Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. odpchlić to nie trzeba bo one są tak odpchlone że potem aż śmierdzą od tego, schronisko nie może pozwolić sobie na pchły.. wyobraźcie sobie 300 psów z pchłami.. :) ale czesanko jak najbardziej może chcecie też ode mnie jakieś szczotki?
  2. nie, pracuję, no i ograniczyłam kontakt ze zwierzakami jeszcze tylko "odstawić" Szafira do domu i koniec
  3. wejdźcie w "Szybkie Menu" na górze po prawej i tam macie "edytuj sygnaturę" wklejacie tam jak zdjęcie: 1. kopiujecie adres obrazka (banerka) 2. wklejacie w treść sygnatury (wchodząc tam jak pisałam, potem wciskacie żólty kwadratowy znaczek i tam wklejacie adres obrazka) 3. wciskacie znaczek takiej kuli niebieskiej z takim czymś na dole znaczka i tam wklejacie skopiowany adres strony wątku Czuczka 4. zapisz
  4. lepiej dla nas :cool3: zawsze jakiegoś psa się gdzieś zawozi \czy wyciąga i nie ma sprzętu
  5. Yuki jak zrobisz ogłoszenia na gumtree i ale.gratce to daj znać bo ja też parę mogę zrobić zaraz Ci wyślę całą listę stron ogłoszeniowych to w wolnej chwili jak będziesz chciała to porobisz :evil_lol:
  6. hmm... ja nie widziałam drugiej w schronie ta z tego wątku siedzi w boksie 36.. a ta 16-letnia w którym?
  7. o kurcze a gdzie cała reszta deklaracji??? :crazyeye::crazyeye: jejku, ja wpłacę dopiero 1-szego... bo mam problemy finansowe, ale chyba nie mają ich wszyscy? Ninka trzeba pisać pw-ki do wszystkich. i bazarki trezba - zrobię dziś jakiś, ale nie wiem czy ktoś kupi, wszyscy w rozjazdach... ja te ogłoszenia co robiłam to uaktualniam. i nikt nie dzwonił, bo by nam Wiosna tu na Dogo napisała.. :placz:
  8. Monika, to daj Yuki te szelki, Yuki oferowała się z transportem czyli szeleczki zawsze się przydadzą, a karma? a jaką karmę masz? może jakiś bidak nasz Dogowy potrzebuje takiej
  9. ja jeszcze nie zapłaciłam, ale zrobię to dopiero 1-szego, w tym m-cu miałam mocne problemy finansowe.. :oops:
  10. Niuszka/Niusia ładnie robić allegro?
  11. Zdjęcia Diego, nie ma jak pływa ponieważ wypływał za daleko i wszyscy go pilnowali [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9798/d3007.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5379/d3006.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7332/d3012.jpg[/IMG]
  12. Ja 30,00 gosikf & dogs 10,00 SLOMKA22 10,00 KIKOU 15,00 REKSIU21 45,00 giselle4 10,00 po zbiórce na sare BIANKA1 36,00 Razem: 156,00 Wpłaciłam 80 zł Zostało: 76 zł + 20 GośkaGośka + 15 GośkaGośka [U]+ 15 Koperek[/U] 50 zł 76+50= 126 zł do wpłacenia czyli razem zebraliśmy 206 zł jak się zgadza i nie macie jakiś wątpliowści to wpłacę
  13. tak, wiem, ale czy doszły? zaraz sprawdzę. a tymczasem mam nowe wieści o Diego: był z ojcem na rybach :razz: i całkowicie oszalał na widok wody, wskoczył od razu, pływał, Pani Marta napisała że nawet nurkował :crazyeye: do tego super nadaje się na wyjścia na ryby bo pomaga: wyciagał ryby z podbieraka zębami i wyrzucał na brzeg.... :) do tego Diego chodzi i zakopuje souveniry: zabawki, jedzenie i cytuje "przyklepuje tylnimi nogami" hehe, raz zakopał piłeczkę u sąsiada w ogrodzie ;) ze zdrowiem już dobrze, do ucha ma nadal antybiotyk, a "jajeczka" już sie wygoiły, ale dalej wyglądają jak jajka
  14. wczoraj była na spacerze widziałam a dzisiaj ma być z Yuki i Martą mają być zdjęcia
  15. znaleziono Bokserkę, szczeniak, jakbyście coś słyszały to tu jest jej wątek jest już w schronie niestety [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/znaleziona-mloda-bokserka-wroclaw-opolska-142723/#post12689409[/url]
  16. ja mieszkam na Opolskiej a dzisiaj widzialam sunię w schronie, nie powinna długo siedzieć wrzucę sunię na Wrocławskie pieski
  17. jest jeszcze jedna [IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/%7Epiotrwalasek/schronisko/sp1.jpg[/IMG] [B][IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/%7Epiotrwalasek/schronisko/4.gif[/IMG]960/09 2 lata, suka, cocker spaniel. Suka jest agresywna w stosunku do innych psów, bardzo broni miski z jedzeniem. Wobec ludzi także potrafi wykazać się charakterem. Suka potrzebuje doświadczonego i stanowczego opiekuna. [/B]
  18. Miło Cię poznać :razz: a te 3 to ja, Yuki i Marta (która zaangażowała się ostatnio)
  19. no nie wiadomo ale jest szansa Iwa to Ty pytałaś nas o Kubusia? tam przy boksie.
  20. [b]prosiłam o rozliczenie na pw kto wpłacił na ernisia!!!! Proszę też dane adresowe ponieważ jedna osoba chce wpłacić na poczcie![/b]
  21. cały czas ma u mnie allegro
×
×
  • Create New...