Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. kiedy bedziecie mu badac serce?? sasiadka nie wie nic o tym jego sercu - tzn, ze ma problemy, musze jej cos powiedziec
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img395.imageshack.us/img395/6673/s4022326lh3.jpg[/IMG][/URL]
  3. powiem szczerze, ze ja bym go chetnie oddala jak najszybciej OCZYWISCIE W SPRAWDZONE WARUNKI a takie są - teraz kwestia tego jak szybko jest w stanie zmobilizowac się ta Pani z Cz-wy raz, ze jeszcze chwila go nie oddam, dwa jutro do mnie przyjezdza mlody CC i dwa CC i on to juz chyba niedobre warunki :roll:
  4. to ja nie umiem:oops: moge komus wyslac filmik dom w Warszawie jest sprawdzony i jest wszystko w porzadku - super warunki burbono czy dowiedzialas sie czegos w kwestii transportu do tej Pani ?
  5. to jak z tym noclegiem, nieaktualne? ja w pt w dzien jestem w pracy
  6. dlatego "robi" za owczarka szwajcarskiego :eviltong:
  7. [quote name='oktawia6']:lol:dobrze bo już myślałam....[/quote] wiem wiem, ze sprawiam malo rozgarniete wrazenie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. jak sie wrzuca filmiki? :cool3:
  9. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/4662/s4022331ay3.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img390.imageshack.us/img390/1632/s4022332da5.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/7995/s4022334sr7.jpg[/IMG][/URL]
  12. niech go ktoś zabierze bo jeszcze trochę i ja go nie oddam :placz::placz::placz::placz::placz:
  13. ja myślałam, że to Hexa....dopóki nie zostałam z nim sam na sam w pokoju:cool1:
  14. jestem w szoku z jednego powodu - on jest jedynym moim tymczasem, a kilka ich juz bylo, ktoremu Hexa oficjalnie pozwala spac w swoim łóżku i to obok siebie a nie kilometr dalej :cool1:
  15. obecnie mały się obraził bo mu obcięłam pazury obcinaczką dla kota więc nie ma o czym gadać aha on puszcza głośne bąki - skaranie boskie z tym psem :eviltong:
  16. dzieki zadzwonie ale wydaje mi sie, że Mały pojedzie do Czestochowy - to dobry proawie dogomaniacki dom
  17. to są zdjęcia Klapsy z dziś sunia jest zdrowa, kochana, pilnuje sie, ladnie sie bawi pilka i patykami ulubiona zabawa - wchodznie do wanny i gapienie sie w odplyw :evil_lol: zalatwia sie na podworku juz tylko [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img374.imageshack.us/img374/2808/klapsajs6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img374.imageshack.us/img374/2215/klapsikjt0.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='LittleMy']zdjecia poprosimy ! a moze filmik jak skacze po Heksie? :cool3:[/quote] ciotka cos Ty! źle mu życzysz?? raz spróbował i już nie spróbuje:diabloti: - zapewniam Cię filmik może jutro uda mi się nagrać jakiś - tak dawno tego nie robiłam, że nawet nie wiem czy jeszcze umiem, ale podedukuje sie :eviltong:
  19. ciotka daj juz spokoj - to nieistotne, bullek nie bullek jest cudowny i zrownowazony wielkosci Onka chyba nie bedzie - moja suka w jego wieku byla wieksza i to sporo
  20. hop! kurcze skad masz tyle tych stron?? super robota! jest jakis odzew z ogloszen?
  21. Mały jest super, co prawda gabarytowo nie moje klimaty ale charakter poki co, ma kapitalny zaczal jesc - tego Royala dla maluchow wcina az sie uszy trzesa
  22. Pani miala pekinczyka a po nim kundelka, pekina miala z paperami i powiedziala,ze nawet moze pokazac jego dokumenty mimo, ze pies jest z TM powiedziala mi tez, ze jej pekinczyk grzyl, mial humory, byl niejadkiem itd
  23. rozmawialam z burbon dom jest dogomaniacki wlasciwie poprosilabym kogos z sprawdzenie jest jedno ale... transport, ja chcę żeby osoba adoptująca przyjechała osobiście , burbon skontaktuje się z Panią, bądź niech ona sama do mnie zadzwoni i wtedy coś ustalimy równolegle jadę jutro sprawdzić dom w Warszawie
  24. jedna babka jest ok, mieszka w Wilanowie, ma 7 letnia corke
×
×
  • Create New...