Nazywam się Kręciołek – jestem rocznym wesołym pieskiem. Jak każdy potrzebuję miłości i uwagi. Niestety tego nie mam, gdzyż siedzę w schronisku, za kratami. A ja tak pragnę kontaktu z Człowiekiem, uwielbiam się przytulać i głaskać. Moje imię pochodzi stąd, iż co jakiś czas jak idę przechylam główkę, mam problemy z równowagą. Jednak nie utrudnia mi to życia i nie zabiera mi to nadziei, że kiedyś znajdę swojego Pana, do którego codziennie rano będę machać ogonkiem.
Pomóż mi znaleźć dom!
:roll: