Jump to content
Dogomania

grzenka

Members
  • Posts

    3563
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by grzenka

  1. A Łoliś dalej okrąglutki jak pączuszek:lol: Strasznie słodki:loveu:Tam w tle widzę taż Kaja, a w środku to kto:razz:?
  2. Goldi jest przecudowny,po prostu cud:loveu: miód, normalnie do zakochania :loveu::loveu::loveu:
  3. Jak wczorajsza akcja?Co z Aniołem?
  4. Super, kochana jesteś Nawiasem mówiąc, czy ktoś wie gdzie są emotioikonki?
  5. Podniosę sunieczkę .
  6. Podnoszę sunię z rana...przydałyby się jakieś fajne zdjęcia suni.
  7. Znalazłam sunię na NK, zaznaczam wątek:-(
  8. Czy wobec tego miejsce w hoteliku w Mielcu zostało odwołane?
  9. [quote name='mru'] jaką REALNĄ kontrolę masz nad tym domem? [/QUOTE] No właśnie, w jaki sposób na bieżąco monitorowałabyś pobyt psów na tej wsi?
  10. Chyba ktoś z Fundacji powinien się jak najszybciej skontaktować z "domem tymczasowym", w którym przebywały psiaki:shake: zdaje się że trafiły "z deszczu pod rynnę":shake:
  11. [quote name='pelaodrudego']Flipery własnie przed chwilą pojechały do rodziny sąsiada pod Rypin. Musiałam wczoraj na cito organizowac im dom bo Flip pogryzł mojego Egona. Niegroznie, ale mąż zrobił mi piekielną awanturę a rodzina zgodnie okrzyknęła wariatką. Zdążyłam wykąpać Flapa. Będą spały w pomieszczeniu gospodarczym na sianku. Dzisiaj u nas dzień targowy i dobrze się złożyło, że facet akurat przyjeżdżał bo nie wiem co bym zrobiła. Mają jednego psa ale przy budzie a te będą miały luz. Dostały całe wyposażenie łącznie z szamponem dla Flipa. Sąsiad ma mnie informować co i jak. Niestety nie zdążyłam wydrukować umowy, jeżeli dogadam się żeby dał mi znać kiedy będzie w najbliższym czasie to wypełnię i prześlę.[/QUOTE] To chyba są niedobre wieadomości:shake: Czy Ty będziesz miała stały monitoring nad psiakami?Wiadomo jak wygląda sytuacja psów na wsiach, tym bardziej jeśli piszesz, że ludzie mają swojego psa przy budzie:-(
  12. Yoko już jest:loveu::loveu:, napisałyśmy w tym samym czasie:lol:,
  13. Przejrzałam wątek Kaja i znalazłam poki co tyle: "[URL="http://www.hotelterier.pl/"]www.hotelterier.pl[/URL] Dla psów do adopcji 9 zł z karmą za dzień". Napisałam do Yoko100, mam nadzieję, że się tutaj odezwie.
  14. Zaraz napiszę do Yoko100, ona tam jeździ i zna właścicielkę....
  15. Niestety, nie mogę już pomóc finansowo:-(:shake:bardzo mi przykro. Ale może w kwestii hoteliku zapytać w tym koło Mielca do którego pojechał teraz Kaj z Szydłowca - tam koszt z karmą to z tego co pamiętam 9 zł/dobę. Potrzeba byłoby mniej pieniążków co m-c...
  16. [quote name='Ana_Zbyska']tylko jak jest w schronisku, nikt nigdy o niego nie pytał.. [/QUOTE] Cholender, co jeszcze możemy zrobić?Może jakieś ogłoszenie w miejscowej gazecie ze zdjęciem?Jest u Was taka możliwość w którejś z lokalnych gazet?
  17. Śliczny chłopaczek:loveu::loveu::loveu: Czyli co-zostajemy przy Łolim:loveu:?Bo chyba zostało przegłosowane;)
  18. Rambuś jest cudny,a uchole ma boskie:loveu:, choć fakt, że na tych ostatnich zdjęciach bardzo smutny:-( Ale musi znaleźć domek i już, nie ma innej opcji!
  19. Dostałam PW, niestety z finansami ciężko - zadeklarowałam się znowu w ostatnich dniach na psiaki z Szydłowca, ufff, no nie wiem - 5 zł mogę dać co m-c:roll: Tylko tyle...
  20. [quote name='fizia']Już wysłałam ten numer[/QUOTE] Dziękuję:loveu: już przelałam na Kumpelka:loveu:
  21. A ja nadal nie dostałam nr konta, żeby przelać na Kumpelka:razz:
  22. [quote name='kama210']jest niedaleko mnie podrzucona w dzień targowy suka ze szczeniakiem (też suka) - dokarmiana przez ludzi z sąsiedztwa. szczeniak słodki, z suką jest dośc duży problem - bo bywa agresywna do ludzi - a przebywa w okolicach targu gdzie ich się trochę kręci[/QUOTE] Co z tą sunią ze szczeniakiem?:-( Może ktoś zrobi im chociaz jakieś zdjęcie:-(?
×
×
  • Create New...