-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
[quote name='agatkia']Nic nie kumam z tej strony Straży dla zwierząt. Pod jaki nr miałabym dzwonić, jeżeli moje zgłoszenie będzie dotyczyło przypadku na terenie trojmiasta??[/quote] ta organizacja obemuje tylko Wawe? moze zadzwon i zapytaj co z 3miastem
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
juz wiem skad jest pies, zostal kupiony i "odniesiony" do mnie bo "myslalem, ze jest chory a mam male dzieci, Pani sie zajmuje psami, pukałam ale nikogo nie było (klamstwo) pomyslalam, ze zostawie go i poczaka az Pani wroci" co za zenada.... a jabym wyjechala? :angryy: nic mnie juz nei zaskoczy, od prawie 3 tyg mam w domu szczeniaki, ktore przyjechaly do mnie na dwie noce, przywiozla mi je osoba z dogo...poniewaz wiem, ze czytasz "moje" watki bardzo cie prosze zebys je zabrala, ja nie mam dla nich miejsca, czasu i totalnie mnie na nie nie stac! -
dobrze, ze sa rozne opcje trzeba madrze wybrac jedna
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
ogladalam na stronie ktorejs hodowlii fotki malych tos, sa chyba troche wieksze od niej ale w sumie to sama nie wiem, zdjecia czesto przeklamuja wielkosci ona jest takmi malym waleczkiem, grubiutka, choc brzuch znika powoli wraz z wydostajacymi sie robalami jak siada, to ma walki ze skory na brzuchu, na tylnych lapach pod szyja wisi jej skora i strasznie mocno czolo ma pomarszczone wyglada jak maly Alf tylko kudlata nie jest :evil_lol: -
bedzie dobrze ciotka, zobaczysz, uspokoi sie towarzystwo :cool1: moja hexa w tym roku sie na zlot nie nadaje, hormony jej buzuja za mocno
-
[quote name='Marzena&Gusti']Może jest ktoś z mokotowa?[/quote] masz gdzies blisko domu weta Marzena? czy trzeba jechac?
-
luka wiadomo juz kiedy ta sterylka?
-
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='sugarr']W najgorszym wypadku nie pojadę. Ale wolałabym tego na razie nie brać pod uwagę jako jedną z opcji, dlatego szukamy drugiego dt na tydzień w takiej sytuacji, albo miejmy nadzieję, że ten dom stały się jeszcze znajdzie[/quote] szkoda by bylo, bardzo szkoda... czy masz jakis ew dom zastepczy dla niej na tydzien? pisalas do dziewczyn z krakowa? ja znam ze 2 czy 3 moge tez napisac jezeli chcesz.. -
to chyba ja tez powinnam sie stawic....:cool1:
-
choc bysmy chcialy nie wiem jak nie pomozemy wszystkim, niestety :-(
-
[quote name='hop!']Przy mnie nie goni (popatrzy i idzie dalej), ale nie robi też wielu innych rzeczy, które robił u Państwa. :p Większość psów ściga koty na zewnątrz, a w domu w stosunku do "swoich" zachowuje się normalnie. ;)[/quote] dokladnie hop! ma racje, moja CC goni wszystko co ucieka (poki jej nie odwolam) a w domu z kotem wielka milosc:p
-
[quote name='tomcug']Dla mnie też to dziwne, ale ja się nie znam za bardzo na szczeniorkach. :oops:[/quote] wg mnie ktos powinien pomoc Marzenie wybrac sie z nim do weta, zeby rzucil okiem na wszelki wypadek przeciez on od poniedzialku tymi robalami sie wyproznia :shake:
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='zwierzus']Ciotka daj na prv nr konta. Miałam ale gdzieś mi wcięło :evil_lol:[/quote] dzieki ciotka, zaraz podrzuce, malunia glownie spi, wstaje, robi sioo, koo z robalami i idzie dalej spac :roll: wiecie ona chyba mieszkala na podworku bo z koo biegnie na balkon :oops: nie robi w mieszkaniu tylko tam jedno zauwazylam - niecierpi kota, nie wiem, moze ma jakis uraz? -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
dziekuje za banarek !!!! :Rose::Rose::Rose: to pierwszy banerek dla mojego psa ever, a ja nawet nie umiem go sobie w podpis wstawic:oops: -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']ech... coś posucha na domki teraz... a z nieba leje...[/quote] dobre i to ... -
Cekinko dobrze dziewczyny prawia, nie wybieraj sie tam sama!
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Koperek']Ta mina na końcu oznacza, że chyba tylko te "wielkie" są dla Ciebie przeznaczone ;) Złych zamiarów nie miałam- po prostu zawsze widzę Cię tam, gdzie jakiś molos na dogo się pojawia.[/quote] bo sama mam molosa - pewnie dlatego przejrzyj moje watki do tylu to zobaczysz te "same molosy" -
wlasnie tez sie boje tego, zeby to sie na cekince nie odbilo...
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
jak do tej pory to pierwszy molosowaty, ktorego spotkalam na swojej drodze.... reszta byla mi przywozona z dogo.... plus dwa maluchy z pseudo sama wykupilam, ok, wtedy jeszcze bylam durna widzisz cos w tym zlego? bo nie bardzo rozumiem ta mine na koncu, przejrzyj moje posty poza CC dwoma ostatnio nie mialam zadnych molosow..... obawiam sie, ze 1/3 tej wagi to robale jestem ciekawa co to za mieszanka ona ma na sobie skory na 3 psy!!! -
moze ktos sie tam do nich wybrac? lub przedzwonic? przeciez przez tel moznaby tak ich pouczyc, ze mamy ich na oku....
-
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
a przepraszam, ze tak zapytam co bedzie z nia jak dom sie nie znajdzie? -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
mam nadzieje, ze nic jej nie bedzie spi non - stop prawie nie bawi sie, nie gania, rzadko robi siku... biedulinka mala -
moze pokazac go wetowi trzeba, przeciez takie rozwolnienie jest strasznie meczace .....:shake: