-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
[quote name='furciaczek']ok wiec rezerwuje [URL="http://www.adopcjecc.pl"]www.adopcjecc.pl[/URL] :loveu:[/quote] ok, niech tak bedzie
-
[quote name='furciaczek']Ale Hexia pultasna:evil_lol::evil_lol::loveu:[/quote] jaka???? a co to znaczy??
-
[quote name='luka1']:evil_lol::evil_lol: nasz Kleszczyk jest jamnikiem jak wszyscy twierdzą, a sunia na pewno nie jest od niego wieksza. Bez jakiegos odnosnika to i robal może myc gigantem.[/quote] pewnie dlatego wlasie Erazm tak bardzo nalegala na zwazenie suni
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='ZUZANNA11']Idę szukać...:-? Prosze o wirtualnego kopniaka na szczęście...:p[/quote] Zuziu czy przenocujesz je jak je znajdziesz? -
[quote name='GrubbaRybba']Też myślę, że powinna zacząć uczyć się chodzenia w obroży. Sprezentuję jej obrożę. Nie wiem dokładnie ile kosztuje sterylka, bo to zależy od weta. Ale ok 300-400 zł. GameBoy, a ile karmy Zuzia do tej pory zjadła? Ja myślę, że z 10 kg by się przydało.[/quote] zjadla te wasze worki plus ja zawiozlam 5 kilo - ten dopiero zaczela moze ja wzielabym ja na sterylke do swojego weta? masz znizke, nie jakas olbrzymia bo 15 % na uslugi ale zawsze
-
[quote name='dalenka']ile u was kosztuje sterylka? u mojego weta jak pytałam to było 250zł zuzia nie umie chodzić w obroży (w sensie na smyczy) zawsze chodziła w szelkach (szelki powinny być na razie dobre te co ma), ale obroże miała zakładaną po to żeby było gdzie potem adresówke zaczepić, bo szelki się ściąga, a widze ze by się zuzi nowa obroża przydała i mam jeszcze pytanie: ile karmy zuzia miesięcznie potrzebuje? zabrakło tej co kupiłam?[/quote] zabraklo bo ja dokupowalam mysle, ze przydaloby sie Zuzke przestawic na obroze to na szelkach ona ciagnie
-
matko nie ma edycji postow - co za bzdura chcialam srodkowe wywalic ciotka wieczorem wstawie wiecej
-
.................................................
-
[quote name='furciaczek']Zamawiam domene ma byc adopcjecc czy adopcjecanecorso??[/quote] chyba adopcje CC wystarczy
-
jakie? z tymczasami? bez? bo mam od groma....:cool1:
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='zulugula']Wracam przez Janki i najczęściej skręcam w lewo w Szyszkową i dalej prosto Ryżową, Powstańców Śląskich. Ale mogę też pojechać dalej prosto Grójecką i w lewo w Prymasa. Możemy się jakoś umówić :lol:[/quote] ja mieszkam na kabatach, gdybys mogla podrzucic je do mnie byloby super za paliwo moge oddac, bo nie bedzie TZ=samochodu w tym terminie -
Hexa obiecala juz nie rosnac i nie dotrzymala slowa :mad:
-
ciotka ja nie robilam zadej galerii, to adimin lub mod podzielil cala galerie, nie ma juz wspolnej przynajmniej mogl wszystkie foty przerzucic jak byla mala tez a nie tak od srodka ni z gruchy ni z pietruchy
-
Wwa/Siedlce - suczka w t.leonbereger MA DOM :))
GameBoy replied to joaaa's topic in Już w nowym domu
wakacje :shake: oby nie byla kolejna jej ofiara wczoraj bylam z TZ i Hexa na polach mokotowskich, Hexa aportowala patyki ze stawku tu gdzie sa kamienne "kladki" nad woda, nagle patrze baba wlazi do wody, pomyslalam, po co wlazic w taki syf ....................a ona wyciagela z wody zolwia, nie znam sie na nich ale mial czerwone paseczki na glowie, byl duzy skorupa jak talerzyk do ciasta -
[quote name='Ask@']Rury cielęce sś to tchawice dużo chrząstki w tym jest. Ja kupuje u mneina rynku tam gdzie można dostać mięso i wyroby prosto od rzeźnika czy kim ten gośc jest. Mojej bardzo smakuja choć już zaczeła wybrzydzać, a warzywka to tylko przyjmuje z mielonym mięskiem :)[/quote] jak ja zazdroszcze dostepu do rzeznika....
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='zulugula']Witam, zabieram dziś malucha do Sosnowca. Będę dośc późno, ale wolę zeby ktoś odebrał jeszcze dzisiaj. :oops: Będzie wspaniała poducha na noc :evil_lol: W niedzielę wracam do Warszawy z 2 srajtkami - zapewne pod wieczór lub dość późno w nocy. Mieszkam na Bielanach. Tutaj z noclegiem łatwiej ;)[/quote] czyli w Wawie w niedziele bedziesz pozno? a bylaby mozliwosc podrzucenia ich do mnie? -
..............................
-
z tymczasowiczką Inką
-
[U] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=91&i=dsc00027ya0.jpg"]z tymczasowym korsiakiem[/URL][/U]
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
psy przyjada nieodrobaczone? -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='GrubbaRybba']TZ mnie rozstrzela, ale przechowam je w razie czego te kilka godzin.[/quote] ciotka pociesz go, ze moj bedzie mial od niedzieli 4 a stanie na coajmniej kilka dni -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madzia_K']Maluszkowi życzymy powodzenia ;) tym bardziej, że dzięki niej będziemy mieć piękne bannerki:loveu:[/quote] oby wszystkie maluchy tak trafialy jak ona :loveu: -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
dziewczyny tylko jak maluchy maja byc w niedziele, to ja bede w domu od ok 20 - wczesniej nie dam rady