[quote name='Macho']I osób wierzącym Sanel... :([/QUOTE]
Trudno wierzyć osobom, działającym na dogo (którego celem i najważniejszym przesłaniem jest/winna być [B]walka o każde psie życie[/B], o te chore, niewidzące kalekie, agresywne - dziesiątki takich tutaj uratowano), które odbierają to psie życie cichaczem, w tajemnicy, zdrowym psom, które mogły dostać szansę....Tym należy wierzyć?To [B]ABSURD[/B] i zaprzeczenie idei istnienia tego portalu.
Olalola i Sanel jestem z Wami, trzymajcie się tego w co wierzycie, to najważniejsze w życiu.