-
Posts
11703 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by xmartix
-
odpchlić to nie trzeba bo one są tak odpchlone że potem aż śmierdzą od tego, schronisko nie może pozwolić sobie na pchły.. wyobraźcie sobie 300 psów z pchłami.. :) ale czesanko jak najbardziej może chcecie też ode mnie jakieś szczotki?
-
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
nie, pracuję, no i ograniczyłam kontakt ze zwierzakami jeszcze tylko "odstawić" Szafira do domu i koniec -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
xmartix replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wejdźcie w "Szybkie Menu" na górze po prawej i tam macie "edytuj sygnaturę" wklejacie tam jak zdjęcie: 1. kopiujecie adres obrazka (banerka) 2. wklejacie w treść sygnatury (wchodząc tam jak pisałam, potem wciskacie żólty kwadratowy znaczek i tam wklejacie adres obrazka) 3. wciskacie znaczek takiej kuli niebieskiej z takim czymś na dole znaczka i tam wklejacie skopiowany adres strony wątku Czuczka 4. zapisz -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
lepiej dla nas :cool3: zawsze jakiegoś psa się gdzieś zawozi \czy wyciąga i nie ma sprzętu -
z łóżka na beton! jamnicza rodzina. córka ma dom, mamusia w dt
xmartix replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
hmm... ja nie widziałam drugiej w schronie ta z tego wątku siedzi w boksie 36.. a ta 16-letnia w którym? -
o kurcze a gdzie cała reszta deklaracji??? :crazyeye::crazyeye: jejku, ja wpłacę dopiero 1-szego... bo mam problemy finansowe, ale chyba nie mają ich wszyscy? Ninka trzeba pisać pw-ki do wszystkich. i bazarki trezba - zrobię dziś jakiś, ale nie wiem czy ktoś kupi, wszyscy w rozjazdach... ja te ogłoszenia co robiłam to uaktualniam. i nikt nie dzwonił, bo by nam Wiosna tu na Dogo napisała.. :placz:
-
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Monika, to daj Yuki te szelki, Yuki oferowała się z transportem czyli szeleczki zawsze się przydadzą, a karma? a jaką karmę masz? może jakiś bidak nasz Dogowy potrzebuje takiej -
ja jeszcze nie zapłaciłam, ale zrobię to dopiero 1-szego, w tym m-cu miałam mocne problemy finansowe.. :oops:
-
Niuszka/Niusia ładnie robić allegro?
-
Diego ma duzo szcześcia, ze znalazl taki domek :)
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Diego, nie ma jak pływa ponieważ wypływał za daleko i wszyscy go pilnowali [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9798/d3007.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5379/d3006.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7332/d3012.jpg[/IMG] -
Diego ma duzo szcześcia, ze znalazl taki domek :)
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
Ja 30,00 gosikf & dogs 10,00 SLOMKA22 10,00 KIKOU 15,00 REKSIU21 45,00 giselle4 10,00 po zbiórce na sare BIANKA1 36,00 Razem: 156,00 Wpłaciłam 80 zł Zostało: 76 zł + 20 GośkaGośka + 15 GośkaGośka [U]+ 15 Koperek[/U] 50 zł 76+50= 126 zł do wpłacenia czyli razem zebraliśmy 206 zł jak się zgadza i nie macie jakiś wątpliowści to wpłacę -
Diego ma duzo szcześcia, ze znalazl taki domek :)
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
tak, wiem, ale czy doszły? zaraz sprawdzę. a tymczasem mam nowe wieści o Diego: był z ojcem na rybach :razz: i całkowicie oszalał na widok wody, wskoczył od razu, pływał, Pani Marta napisała że nawet nurkował :crazyeye: do tego super nadaje się na wyjścia na ryby bo pomaga: wyciagał ryby z podbieraka zębami i wyrzucał na brzeg.... :) do tego Diego chodzi i zakopuje souveniry: zabawki, jedzenie i cytuje "przyklepuje tylnimi nogami" hehe, raz zakopał piłeczkę u sąsiada w ogrodzie ;) ze zdrowiem już dobrze, do ucha ma nadal antybiotyk, a "jajeczka" już sie wygoiły, ale dalej wyglądają jak jajka -
wczoraj była na spacerze widziałam a dzisiaj ma być z Yuki i Martą mają być zdjęcia
-
[Śląsk]Porzucony,stary,przerażony-JUŻ w nowym DOMU!!! :)
xmartix replied to wiq's topic in Już w nowym domu
dziękuję :) -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
znaleziono Bokserkę, szczeniak, jakbyście coś słyszały to tu jest jej wątek jest już w schronie niestety [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/znaleziona-mloda-bokserka-wroclaw-opolska-142723/#post12689409[/url] -
Znaleziona młoda Bokserka/Wrocław/Opolska-wróciła do domu.
xmartix replied to Martka-K's topic in Już w nowym domu
ja mieszkam na Opolskiej a dzisiaj widzialam sunię w schronie, nie powinna długo siedzieć wrzucę sunię na Wrocławskie pieski -
Dwa stare,kudłacze...Edwin ma dom..... i Kuba ma dom w Niemczech!
xmartix replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Yuki tak, masz pw ode mnie -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
jest jeszcze jedna [IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/%7Epiotrwalasek/schronisko/sp1.jpg[/IMG] [B][IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/%7Epiotrwalasek/schronisko/4.gif[/IMG]960/09 2 lata, suka, cocker spaniel. Suka jest agresywna w stosunku do innych psów, bardzo broni miski z jedzeniem. Wobec ludzi także potrafi wykazać się charakterem. Suka potrzebuje doświadczonego i stanowczego opiekuna. [/B] -
Dwa stare,kudłacze...Edwin ma dom..... i Kuba ma dom w Niemczech!
xmartix replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Miło Cię poznać :razz: a te 3 to ja, Yuki i Marta (która zaangażowała się ostatnio) -
z łóżka na beton! jamnicza rodzina. córka ma dom, mamusia w dt
xmartix replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Gosia to ta sama -
Dwa stare,kudłacze...Edwin ma dom..... i Kuba ma dom w Niemczech!
xmartix replied to kikou's topic in Już w nowym domu
no nie wiadomo ale jest szansa Iwa to Ty pytałaś nas o Kubusia? tam przy boksie. -
[Śląsk]Porzucony,stary,przerażony-JUŻ w nowym DOMU!!! :)
xmartix replied to wiq's topic in Już w nowym domu
[b]prosiłam o rozliczenie na pw kto wpłacił na ernisia!!!! Proszę też dane adresowe ponieważ jedna osoba chce wpłacić na poczcie![/b] -
cały czas ma u mnie allegro