Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='sugarr']:lying::lying: kto to ma takie cuda?[/quote] za 2 tyg ja bede miala dwie, psa i suke juz wydalam
  2. ta dziewczynka "lata" po wielu tematach, dpiero co mial byc dog - jak bedzie grzeczna, kundelek teraz filet, przejzyjcie jej posty, strata czasu najlepiej kup w zabawkowym - pluszowa file
  3. KWL moge prosic na PW nr tel do ciebie?
  4. [quote name='KWL']Długo mozna by opowiadać jakie głupoty potrafią ludzie wygadywać. Nie przeczytają ogłoszenia do końca, nie zrozumieją... Odbieranie takich telefonów to ciężka i stresująca praca.[/quote] KWL jezeli zajmujesz sie adopcjami duzych kudlaczy to jezeli moge poprosze na Pw numer tel do Ciebie
  5. ciotka zwierzus przyslala nam 100 zlotych wiec jestesmy na minusie 236 zl bardzo bardzo dziekuje :Rose::Rose::Rose: ciotka MaJa75 przywiozla dzis karme i witaminki dla malej :Rose::Rose::Rose: jak wszystko bedzie ok w srode rano bede ja szczepila, dzis kupilam jej frontline i wylalam na plecki bo jeszcze sie drapala
  6. jamnikiem :-o??
  7. [quote name='kika22']Do góry maleńka moze uda Ci sie znalesc DS:mad:[/quote] oby oby, kciuki nadal zacisniete :p
  8. porozmawiaj z nim, jak sie zgodzi bedziemy organizowac wizyte przedadopcyjna sa jeszcze dwie dziewczynki 6 tyg cane corso do adopcji jakby co
  9. [quote name='maciaszek']Ja notorycznie dostaję maile z pytaniami o szczenięta DA...[/quote] tak?? a jak byly dwa w zimie do adopcji to nikt nie chcial
  10. zakreceni to malo powiedziane, przed chwila zadzwonil do mnie facet w spr ogloszenia na allegro malych CC, ze chce psa, mimo, ze jak wol napisane, ze mam dwie suczki
  11. [quote name='madziakikrzys']no to cudna dziewczynka :), a jak byś sie zapatrywala na adopcje Inki przez nas?[/quote] nie wiem jakie warunki Ince mozecie zaproponowac, tzn gdzie mialaby mieszkac, ile zostawalaby sama, musialabym zorganizowac wizyte przedadopcyjna, Inka jest do odbioru osobistego - przyjechalibyscie po nia?
  12. [quote name='vena&vivi']uwaga sprawdzam czy udalo mi sie zrobic banerki[/quote] brawo ciotka :multi:
  13. [quote name='madziakikrzys']no to widze ze grzeczna kiedy trzeba i wariat tez :),wogule to jest przesliczna, a co ty za dziecine w domu masz (rase?) bo my mala sunie,mix pinczera :)[/quote] suke cane corso ma prawie 9 mcy
  14. Inka mieszka z moja suka i sie dobrze dogaduja przy jedzeniu nie warczy jak pies, kot czy ja podchodze nie piszczy jak zostaje sama ladnie spi w nocy w lozku swoim, strasznie gania kota lubi sie bawic, bardzo aktywna jest sioo i koo tylko na balkonie bardzo odwazna, mysle, ze bedzie dosc dominujaca
  15. [quote name='madziakikrzys']ps tu na dogomani też dziala moja ciocia,ktora w warszawie mieszka i ma juz 5 psiakow u siebie w domku,ale pojecia nie mam jaki ma nick :D[/quote] fajnie masz, z moej rodziny nikt nie przejawia takich pasji
  16. [quote name='madziakikrzys']no nie denerwuje sie,w przypadku tamtych psiaczkow sie spoznialam:)a potem widzialam te setery w dolinie na spacerku z nowymi wlascicielami :)ostatnio byla u nas dozyca na DT prawie rok i teraz jest juz u swojej pani,ale mys ie przyzwyczailismy do dwoch psow w domu i z jednym tak jakos dziwnie :)[/quote] ja poprostu pytam ;) a reszte powodow podalam wyzej po roku czasu mozna jeszcze oddac psa? nie przyzwyczailiscie sie?
  17. [quote name='supergoga']Jeśli we wtorek pójdzie psiak, to będą bezpieczne.[/quote] to jeszcze jutro tu lookne
  18. [quote name='erka']Zupełnie tego nie rozumiem, tyle kieleckich psiaków znalazło juz domy w Krakowie, a tu czeka taka prześliczna , malutka sunieczka i nic:crazyeye:.[/quote] ja tez tego nie rozumiem nic a nic:shake:
  19. tamte maluchy byly bardziej korsiakowate, szczegolnie pies, te sa bardziej mieszane ale domkow szukamy :loveu: jedni ludzie sa na 100% zainteresowani
  20. jutro wracaja corki tej Pani, zainteresowanej Berta, mam nadzieje, ze sie odezwie
  21. nie mam pojecia, ale jest przesliczna wczoraj jacys ludzie mnie zaczepili na ulicy, przez nia, oczywiscie wyklad 20 min o adopcji sie odbyl :evil_lol: chca psa ale mniejszego , beda dzwonic :p
  22. [quote name='furciaczek']Fakt suki potrafia byc gorsze od 2 samocow:shake: ale co sie dziwic...baby wkoncu:lol:[/quote] wczoraj bylo mi za nia wstyd, jeszcze powiedzialam do babki, ze hexa jej nic nie zrobi na 100% :oops: a ta maupa sie na nia rzucila nie bede juz wspominala co zrobila w sobote jak przez przypadek facet wszedl do nas do mieszkania :siara::grab:
  23. madzia i krzys poprosila o numer konta - podalam, zeby nie bylo, ze cos ukrywam wszystkie wplaty podam na watku serdecznie wam dziekuje
  24. [quote name='furciaczek']Kochana dobrze wiesz ze nie mozna wszytkich zatrzymac:-( Po tylu adopcjach czlowiek powinien sie przyzwyczaic...a jednak serce za kazdym razem peka:-([/quote] dokladnie, wiem, tym bardziej, ze Hexa nie zgodzi sie z druga suka obawiam sie
  25. [quote name='furciaczek']Gb musi wszytko sprawdzic zanim odda komus mala wiec nie dziw sie ze zadaje pytania. To wszytko dla dobra psiny.[/quote] juz jak widze ten czasownik - oddac - robi mi sie slabo :placz::placz::placz::placz::placz:
×
×
  • Create New...