-
Posts
3563 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by grzenka
-
Historia Bisa zakończona szczęśliwie- piesek ma domek i swojego pana
grzenka replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
A Łoliś dalej okrąglutki jak pączuszek:lol: Strasznie słodki:loveu:Tam w tle widzę taż Kaja, a w środku to kto:razz:? -
Goldi z Szydłowca, ma wymarzony dom :)!!!
grzenka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Goldi jest przecudowny,po prostu cud:loveu: miód, normalnie do zakochania :loveu::loveu::loveu: -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
grzenka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Jak wczorajsza akcja?Co z Aniołem? -
Podniosę sunieczkę .
-
Podnoszę sunię z rana...przydałyby się jakieś fajne zdjęcia suni.
-
Znalazłam sunię na NK, zaznaczam wątek:-(
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
grzenka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru'] jaką REALNĄ kontrolę masz nad tym domem? [/QUOTE] No właśnie, w jaki sposób na bieżąco monitorowałabyś pobyt psów na tej wsi? -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
grzenka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Chyba ktoś z Fundacji powinien się jak najszybciej skontaktować z "domem tymczasowym", w którym przebywały psiaki:shake: zdaje się że trafiły "z deszczu pod rynnę":shake: -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
grzenka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='pelaodrudego']Flipery własnie przed chwilą pojechały do rodziny sąsiada pod Rypin. Musiałam wczoraj na cito organizowac im dom bo Flip pogryzł mojego Egona. Niegroznie, ale mąż zrobił mi piekielną awanturę a rodzina zgodnie okrzyknęła wariatką. Zdążyłam wykąpać Flapa. Będą spały w pomieszczeniu gospodarczym na sianku. Dzisiaj u nas dzień targowy i dobrze się złożyło, że facet akurat przyjeżdżał bo nie wiem co bym zrobiła. Mają jednego psa ale przy budzie a te będą miały luz. Dostały całe wyposażenie łącznie z szamponem dla Flipa. Sąsiad ma mnie informować co i jak. Niestety nie zdążyłam wydrukować umowy, jeżeli dogadam się żeby dał mi znać kiedy będzie w najbliższym czasie to wypełnię i prześlę.[/QUOTE] To chyba są niedobre wieadomości:shake: Czy Ty będziesz miała stały monitoring nad psiakami?Wiadomo jak wygląda sytuacja psów na wsiach, tym bardziej jeśli piszesz, że ludzie mają swojego psa przy budzie:-( -
Historia Bisa zakończona szczęśliwie- piesek ma domek i swojego pana
grzenka replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Śliczny chłopaczek:loveu::loveu::loveu: Czyli co-zostajemy przy Łolim:loveu:?Bo chyba zostało przegłosowane;) -
[quote name='fizia']Już wysłałam ten numer[/QUOTE] Dziękuję:loveu: już przelałam na Kumpelka:loveu:
-
A ja nadal nie dostałam nr konta, żeby przelać na Kumpelka:razz:
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
grzenka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='kama210']jest niedaleko mnie podrzucona w dzień targowy suka ze szczeniakiem (też suka) - dokarmiana przez ludzi z sąsiedztwa. szczeniak słodki, z suką jest dośc duży problem - bo bywa agresywna do ludzi - a przebywa w okolicach targu gdzie ich się trochę kręci[/QUOTE] Co z tą sunią ze szczeniakiem?:-( Może ktoś zrobi im chociaz jakieś zdjęcie:-(?