jasne ciotka, tylko krotkiego cos poprosze - wiem z doswiadczenia, ze ludzie nie czytaja takich dlugich ogloszen
piesek bardzo ladnie chodzi na smyczy - troche nie odpowiada mu pogoda ale komu ona sie podoba :roll:
strasznie walcza z Hexa, choc przyznaje, że to nie on powoduje sprzeczki - poza momentami kiedy ja gwalci :roll::oops: