nie, nie ciachałam go więcej, nie wiem czy powinnam teraz do schronu chodzić, zastanawiam się cały czas, mogę ewentualnie poprosić Martę żeby ze mną poszła w śr lub czw lub pt i ciachniemy go do końca
ogłoszenia najlepiej mu robić z nową fryzurą
szkoda ze nie ma takiego przepisu żeby psy zaniedbane nie oddawać wlaścicielom z powrotem i żeby mieli sprawy w sądzie, takie prawo schron, a właściwie organizacja której jest ten schron ma z tego co wiem ale nie ma takiego zwyczaju w Polsce w schronach chyba
odpisalas?
ma być transport 2 sierpnia z Wro do Poznania i odwrotnie (nie wiem czy chcą wieźć jeszcze jednego psa ale jakaś tam możliwość jest) może by do Poznania podjechał
no i domek koniecznie trzeba sprawdzić moim zdaniem
super, nowa Dogomaniaczka, wejdź na wątek tego pieska co adoptujesz i skopiuj adres strony i normalnie na świecie daj wklej tutaj jak piszesz swój post i tyle i będziemy miały
jeszcze nr tel na pw do ogłoszeń potrzebuję
narazie jest mój numer
Mimi ogłoszona na:
- allegro [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=694054307[/URL]
- kupiepsa.pl
- adopcje.org
- przygarnijzwierzaka.pl
- e-zwierzak.pl
- gumtree.pl
- ale.gratka.pl
- GW
- drobne.centrumofert.pl
powiedziałaś mu? hehe teraz to Marta która go jutro wyprowadzi na spacer będzie fruwać na drugim końcu smyczy bo Szakirem będzie się cieszył z nowego domku :loveu:
[quote name='Poker']następne dogomanianiątko będzie :multi:
3 dni temu nie było widać :shake: ;)
A badanie trzeba zrobić na toksoplazmozę i cytomegalię.[/quote]
toxo tak, a cytomegalii nie znam
nie było widać bo to początek.. 5 tydz.
:)
mam pytania:
- ile lat ma sunia?
- czy jest zdrowa?
- czy będzie/jest wysterylizowana?
- do kogo kontakt do ogłoszeń?
- jak z kotami?
- jak z dziećmi?
- dostaje specjalną dietę?
- zachowuje czystość?
- potrafi sama zostawać w domu?
- jak do innych suk/psów?
- w jakim mieście jest Mimi?