Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='furciaczek']ok wiec rezerwuje [URL="http://www.adopcjecc.pl"]www.adopcjecc.pl[/URL] :loveu:[/quote] ok, niech tak bedzie
  2. [quote name='furciaczek']Ale Hexia pultasna:evil_lol::evil_lol::loveu:[/quote] jaka???? a co to znaczy??
  3. [quote name='tamb']Wizyta o 19:15. Też czekam na wiadomości.;)[/quote] a to jeszcze trzymamy kciuki
  4. [quote name='luka1']:evil_lol::evil_lol: nasz Kleszczyk jest jamnikiem jak wszyscy twierdzą, a sunia na pewno nie jest od niego wieksza. Bez jakiegos odnosnika to i robal może myc gigantem.[/quote] pewnie dlatego wlasie Erazm tak bardzo nalegala na zwazenie suni
  5. [quote name='maciaszek']Mnie kiedyś kobieta zapytała czy wyślę jej psa pocztą. I to nie był żart...[/quote] tez mnie to spotkalo, plus nagminnie ludzie chca zeby dac psa kierowcy autobusu jadacego do ich miejscowosci
  6. [quote name='ZUZANNA11']Idę szukać...:-? Prosze o wirtualnego kopniaka na szczęście...:p[/quote] Zuziu czy przenocujesz je jak je znajdziesz?
  7. [quote name='GrubbaRybba']Też myślę, że powinna zacząć uczyć się chodzenia w obroży. Sprezentuję jej obrożę. Nie wiem dokładnie ile kosztuje sterylka, bo to zależy od weta. Ale ok 300-400 zł. GameBoy, a ile karmy Zuzia do tej pory zjadła? Ja myślę, że z 10 kg by się przydało.[/quote] zjadla te wasze worki plus ja zawiozlam 5 kilo - ten dopiero zaczela moze ja wzielabym ja na sterylke do swojego weta? masz znizke, nie jakas olbrzymia bo 15 % na uslugi ale zawsze
  8. [quote name='dalenka']ile u was kosztuje sterylka? u mojego weta jak pytałam to było 250zł zuzia nie umie chodzić w obroży (w sensie na smyczy) zawsze chodziła w szelkach (szelki powinny być na razie dobre te co ma), ale obroże miała zakładaną po to żeby było gdzie potem adresówke zaczepić, bo szelki się ściąga, a widze ze by się zuzi nowa obroża przydała i mam jeszcze pytanie: ile karmy zuzia miesięcznie potrzebuje? zabrakło tej co kupiłam?[/quote] zabraklo bo ja dokupowalam mysle, ze przydaloby sie Zuzke przestawic na obroze to na szelkach ona ciagnie
  9. matko nie ma edycji postow - co za bzdura chcialam srodkowe wywalic ciotka wieczorem wstawie wiecej
  10. .................................................
  11. [quote name='furciaczek']Zamawiam domene ma byc adopcjecc czy adopcjecanecorso??[/quote] chyba adopcje CC wystarczy
  12. jakie? z tymczasami? bez? bo mam od groma....:cool1:
  13. [quote name='zulugula']Wracam przez Janki i najczęściej skręcam w lewo w Szyszkową i dalej prosto Ryżową, Powstańców Śląskich. Ale mogę też pojechać dalej prosto Grójecką i w lewo w Prymasa. Możemy się jakoś umówić :lol:[/quote] ja mieszkam na kabatach, gdybys mogla podrzucic je do mnie byloby super za paliwo moge oddac, bo nie bedzie TZ=samochodu w tym terminie
  14. Hexa obiecala juz nie rosnac i nie dotrzymala slowa :mad:
  15. ciotka ja nie robilam zadej galerii, to adimin lub mod podzielil cala galerie, nie ma juz wspolnej przynajmniej mogl wszystkie foty przerzucic jak byla mala tez a nie tak od srodka ni z gruchy ni z pietruchy
  16. wakacje :shake: oby nie byla kolejna jej ofiara wczoraj bylam z TZ i Hexa na polach mokotowskich, Hexa aportowala patyki ze stawku tu gdzie sa kamienne "kladki" nad woda, nagle patrze baba wlazi do wody, pomyslalam, po co wlazic w taki syf ....................a ona wyciagela z wody zolwia, nie znam sie na nich ale mial czerwone paseczki na glowie, byl duzy skorupa jak talerzyk do ciasta
  17. [quote name='Ask@']Rury cielęce sś to tchawice dużo chrząstki w tym jest. Ja kupuje u mneina rynku tam gdzie można dostać mięso i wyroby prosto od rzeźnika czy kim ten gośc jest. Mojej bardzo smakuja choć już zaczeła wybrzydzać, a warzywka to tylko przyjmuje z mielonym mięskiem :)[/quote] jak ja zazdroszcze dostepu do rzeznika....
  18. [quote name='zulugula']Witam, zabieram dziś malucha do Sosnowca. Będę dośc późno, ale wolę zeby ktoś odebrał jeszcze dzisiaj. :oops: Będzie wspaniała poducha na noc :evil_lol: W niedzielę wracam do Warszawy z 2 srajtkami - zapewne pod wieczór lub dość późno w nocy. Mieszkam na Bielanach. Tutaj z noclegiem łatwiej ;)[/quote] czyli w Wawie w niedziele bedziesz pozno? a bylaby mozliwosc podrzucenia ich do mnie?
  19. ..............................
  20. z tymczasowiczką Inką
  21. [U] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=91&i=dsc00027ya0.jpg"]z tymczasowym korsiakiem[/URL][/U]
  22. [quote name='GrubbaRybba']TZ mnie rozstrzela, ale przechowam je w razie czego te kilka godzin.[/quote] ciotka pociesz go, ze moj bedzie mial od niedzieli 4 a stanie na coajmniej kilka dni
  23. [quote name='Madzia_K']Maluszkowi życzymy powodzenia ;) tym bardziej, że dzięki niej będziemy mieć piękne bannerki:loveu:[/quote] oby wszystkie maluchy tak trafialy jak ona :loveu:
  24. dziewczyny tylko jak maluchy maja byc w niedziele, to ja bede w domu od ok 20 - wczesniej nie dam rady
×
×
  • Create New...