powiem szczerze, ze ja bym go chetnie oddala jak najszybciej OCZYWISCIE W SPRAWDZONE WARUNKI a takie są - teraz kwestia tego jak szybko jest w stanie zmobilizowac się ta Pani z Cz-wy
raz, ze jeszcze chwila go nie oddam, dwa jutro do mnie przyjezdza mlody CC i dwa CC i on to juz chyba niedobre warunki :roll:
to ja nie umiem:oops:
moge komus wyslac filmik
dom w Warszawie jest sprawdzony i jest wszystko w porzadku - super warunki
burbono czy dowiedzialas sie czegos w kwestii transportu do tej Pani ?
[quote name='oktawia6']:lol:dobrze bo już myślałam....[/quote]
wiem wiem, ze sprawiam malo rozgarniete wrazenie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
jestem w szoku z jednego powodu - on jest jedynym moim tymczasem, a kilka ich juz bylo, ktoremu Hexa oficjalnie pozwala spac w swoim łóżku i to obok siebie a nie kilometr dalej :cool1:
obecnie mały się obraził bo mu obcięłam pazury obcinaczką dla kota więc nie ma o czym gadać
aha on puszcza głośne bąki - skaranie boskie z tym psem :eviltong:
to są zdjęcia Klapsy z dziś
sunia jest zdrowa, kochana, pilnuje sie, ladnie sie bawi pilka i patykami ulubiona zabawa - wchodznie do wanny i gapienie sie w odplyw :evil_lol:
zalatwia sie na podworku juz tylko
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img374.imageshack.us/img374/2808/klapsajs6.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img374.imageshack.us/img374/2215/klapsikjt0.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='LittleMy']zdjecia poprosimy !
a moze filmik jak skacze po Heksie? :cool3:[/quote]
ciotka cos Ty! źle mu życzysz?? raz spróbował i już nie spróbuje:diabloti: - zapewniam Cię
filmik może jutro uda mi się nagrać jakiś - tak dawno tego nie robiłam, że nawet nie wiem czy jeszcze umiem, ale podedukuje sie :eviltong:
ciotka daj juz spokoj - to nieistotne, bullek nie bullek jest cudowny i zrownowazony
wielkosci Onka chyba nie bedzie - moja suka w jego wieku byla wieksza i to sporo
Mały jest super, co prawda gabarytowo nie moje klimaty ale charakter poki co, ma kapitalny
zaczal jesc - tego Royala dla maluchow wcina az sie uszy trzesa
Pani miala pekinczyka a po nim kundelka, pekina miala z paperami i powiedziala,ze nawet moze pokazac jego dokumenty mimo, ze pies jest z TM
powiedziala mi tez, ze jej pekinczyk grzyl, mial humory, byl niejadkiem itd
rozmawialam z burbon dom jest dogomaniacki wlasciwie poprosilabym kogos z sprawdzenie jest jedno ale... transport, ja chcę żeby osoba adoptująca przyjechała osobiście , burbon skontaktuje się z Panią, bądź niech ona sama do mnie zadzwoni i wtedy coś ustalimy
równolegle jadę jutro sprawdzić dom w Warszawie