic in Już w nowym domu
ha, nic nie szkodzi, dobrze że ma dom już :) -
zapisuję się i zrobię parę ogłoszeń jak się nazywa? był u weta? co z kastracją? proszę zdjęcia na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=681860723[/url] zdjęcia dorzucę jak dostane
-
Ile czasu mi jeszcze zostało? Jacuś ze zdeformowaną łapką...ma dom.
xmartix replied to kikou's topic in Już w nowym domu
o u Jacusia?? -
Niwa - dzikie serce do wzięcia.. Wrocław..
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
byłam w sobotę ale pielęgniarz mi ją nie wyprowadził bo by go pogryzła (jak powiedział) nie wiem czy próbowac dziś? ale nie wiem czy oni mi ją dadzą na spacer no i tych szelek nie ma.. -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
xmartix replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ma, chyba na 3-ciej stronie watku jest co mu potrzeba? trzeba napisać w ogłoszniach jakiej on opieki potrzebuje jest teraz leczony? a te choroby na ludzi przechodzą? (nie znam się) jak trzeba go leczyć? potrzeba kasy na leczenie? -
ja też uważam że lepiej jakby teraz wróciła, jeżeli marlenko możesz ją przetrzymać trochę, bo pomyślmy co będzie jak będzie stara już Zuzia i popuści na dywanie, albo trzeba będzie z nią do weta jeździć, albo na wakcje..
-
Buldożki i Buldogi do Adopcji - wątek zbiorczy !!!!
xmartix replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
biedny Gacuś :shake: -
Dwa stare,kudłacze...Edwin ma dom..... i Kuba ma dom w Niemczech!
xmartix replied to kikou's topic in Już w nowym domu
no Kikou Czarodziejko :loveu: brawo! -
Diego ma duzo szcześcia, ze znalazl taki domek :)
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
dziękuję za wpłaty i bazarek u Diego lepiej, od dziś pani Marta chodzi do pracy, pies zostaje z Mamą a potem przychodzi Tato. Diego ucieszony w końcu chodzi, ale nie cały czas, tato wyszedł z nim na spacer a to świadczy o tym, że naprawdę się starają ci ludzie o Albiego. Albi na dworze ciągnie do każdej osoby postury pani Marty.. a jak przyszła do domu to nie mógł uwierzyć :lol: Diego jest przywiązany strasznie do niej, warczy na Tatę, który chce wejść do pokoju p. Marty, ale już nie skacze z zębami. Pani Marta mówi, że walczą o niego, ale jak się powtórzy sytuacja to koniec.. w czwartek idzie do weta po raz kolejny, dziś też była. Na razie zmniejszają obrzęk, wodę stamtąd itd. a potem pewnie się za tą mosznę czy jajka czy co wezmą dopiero -
oj. co za typ. trzymamy kciuki by było ok
-
Psiaczek ze źle zrośniętą łapką - DT na cito!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Weronia Pani Małgosia czeka na tel i na wizytę jak Szafir trafił do schronu? skąd? znaleziony już z taką łapką? -
Psiaczek ze źle zrośniętą łapką - DT na cito!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
skręciła mu się "stopa" i chodzi na kościach czy jak to nazwać. Pani Magłosia poprosiła nr tel do osoby wizytującej bo chce się jednak spotkać, ma wątpliwości, ale jeszcze myśli czy brać Szafirka poproszę nr tel do osoby wizytującej Panią Małgosię. -
Diego ma duzo szcześcia, ze znalazl taki domek :)
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
Diego czuje się lepiej, płyny same schodzą. Pani Marta jest gotowa pójść do behawiorysty i psiego psychologa, więc nadal walczą o niego. dziękuje nam za pomoc, pisze że to wet powinien za to zapłacić a nie wolontariusze. Diego ma zapalenie w uchu też... tam, gdzie niby miał być tatuaż świadczący o tym, że jest po kastracji.. ten wet to chyba nawalony był jak to robił, ciekawe co jeszcze... Pani Marta będzie do niego dzwonić, żeby mu powiedzieć co się stało i co o tym myśli i jakie środki podejmie żeby poniósł konsekwencje. -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
nie, po Febinkę nikt nie dzwonił. Ale czekamy dalej, nie ma co się martwić, to długoterminowy dt. -
Diego ma duzo szcześcia, ze znalazl taki domek :)
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
konto może być moje, ja dostałam już konto od Pani Marty, także czeka na wpłaty. Marta Kowalczuk ul. Bednarska 10/11 Wrocław Nr: 17 1050 1575 1000 0022 8713 0914 ING Bank Śląski dzięki dziewczyny! -
z łóżka na beton! jamnicza rodzina. córka ma dom, mamusia w dt
xmartix replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
dzięki Isadora -
UMARŁA nam Pani: Filon ['], FEBE MA DOM, FESTER TEŻ Ma :)
xmartix replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
tak, są chętni, napisałam Tobie smsa, zaraz się skontaktuję z Misieek -
Diego ma duzo szcześcia, ze znalazl taki domek :)
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
Diego czuje się lepiej ale skończyła się jego miłość do ojca, starają się go przekupić ale na razie jest ciężko. Pani Marcie daje się dotykać wszędzie Diego i mocno, innym nie. Rozmawiałam z pewną osobą, wet nie wyciął moszny prawdopodobnie, mam zdjęcia tego jak tam wygląda, ale tu nie wkleję, zbyt obrzydliwe to jest. Sprawa zepsucia sprawy przez weterynarza zostanie ruszona na dniach na poważnie i najważniejsze: Pani Marta zapłaciła już 300 zł! i dzisiaj też idzie do weta. Koperku zmień temat na "Albi potrzebuje pomocy finansowej w nowym domku" albo coś takiego [B]KTO POMOŻE????[/B] chodzi o kasę, bo leków ma mnóstwo ja daję 30 zł [B]KTO DA CHOĆ PO 5 ZŁ! KAŻDA ZŁOTÓWKA CZY 5-ZŁÓTÓWKA SIĘ LICZY!!!!![/B] -
Diego ma duzo szcześcia, ze znalazl taki domek :)
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
dzisiaj się już nic nie dowiemy, zapewne jutro. ja pytałam jak pomóc, jakie leki potrzebne. -
z łóżka na beton! jamnicza rodzina. córka ma dom, mamusia w dt
xmartix replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka(Visenna)']Widzę po zdjęciach, że na C znowu młyn.. mam rację? a już tak fajnie, niemal pusto było..[/quote] tak, się robi, dużo tam jest psin, jakieś psy pani w szpitalu, nie do adopcji.. nie kumam tego -
to świetnie Marlenka :multi:
-
Psiaczek ze źle zrośniętą łapką - DT na cito!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
jestem w kontakcie z tą Panią, zobaczymy co dalej dzięki Ajula;) -
Psiaczek ze źle zrośniętą łapką - DT na cito!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
na razie Pani będzie naradzać się z córką, mam kontakt z nimi