Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. napiszesz jakiś tekst? to je ogłoszę
  2. [quote name='GoskaGoska']jejku jejku to kiedy ona wkoncu przyjezdza -czy to juz dziś ? ale się boję[/quote] tak, dzisiaj :)
  3. ojej, Panie ma już szeleczki i nie krzyczała... ale ogólnie nie możemy tak na przyszłość robić, dzięki za wyczesanie to i tak dużo myślałam ze ta kastracja dzisiaj będzie... pomieszało się eh w każdym razie Pani napisała mi maila że jest gotowa
  4. nie ma jak na razie, myślę że ludzie wyjechali na wakacje... wyślę ją do GW to może tam ją ktoś wypatrzy
  5. zwykłe allegro na 7 dni [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=675221856"]piękny młody Szafir gaśnie w schronisku (675221856) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] z moim nr tel nazwałam go Szafir, chociaż dla mnie jest Łapeczkiem
  6. Ogłosiłam go na: - adopcje.org - kupiepsa.pl - drobne.centrumofert.pl - ale.gratka.pl - gumtree.pl - przygarnijzwierzaka.pl
  7. no i kontenerek dalej u nas.. zdjęcia Febuni [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/7706/zdjcia0004.jpg[/IMG] Febe zawsze siada tam gdzie my! :diabloti: [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1271/zdjcia0007g.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/8457/zdjcia0009h.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/786/zdjcia0011.jpg[/IMG]
  8. ojej ale ten piękny ! ja zawsze go myliłam z naszym Płaczkiem :):):):) też się przyczynię do ogłoszeń :diabloti:
  9. ja będę, ale przyznam że jeszcze nie zaczęłam, myślę że pod koniec tygodnia już będę, a potem już tak jak powiedziałam, na pewno szeleczek nie kupiłaś Aga?
  10. można nasłać kogoś ewentualnie jeżeli coś jest nie tak
  11. przenieście ogłoszenia Agatka na pierwszą stronę
  12. Ula zapytaj Pana w jakich okolicznościach zginął mu pies i ile miał lat
  13. Koperku i jak? zmierzyłaś go?
  14. tylko na pierwszej są zdjęcia?? tekstu nie ma?
  15. to co z psem???? do moda napisać trzeba, kto się opiekuje jaki mod tym działem? wiecie?
  16. to super! Jadwiniu kochana! Elwirka też poszła do domku!:multi:
  17. no pięknie! u nas we Wro jest tyle adopcji teraz jak w żadnym innym mieście :multi: ciekawe czy z ogłoszeń czy zauważyli ją w boksie :)
  18. kurcze..............:shake: i o diagnozę prosisz? Boże, nawet nie mam auta bo tramwajami/autobusami z nim to straszne
  19. tak odnawiam allegro, i kupiepsa i ale.gratkę. na gumtree jest już daleko na stronach. na adopcjach jest cały czas (adopcje.org) więcej nie pamiętam
  20. chyba Neris jest stamtąd albo eh nie pamiętam już, jest dużo ciotek stamtąd, zmieńcie tytuł że potzreba sprawdzić do w tym mieście to się zlecą
  21. no co Ty! bo był inny termin, że na 29-go... oooo :crazyeye: zaraz sprawdzę maila od Pani Marty
  22. ojej a to tak można nagle na żółtaczkę?
×
×
  • Create New...