Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. dziewczyny na doprowadzenie tego psa do ladu bedzie potrzeba wiecej kasy niz nam sie wydawalo on jest w fatalnym stanie wszystko, skora, oczy, uszy, chyba zeby, wszystko jest do poprawiania i poleczania :shake:
  2. wiecie moze kiedy w Wawie bedzie mozna czipowac psy gratis?
  3. ja juz chyba nie mam nadziei malo nie spadl ze schodow nie wiem jak schron moze doprowadzic psa do takiego stanu:shake: on wyglada gorzej, niz na Twoich fotkach Marta, duzo gorzej :roll:
  4. pies jest totalnie wychudzony, tylko leb wielki mu zostal probje wydostac sie z klatki, ona jest troche przymala dla niego
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/6458/s4022386dv9.jpg[/IMG][/URL]
  6. Borys jest koszmarnie chudy, tego nie widac na fotkach bo jest ciemny ale wyglada tak samo prawie jak Zuza chude wielkie psisko z olbrzymim lbem, anatomii mozna sie uczyc [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6007/s4022390ge0.jpg[/IMG][/URL]
  7. wg mnie Borys jest mlodszy niz mowili w schronie [U]reaguje na komendy : stoj, siad, lezec[/U] jutro rano ide z nim na pobranie krwi i pierwsze badania, zaraz Wam pokaze foty pies jest masakrycznie chudy,moja Hex, ktora ma normalna budowe wyglada przy nim jak spaslak jakis, wszystkie kosci na wierzchu plus wielki leb
  8. hej spokojnie, pies dojechał TZ zlazl do selket, dziekuje za dostarczenie malucha, sorry ze nie zlazlam ale ja troche choruje i takie tam pies przyszedl na gorę daliśmy mu obwąchać część mieszkania i wyszlam z nim na dwor, dolaczyla do nas Hexa, pierwsze spotkanie bardzo pomyslne, powachali sie i poszlismy dalej pies nie widzi nic lub widzi minimalnie, musialam uwazac, zeby nie spadl,nie wpadl a to dziura a to skarpa i kaluze.... zalatwil sie polazil i wrocilismy do domu najpierw Hexa, ktora zostala zamknieta a pozniej ja z Borysem wyszlismy z Borysem na balkon, wykapalam go na sucho, polalam frontline'm i dalam jesc zamknelam go w kennelu zeby pokazac mu kota, nie zdazylam nawet, przyszla Hexa i Borys rzucil sie do krat jak dzikus zabrałam Hexę, kota i zielonego TZ:roll: teraz my w jedym pokoju a Borys spi na materacu w klatce - jest cichy i spokojny, mam wrazenie, ze jak sie oswoi z nowym miejscem wszystko bedzie ok
  9. [CENTER][SIZE=5][B]jest!!!!!!!!!!!!!![/B][/SIZE] [/CENTER]
  10. [quote name='Niki-lidka']to sie choc umyj...bo brud to wyczuje:eviltong:[/quote] akurat tego ja tez nie lubie to sie z nim dogadam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: znaczy brudu nie lubie a nie mycia :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='Niki-lidka']matko! mieli zadzwonic pol godziny wczesniej! ciotka sciagaj walki, zakladaj kiecke!!!! wstawiaj wode na herbate:diabloti:[/quote] co mam sie upiekszac jak on i tak nie widzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :oops:
  12. powinni juz u mnie byc:roll:
  13. tylko kurcze dlugo ich nie ma,.....
  14. jeszcze nie, bedzie chyba za jakas godzine
  15. moja Hexulinka wazy 34,5 - idealnie jak widze!:loveu:
  16. [quote name='Isadora7']Wiesz w moim wieku to już nie wiem o innych pieszczotach niż serca. Mam pytanie te cmokasy dla Rambiego od ciebie czy Hexy?[/quote] od Hexulinki
  17. Aga a dom od maupy4? tez zrezygnował?????
  18. [quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue] A sama ciotka GameBoy pewnie siedzi i przebiera nogami z niecierpliwości... :evil_lol:[/COLOR][/I][/B][/quote] prawie, dobrze, ze nawijam z Lidka to troche mi przechodzi....:eviltong:
  19. pieszczoty chronia serce...hmmm a czego pieszczoty??? serca? :eviltong: chyba SE kupie, cmokasy dla Rambiego
  20. co to jest "Wróżka" bo resztę brendów jeszcze kojarzę :eviltong:
  21. [quote name='Isadora7']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: [B]Może i bywasz ale ja jestem zawsze poważna, stateczna... [/B][/quote] szczegolnie z tym jamniolem w zielonym kapelutku u boku :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. ja sobie wypraszam ja bywam powazna :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. dopiero druga a ja juz nie moge sie doczekac... Lidzia na ktora oni planowali tu byc? trzecia czy czwarta?
  24. super, link do starego watku jest w pierwszym poscie, zeby nam nie zginal, zeby nie szukac jak cos bedzie potrzebne
×
×
  • Create New...