Jump to content
Dogomania

grzenka

Members
  • Posts

    3563
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by grzenka

  1. Ja oczywiście też podtrzymuję swoją niewielką:oops: deklarację - może faktycznie poszedłby ten piesek, który został wykastrowany przed Sarenkiem, on taki podobny do niego:-(
  2. Bounty, mogę koło środy przelać Ci 20 zł - sorry, że tylko tyle, nie wiem jak z nr konta?
  3. [quote name='agata.g']Ja jestem czarownicą :) Kacperek :multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] A mogłabyś pomyśleć o Kostusiu:cool3::razz:???
  4. To nie tak miało być:-(, brak mi słów po prostu:placz: Sarenku [*] [*] [*]:placz:
  5. Chciałam tylko przypomnieć:razz: Sally o Kostusiu, aparacie, naładowaniu baterii i opróżnieniu karty:razz:
  6. Nie mogę wejść na wątek Kobry, z Dogo coś nie tak:shake: W weekend zrobię jej kilka ogłoszeń.
  7. Jest Synek...uffff...
  8. Biedny szczeniaczek i biedna Amidka:shake::-(
  9. [quote name='Kisiaraf']Jasza jesteś niesamowita. Javena Ty też-dzięki za otwarte ramiona to bardzo dużo:multi:[/quote] Naprawdę, dziewczyny jesteście wspaniałe:loveu: Przeczytałam wszystko na katowickim wątku, cała ta historia jest tak straszna, że brak mi słów:-(:shake:
  10. To super, że Rambusiowy buziolek będzie bezpieczny...Teraz tylko domku trzeba.
  11. [quote name='Sally (od Koanka)'] Ja będę pewnie w CK dopiero w przyszły weekend, ale jeśli nikt do tego czasu nie zrobi, ja nie zapomnę aparatu, naładowanych baterii, opróżnionej karty (zazwyczaj zapominam o którymś z tych elementów :oops:) to postaram się jakieś zrobić. Jeżeli znajdę chwilkę, to napiszę mu też podstawowe inf. Jeżeli :roll:[/quote] Dziekuję:loveu: jakby co to przed następnym weekendem postaram Ci się przypomnieć o aparacie, naładowaniu baterii i opróżnieniu karty:razz::lol::lol::lol:
  12. [quote name='Sally (od Koanka)']Tak, wiem, ale Kostusiowi brakuje podstawowych informacji a nikt nie ma czasu mu ich napisać. Cieszę się, że się tak o niego starasz :loveu: Wrzucę na razie to, co jest, a jeśli ktoś się zorganizuję (gdybyś mogła to zrobić, to byłoby świetnie), to będzie jednym z niewielu, którzy mają "wszystko" - tekst, podstawowe informacje, album :cool3:[/quote] Staram się, staram o NIM przypominać, bo zapadł mi w serce, a prawie nikt o nim nie pamięta:-( Niestety jedyne w czym mogę pomóc to trochę w ogłoszeniach bo w innych sprawach to jestem ciemna:shake::oops: Mam prośbę - czy ktoś kto bywa w CK mógłby zrobić mu choć ze 2-3 zdjęcia z bliska,bo z tymi fotkami to ciężko widzę zainteresowanie jego osobą:shake: Proszę zróbcie lepsze fotki jak będziecie na miejscu:razz:
  13. Super!To czekamy...
  14. [quote name='Sally (od Koanka) Psy, które mają wszystko wraz z tekstem: Norma i Misiu (ogłoszenia należy robić raczej razem) Zbirek Psy, które mają "wszystko" oprócz tekstu do ogłoszeń (polecam korzystanie z tekstów z pierwszego postu wątku): Arka Boston Rambo Rex Hienol Sisi Czoko Kumpel Może być tak?[/quote'] Hej, a co z Kostusiem? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ck-kostek__kiedys-szkielet-dzis-grubas-pilne-ds-likwidacja-ck-126478/[/url]
  15. No tak - prawdziwa polska absurdalna rzeczywistość:-(brak słów po prostu:shake:
  16. :-o:-o:-oMatko jedyna... Czy ten warunek to wynik niedawnej kontroli?:-(
  17. [quote name='pietrucha204']też bym z chęcią zobaczyła małą :)[/quote] wszyscy chcemy:razz:
×
×
  • Create New...