Słuchajcie, nie przeczytałam całego wątku- ale co do hoteliku to może ten koło Mielca, jest tam teraz Kaj z Szydłowca, a Yoko100 jeździ często, zna właścicielkę i ma kontakt z psiakami.
"[URL="http://www.hotelterier.pl/"]www.hotelterier.pl[/URL]
Dla psów do adopcji 9 zł z karmą za dzień, numer 606612957.
Nie wiem co prawda czy mają tam doświadczenie z takimi strachulcami ale może warto spróbować.