Jump to content
Dogomania

grzenka

Members
  • Posts

    3563
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by grzenka

  1. [quote name='Leyla']To ciekawe!!! a ten grzyb nie zaraża??????;) Moje psy musiały się ewakuować z Serocka bo zostało powiedziane że" "są[B] trefnymi kundlami" i mają natychmiast wyp...alać" Mam kolejne potwierdzenie o swojej racji... [/B][/QUOTE] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  2. To chyba chodzi o wątek Kaja: [url]http://www.dogomania.pl/threads/173153-Kaj-z-SzydA-owca-juA-w-hotelu-wciAE-A-potrzebujemy-deklaracji?p=13646456#post13646456[/url]
  3. Kochana jesteś, że tak dbasz o Kostusia:loveu::loveu::loveu:....miejmy nadzieję, że kogoś w końcu chwyci za serce...
  4. [quote name='yoko100']:Łoli schudl 1,5 kg':):):)[/QUOTE] :multi::multi::multi:To super bo grubasek był z niego, że ho,ho:lol:
  5. Przelałam pieniążek dla Łoliego za ten m-c
  6. Przelałam swoją deklarację na Kumpelka.
  7. Ja wciąż zaglądam na wątek, ale póki co finansowo nie wesprę prócz tak jak zadeklarowałam - Kumpla i Goldiego. Ogłoszeniowo, jak znajdę trochę czasu ogłoszę Kaja - on jest w hoteliku na Podkarpaciu, poogłaszam go troszkę lokalnie w weekend.... Kurczę, czasu brak na wszystko....
  8. Czy ktoś ostatnio był u Kostusia, widział go?Jak on się trzyma....Kostusiu myślę o tobie i mam ciągle nadzieje, że twój domek jeszcze się znajdzie...
  9. Słuchajcie, nie przeczytałam całego wątku- ale co do hoteliku to może ten koło Mielca, jest tam teraz Kaj z Szydłowca, a Yoko100 jeździ często, zna właścicielkę i ma kontakt z psiakami. "[URL="http://www.hotelterier.pl/"]www.hotelterier.pl[/URL] Dla psów do adopcji 9 zł z karmą za dzień, numer 606612957. Nie wiem co prawda czy mają tam doświadczenie z takimi strachulcami ale może warto spróbować.
  10. Podniosę:lol::lol::lol::lol::lol::lol:.
  11. Pewnie, trzymamy za chłopczyka kciuki mocno.
  12. Już mam nr konta, dzisiaj przeleję pieniążki.
  13. Zapłace za 1 dzień, więcej nie mogę:-( Podaj nr konta.
  14. Jaki śliczny...zapisuję wątek....
  15. Matko, trafiłam tu z wątku naszego Jackalka [*] - co za bida straszna:shake:, cudowne jesteście, że go wyciągnęłyście, naprawdę.... Mru, co za sznaucer:placz:?
  16. :-(Nie wiem co mogę napisać - zaznaczam wątek:-(
  17. Pewnie, Miś bardzo łapie za serce:loveu::loveu::loveu: Elmirko, ale Ty masz w swoim poście emotki:lol:
  18. Ha- nie widziałam, że już wszystko co do emotek zostało wyjaśnione.
  19. Emotki są , jak się pisze post, klikając w prawym dolnym rogu "opcje zaawansowane":lol:
×
×
  • Create New...