Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. dziewczyny kojarzycie jakąs małego kudłatego pieska lub suczkę u nas w schronie? bo mam Pana z rodziną ze Śląska co ds chcą dać
  2. nie, nie ciachałam go więcej, nie wiem czy powinnam teraz do schronu chodzić, zastanawiam się cały czas, mogę ewentualnie poprosić Martę żeby ze mną poszła w śr lub czw lub pt i ciachniemy go do końca ogłoszenia najlepiej mu robić z nową fryzurą
  3. wstawie nowe zdjęcia do allegro
  4. o, nie wiedziałam.. to dobrze, to teraz starsza..
  5. szkoda ze nie ma takiego przepisu żeby psy zaniedbane nie oddawać wlaścicielom z powrotem i żeby mieli sprawy w sądzie, takie prawo schron, a właściwie organizacja której jest ten schron ma z tego co wiem ale nie ma takiego zwyczaju w Polsce w schronach chyba
  6. a ja przez maile czasem :evil_lol: nie martw się, niech Ci podaje adres i szukamy kogoś na wizytę
  7. odpisalas? ma być transport 2 sierpnia z Wro do Poznania i odwrotnie (nie wiem czy chcą wieźć jeszcze jednego psa ale jakaś tam możliwość jest) może by do Poznania podjechał no i domek koniecznie trzeba sprawdzić moim zdaniem
  8. - kupiepsa.pl - przygarnijzwierzaka.pl - jeszcze jedno allegro - adopcje.org - gw
  9. spokojnie pytam tylko a można się dowiedzieć jaka to fundacja? też bardzo się cieszę że pojechały
  10. w sb ja pracuję niestety, u dziewczyny nie byłam hmm.. to nie wiem na kiedy mozemy się umówić, zobacze na grafik i dam znac
  11. ooo a jaka to fundacja? pojechały do schronu w Niemczech?
  12. trzeba go "zarezerwować" w schronisku... jutro pojedzie tam Marta to to zrobi
  13. Isadoro dziewczynki nie mają allegro? z ogłoszeń nikt się nie odzywa...
  14. super, nowa Dogomaniaczka, wejdź na wątek tego pieska co adoptujesz i skopiuj adres strony i normalnie na świecie daj wklej tutaj jak piszesz swój post i tyle i będziemy miały
  15. ojej, jak to? nie ma płotu? przeskoczył?
  16. jeszcze nr tel na pw do ogłoszeń potrzebuję narazie jest mój numer Mimi ogłoszona na: - allegro [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=694054307[/URL] - kupiepsa.pl - adopcje.org - przygarnijzwierzaka.pl - e-zwierzak.pl - gumtree.pl - ale.gratka.pl - GW - drobne.centrumofert.pl
  17. odnowiłam Zuzi allegro
  18. [quote name='GoskaGoska']o Kikou wrociłam hurra[/quote] Kikou jak wraca to od razu inna atmosfera na Dogo, chce się działać :razz:
  19. powiedziałaś mu? hehe teraz to Marta która go jutro wyprowadzi na spacer będzie fruwać na drugim końcu smyczy bo Szakirem będzie się cieszył z nowego domku :loveu:
  20. ooo to świetnie ja poproszę rozliczenie kto wpłacił żebym mogła powysyłać dyplomy z podziękowaniami
  21. [quote name='Poker']następne dogomanianiątko będzie :multi: 3 dni temu nie było widać :shake: ;) A badanie trzeba zrobić na toksoplazmozę i cytomegalię.[/quote] toxo tak, a cytomegalii nie znam nie było widać bo to początek.. 5 tydz. :)
  22. potrzeba wzruszającego tekstu na takie staruszki
  23. mam pytania: - ile lat ma sunia? - czy jest zdrowa? - czy będzie/jest wysterylizowana? - do kogo kontakt do ogłoszeń? - jak z kotami? - jak z dziećmi? - dostaje specjalną dietę? - zachowuje czystość? - potrafi sama zostawać w domu? - jak do innych suk/psów? - w jakim mieście jest Mimi?
×
×
  • Create New...