Jump to content
Dogomania

grzenka

Members
  • Posts

    3563
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by grzenka

  1. Matko jedyna:placz::angryy: Co z tym psiakiem z szafy?:crazyeye::shake::-(
  2. Proszę o nr konta do przelania grosika na Kumpelka.
  3. Przelałam swoją dyszkę na Goldusia.
  4. Podobno psiak złapany, dziewczyny nie wiedzą co z nim zrobić, mogą go troszkę przetrzymać.
  5. [quote name='wtatara']ja głosuję na [U]Tutusia[/U][/QUOTE] I ja na Tutusia:lol::loveu:
  6. [quote name='wtatara']powinien miec cieplutkie imię. Prawda?[/QUOTE] Masz 100%-wą rację, przytulne i cieplutkie:loveu::loveu::loveu:
  7. Bardzo dużo domków jest z Allegro...może i Kostusiowy się odnajdzie?
  8. A mi się bardzo podoba Tutuś:loveu: slodkie takie strasznie:loveu:
  9. [IMG]http://images42.fotosik.pl/134/5299058d2aa02d60med.jpg[/IMG] Gdzie jesteście:-(:-(:-(?
  10. Czyli co - prawdziwy Kumpel, jak i Kiara, nie został złapany:-(?
  11. [IMG]http://images47.fotosik.pl/221/b7f22dfa089b0ec6med.jpg[/IMG] Czy wiadomo już coś na pewno nt Kumpla?
  12. Czy ktoś już coś wie pewnego nt psiaka? Gdzie jest, jaki jest jego stan, no i co faktycznie z tą łapką?
  13. Zapisuję wątek szkieletorka:-(
  14. Bardzo mocno trzymamy kciuki i jesteśmy z Wami myślami.
  15. [quote name='orpha']hehe to moze jakis psi zespol ?? Jeszcze bebny i solista i dajecie :evil_lol:[/quote] Dobre, hehe.
  16. Mogę dać dla Goldiego 10 zł/m-c, więcej nie dam rady:shake::oops:
  17. Ja dopiero znalazłam wątek psiaków:oops:, mogę dołożyć 20 zł/m-cznie dla maluszka.
  18. :thumbs::thumbs::thumbs:Trzymamy, żeby wszystko się udało.
  19. [quote name='yoko100']Jutromzabieram Bisa przed poludniem do hoteliku wszystko juz umowione z Pania Asia i kierownikiem[/QUOTE] :multi::multi::multi:Trzymam kciuki:thumbs:
  20. [quote name='clo']prosimy jednak o pomoc w utzrymaniu jej malego kumpla za niego bedzie to koszt 8zl doba wiec jesli ktos dalby rade nas wesprzec prosimy[/QUOTE] Mogę grosik m-cznie dołożyć ale niestety niewiele:oops:...
  21. To super!:lol::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  22. Dlatego pytałam "o niego bo tez mi wygladal na chlopaka:roll: matko, jak ich rozdzielic jak to taka przyjazn:-(, jak ta malota sobie poradzi sama:-(:-(:-(
  23. O matko jedyna:-(:-(:-( dramat:-( Te psiaki leżące na trawnikach:placz:-to się w głowie nie mieści, to niemożliwe że tego nikt nie dostrzega:angryy::shake: Co to za psiak na pierwszych fotkach, ten popielaty?- tak strasznie podobny do mojego Dudusia:placz:
×
×
  • Create New...