Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. przelałam deklarację na Zumisia
  2. przelałam swoją deklarację na Agatka
  3. pływający Albuś :loveu: [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/4415/dd041.jpg[/IMG]
  4. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=701725261]prawie jamnicza rodzinka szuka domku (701725261) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  5. jutro będę wiedzieć kiedy ta sterylka dałam Febunię do GW i już 2-gi telefon miałam... jednak ta GW to też dobre źródło ds-ów
  6. tak, trzeba by zadzwonić ja niestety nie mam już nic na kom obecnie
  7. ok, dzięki, na razie czekam na info kiedy sterylka.. bo bez tego nie pójdzie tam niestety
  8. o kurcze, a wiadomo co się stało? ze starości? ze smutku pewnie :placz:
  9. miałam telefon od pewnej pary małżeńskiej ok 60 lat, stracili swojego pieska i chcieliby przygarnąć Febunię ale najlepiej po sterylizacja, mieszkają w Świebodzicach, znacie kogoś żeby podszedł do nich na wizytę? niestety może też tak się stać że będą szukać dalej i nie poczekają na to aż Febunia będzie wysterylizowana bo sterylkę nie załatwie raz dwa
  10. tak, właśnie spojarzałam na konto, to doślę to p. Marcie i już wszystko myślę, bo sprawdzałam 2 razy
  11. dziękuję, juz dokładam do allegro
  12. o jaaa nikt nie odwiedza Febuni? :-( Febunia poprosi o wznowienie ogłoszeń z nowymi zdjęciami Febunia prosi: [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/9279/zdjcia0004b.jpg[/IMG]
  13. trzymam kciuki Ninka pisanie projektów trudne nie jest, trzeba tylko miec pomysł i nad tym posiedzieć, jak coś służę pomocą
  14. [url=http://www.allegro.pl/item697875943_sunie_szczenieta_z_nadzieja_na_milosc.html]sunie (szczenięta) z nadzieją na miłość! (697875943) - Aukcje internetowe Allegro[/url] zdjęcia 3-ki ze spacerków są na Dogo niedostępne, prześlijcie mi na maila: [email][email protected][/email] to je wrzucę do allegro
  15. z tego co wiem to już kocha wszystkich, ale dokładniej zapytam ok, to przelewam
  16. [quote name='yuki']Xmatrix!, No właśnie o coś takiego chodziło :) a w kontakcie mam podawać czyje dane ??[/quote] do mnie może być 668980123
  17. napisałam wyżej jeszcze łatwo jest robić ogłoszenia na [url=http://www.ale.gratka.pl]Alegratka.pl - Ogłoszenia drobne. Kupię, sprzedam - ogłoszenia drobne w Internecie[/url]
  18. to 2 sa w 36? w sb zapytajcie się w schronie...
  19. Nazywam się Kręciołek – jestem rocznym wesołym pieskiem. Jak każdy potrzebuję miłości i uwagi. Niestety tego nie mam, gdzyż siedzę w schronisku, za kratami. A ja tak pragnę kontaktu z Człowiekiem, uwielbiam się przytulać i głaskać. Moje imię pochodzi stąd, iż co jakiś czas jak idę przechylam główkę, mam problemy z równowagą. Jednak nie utrudnia mi to życia i nie zabiera mi to nadziei, że kiedyś znajdę swojego Pana, do którego codziennie rano będę machać ogonkiem. Pomóż mi znaleźć dom! :roll:
  20. hehe będę obserwować Opolską na Księżu Małym bo w okolicy mieszkam
  21. wyślij mi swój ten stary text a ja coś dorobię
  22. tak, obie mają wspólne allegro
×
×
  • Create New...