-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
beatka dobra robota :loveu:
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
ciotka blagam Cie:cool1:, mialam przeciez jeszcze 3 dni temu 6 tyg CC :eviltong: byly zupelnie inne i tak na marginesie, jak mozna byc takim idiota i podrzucac cos pod drzwi na klatkach na ktorych sa kamery :shake: nawet tego debile nie przewidzieli :shake: -
cos wujek Fenris sie obija :cool1:
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='sugarr']Jest ogłoszona jako miniatura mastifa, bo morda na prawdę podobna :cool3: Mieliśmy zawsze w domu mastify i bullmastify, także wiem co mówię, a że mniejsza to jest jako miniatura :cool3: Skasowałabym jeżeli chcesz, ale nawet się nie da :/[/quote] nie chodzi mi o skasowanie ogloszenia tylko o skasowanie, ze to mastiff lub byc moze mastiff bo nie jest nim na 1000% :eviltong: -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='sugarr'] Aha i nie zdziwiłabym się jakby okazała się po prostu mixem boksera z czymś większym (nie bokserem) bo to są strasznie popularne psy, pseudohodwców cała masa i na dogo takich mixów też pełno bywa[/quote] z tym rowniez sie zgadzam, ona jest wlasnie tej wielkosci szczeniakiem a nie molosem olbrzymem -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Folen']Narazie tyle: [URL]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/9250[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=28004[/URL] [URL]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=35989&id_kat=12[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/ogloszenie/9766[/URL] [URL]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23470755,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/211040-liczna_suczka_mix_molosa_w.html[/URL][/quote] dzieki ciotka, serdeczne dzieki mlode malzenstwo z mojego bloku jest zaintereowane mala! -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='sugarr']Tak czy inaczej na forum MA jest :cool3: 5 tyg - jeszcze się bardzo pozmienia w najbliższym czasie i bardziej zacznie "coś konkretnego" przypominać. Zgadzam się, że to kundelek może być w końcu molosowate też się trafiają :) Ale bycie "molosem" daje jej kilka opcji więcej do poogłaszania :cool3:[/quote] troche sie obawiam oglaszania jej jakos "molosa" a jak jej sie odwidzi jak podrosnie :D? nie chce zeby pozniej ktos mial pretensje ciotka ale nie oglaszaj jej jako MA bo ona jest conajmniej o polowe mniejsza, sciagnij ja stamtad plz -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='sugarr']5kg w tym wieku... To gigant będzie! Przecudna :loveu: Moim zdaniem to może być np mastiff angielski, bullmastiff(ale to bardzo wątpliwe ich się u nas praktycznie nie hoduje, a co dopiero podrzuca pod drzwi) na tosę wydaje mi się, że za małe uszy. Ale równie dobrze, to może być śliczny mix :cool3:[/quote] dziewczyny mala na 100% nie bedzie az taka duza, to nie jest MA, tez lookalam na foty szczeniakow z hodowli, ma o polowe mniejsza glowe bedzie wielkosci bullmastiffa, ddb , cc rozmawialam z 2 wlascicielkami tos, mowily, ze podobna, ze male tosy maja krotkie uszy wazy 4,2 teraz - po dwoch dniach kooopania robalami to moze byc tak naprawde zwykly kundlek, ktoremy sie geny "na molosa" poprzestawialy :D -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Inez de Villaro']będę ja reklamować fanom molosów , jak załatwię bazarki na bf to postaram sie jeszcze coś wystawić na Ineczkę,finansowo jak większość z nas też jestem w dołku...przepraszam malutka strasznie mi się podoba i w jakis sposób chciałabym pomóc kluseczce.[/quote] ciotka ja bardzo serdecznie dziekuje za kazda pomoc, bardzo doceniam :Rose: czasem mi tylko nerwy na to wszystko puszczaja i zaczynam marudzic :evil_lol: -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
śliczna dziewczynka szuka domu -
[quote name='Marzena&Gusti']Mail wysłany:)[/quote] to czekamy na odpowiedz :cool1:
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
moze cos w stylu: sliczna suczka mix molosa - w typie ddb lub tosy do adopcji wiek 5 tyg, odrobaczona, odpchlona i odkleszczona sunia zostala porzucona przez wlascicieli bedzie dosc duza, conajmniej srednia karmiona sucha karma -
[quote name='zwierzus']Dobrze powiedziane TYGRYS-ica :eviltong:. MIKROkrówka :evil_lol:[/quote] smiejcie sie smiejcie to DIF bedzie zamykala oczy po przekroczeniu progu domu przy wychodzeniu z niego
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
dziekuje :Rose::Rose::Rose: ja ostatnio tak gonie resztkami, ze wszystkie koszty weterynaryjne kaze zwracac adoptujacym, poprostu nie stac mnie na takie "prezenty":shake: wiem, ze to zenujace ale co mam zrobic? zrezygnowac z tymczasu? -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Inez de Villaro']dobra...jest i na ogólnym też![/quote] gdyby ktos jeszcze gdzies malucha wystawil prosze o info, w sensie nazwy domeny -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='kika22']Może napisz do dziewczyn, lepiej mieć dwa DT niż żadnego:roll:[/quote] ok, juz to robie -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Inez de Villaro']wkleiłam na ddb :( nie może być?[/quote] jak najbardziej moze byc, bardzo dziekuje :loveu: -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
na molosach nie ma, jak mozesz wrzuc prosze w ogolne adpcje bo nie bede czarowala, ze wiem do czego toto podobne bo nie mam pojecia :eviltong: [U]prosze o dopiske w ogloszeniach, ze preferowane domki z Warszawy i odbior osobisty[/U] -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='dzodzo']jeszce przyszedł mi na myśl bullmastiff-bo jednak tosy chyba nie mają takich czarnych znaczeń?[/quote] maja, maja ciotka, sprawdzalam wczoraj, tyle, ze ona ma dosc krotkie uszka ona jest taka mlodziutka, jak idzie to sie nogi uginaja po nia jeszcze wywala sie, taki malutki waleczek z mamusia powinna byc ta noga ogolona do pobierania krwi okropnie wyglada, mam nadzieje, ze to szybko zarosnie -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[email][email protected][/email] 519 790 313 chociaz wolalabym tylko telefon jeszcze w dodatku to sunia, kolejna sterylka do pilnowania :roll: niunia ma na imię Inka :loveu: bo z tego marudzenia zapomnialam dodac:evil_lol: -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
bardzo prosze, ja nie moge sie doczekac az sie stad wyprowadze, znalezli sobie punkt zrzutu niechcianych psow :shake: jeszcze bezczelnie mi chore podrzucaja, jakbym miala miliony zeby je leczyc my mamy za blokiem laki i lasek kabacki i tam tez sobie ludzie robia strefe zrzutu, beznadzieja -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
dzieki wielkie - im szybciej ona pojdzie "do siebie" tym lepiej -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
bede bardzo wdzieczna ciotka facet twierdzi, ze matka szczeniat wyglada jak jakis mix boksera tylko wieksza i bardziej masywna...oczywiscie szczeniak jest z gieldy wiec to moze byc wszystko i nic tak naprawde dobrze byloby gdyby poszedl do kogos z pojeciem o tego typu psach