Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='danka1234']Podaj mi nr.konta,przeleje 30zł które powinny do Was wrócic z transportu Zuzi.[/quote] danka a moze lepiej do jamnika staruszka dolóz? ja prosze tu o pomoc ale jak nie bedzie odzewu sciagne to od adoptujacych wiec moze lepiej jemu?
  2. czy ktos moze pomoc finansowo przy szczepieniu maluchow?
  3. [quote name='Marzena&Gusti']Tak mało osób zagląda do małego:([/quote] ja zagladam :p
  4. [quote name='jamnicze']Doberek :bye: My tu z pierwszą wizytą, ale przemilczeć nie mogą bu tu fajne zwierzaczki widzę :lol: Z Żabuli, to prawdziwy czołg :evil_lol:, no my takie wolimy wielkim łukiem omijać, ale jest u nas na osiedlu jeden pies co specjalnie dla Sajduni jeb kładzie na ziemi i pozwala po sobie skakać ;)[/quote] moja Hexa tez takiego szuka :evil_lol:
  5. wkleilam Mike tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10412171#post10412171[/url]
  6. [quote name='Ania+Milva i Ulver']:diabloti: Jak ast to walki muszom być...[/quote] widzisz jaka ja durna, zapomnialam, ze to morderca :diabloti:
  7. dzwoni sporo osob ale jakies wszystkie nie takie :shake: czy ktorejs dziewczynie udalo sie sprawdzic dom?
  8. walki psow nam tu wkleja !!! :evil_lol: :loveu:
  9. po poludniu ma byc u mnie facet szukajacy takiego cos w tym stylu :eviltong: pokaze i tego kawalera
  10. [quote name='an1a']W Krzyczkach zostało kilkadziesiąt psów, akcja duża, dramatyczna... A ja mam u siebie pięknego 8-tyg kundelka "nie wiadomo co" - 3 tygodnie i 2 telefony w jej sprawie. "Rasowość" dużo daje.[/quote] nic dodac nic ujac [CENTER][B]co nie znaczy, ze im sie pomoc nie nalezy zeby byla jasnosc[/B] [/CENTER]
  11. Lavinia zycze maluchom wszystkiego najlepszego i mam nadzieje, ze Wam sie uda ale obie wiemy o co chodzi - wiecej nie bede juz pisac na ten temat ale nadal bede do Was zagladac liczac na pozytywne zakonczenie
  12. i mizianko dla maluszka:loveu:
  13. ale gratka [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1462850_7_tyg_sliczny_borys_szuka_domu.html[/url]
  14. Marzena tez zrobila gumtree zaraz te same dane przekopiuje na ale gratke
  15. [quote name='lavinia']GameBoy, widzisz, ja pomagam buldożkom...i nie chcę mieć z tego powodu wyrzutów sumienia. Więc proszę, nie pisz o wypruwaniu żył, bo zabrzmiało to tak, jak gdybyś miała do nas tu żal, że tym maluchom się uda...... [/quote] lavinia wiesz dobrze, ze nie pisalam do Ciebie wiec nie pisz tak prosze jestesmy dorosli wiec nie udawajmy, ze nie wiecie o co mi chodzi ja tez miewam rasowce na tymczasie, tak jak teraz min 2 CC, ale tu mam wrazenie, ze nawet jakby maluchow byla 100 byloby miejsce ostatniego zdania nie skomentuje bo mi rece opadly przeczytaj moze caly moj post i zastanow sie czy to aby ma sens
  16. [quote name='Viris']GameBoy - a co szukacie też DT który potrwa tydzień dwa ? Bo nie oszukujmy się to nie będą długie tymczasy. [/quote] tak Agata, takich tez, kazde 2 tyg w okresie wakacji jest na wage zlota wlasnie to nie beda dlugie tymczasy, raczej fajna zabawa ze slicznym psiakiem przed kilka/kilkanacie dni wiesz dobrze o co mi chodzi i o czym pisze, nie ma co rozmieniac sie na drobne maluchom zycze wszystkiego najlepszego
  17. niesamowite jest to ile padlo tu propozycji DT a na innych watkach zyly sobie wypruwaja i nikt nie ma miejsca :roll: zeby nie bylo, trzymam kciuki za cala akcje, mam nadzieje, ze wszytko sie uda
  18. oni chca suke, psa juz maja, drugi dorosly pies to nie jest dobry pomysl
  19. czy cos wiecej wiadomo? jutro przyjezdza do mnie Pani zainteresowana dorosla CC, matka moich szczylkow wieczorem przyjezdza facet, ktory tez jest nia zaintereswany, ma psa CC chce wyciachana suke czy moge pokazac Wasza?
  20. [quote name='Marzena&Gusti']Śliczna jest!Najpiękniejsza![/quote] moje ladniejsze :mad::evil_lol: sugarr sliczna modelka :loveu:
  21. [quote name='DIF']No co WY ?? :eek2::eek2::eek2: Jakie "zrezygnowali"??!! :roll:[/quote] to ja juz sie nie odzywam :roll:
  22. [quote name='~MaDaLeNa~']:shake:aaaaaaaaa mam nadzieję , że nie zrezygnowali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] balam sie to napisac :shake:
  23. zawsze cholera musi byc pod gorke
  24. nietety Pani od Lidki szuka yorka badz yorkowatego ze wkazaniem na to pierwsze przykro mi nic z tego
×
×
  • Create New...