-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']w błocie czy w qpie? :roll: ja Ci parę złotych wyślę - niewiele bo nie mam ale zawsze :placz: na to konto co poprzednio?[/quote] ciotka nie wiem co to on jest taki rozemocjonowany i rozdygotany, ze nie chce juz go skubac, widze tylko, ze sklejone wlosy, moze to i koo :crazyeye: mam jeszcze troche karmy tej od MaJi75 ktora byla kupiona dla inki a pozniej te dwie puchatki tez ja jadly i teraz on -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
śliczotka :loveu::loveu::loveu: -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']wg mnie wystarczy nożyczkami obciąć te najgorsze loki/filce - cieżko powiedzieć bo nie widać na tych zdjęciach nic, ale po kąpieli powinno się poprawić[/quote] bo to foty z telefonu a on nie chce 5 sek w spokoju usiedziec :shake: cala dupe ma w blocie :shake: -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']cholera to aż tak źle że musiała łykać prochy? :shake:[/quote] ciotka moj pies jak rusza to nie ma zmiluj, obcy pies, tak duzy w jej domu - odpada ps,wyslalam ci buty -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
czy ktos moze pomoc finansowo? ja nie moge wylozyc ani zlotowki na psa :oops: on ma takie wylniale skoltunione loki, obciac to u fryca czy tylko wykapac i rozczesac? -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tosia2']Szalenie mi przykro że tak wyszło.... Koleś generalnie zupełnie inaczej przedstawił całą sprawę............. :-( ...a co ten maluch jest winien.... :([/quote] maluch nic... ale ja tez nie czuje sie winna, ja zawsze mowie, ze nie biore nic, ze zwgledu na Hexe, starszego niz 4 mce ... :shake:szczegolnie tak duzego dalam jej tabletki na uspokojenie :oops: -
[quote name='furciaczek']Te oczy....:placz: Ciotka..jak sie streszcze i nie padne na pysk to za pare godzin premiera:diabloti:[/quote] czekam czekam :cool1:
-
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tosia2']Matko... Gdzie ten d...... go trzymał?! :angryy::angryy::angryy:[/quote] i oczywiscie pies sika w domu.... cale oceany, on jes naprawde duzy juz ale sie wkopalam:shake: -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
psa trzeba wykapac, musze jutro kupic szampon, trzeba mu cos na stawy sprawic, bo ma "miekkie" stawy, facet karmil go pedigree jest bardzo zaniedbany, uszy czarne pelne jakiegos syfu, siersc skoltuniona i srasznie matowa -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
halo halo czy nikt nie moze nam pomoc???? -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
nie mam juz sily, naprawde :roll: -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marzena&Gusti']Szkoda psiaka:( Co z nim będzie...[/quote] nie wiem, on sie drze zamkniety w pokoju, musze isc do pracy jutro, nie wiem co to bedzie -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']co za pieprzony idiota - najpierw kupił szorstkowłosego blabladora, pozbył sięgo i teraz pojedzie i kupi drugiego pewnie :angryy::angryy::angryy: ja nie mam gdzie go zabrać :placz:[/quote] jest taki sznupowaty, uszy ma smieszne -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marzena&Gusti']Czemu chcieli go uśpić?[/quote] bo corka w trzeciej ciazy a to corki kupioy jako RABLADOR -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[LEFT]daj spokoj ciotka [/LEFT] mial miec 3 mce ma 5 szaleje po calym mieszkaniu, Hexa az sie trzesie zeby mu urwac leb wlasciciel przywozac go do mnie wcale sie nie krepowal tylko powiedzial, ze chce go uspic zrobilam mu allegro, alegratke i gumtree [CENTER][U][B]kto moze dac mu tymczas??????????????????? [/B][/U][LEFT]pies ma czas do jutra do 18 [/LEFT] [/CENTER] -
Wawa- dwie suczki z działek - Tora i Tola juz w nowych domach
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10496320#post10496320[/url] -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img356.imageshack.us/img356/9894/sznupekuk5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=356&i=sznupekuk5.jpg][IMG]http://img356.imageshack.us/img356/9894/sznupekuk5.f3e99277a2.jpg[/IMG][/URL] -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy posted a topic in Już w nowym domu
Mały ma na imię Baas. Pochodzi z jakiejs "hodoffli" gdzie zostal kupiony jako labrador.... Dziś młody ma ponad 4 mce- jest zaszczepiony i odrobaczony. Jest mixem sznupa, długi ogon, długie uszy. Straaaasznie zywiołowy. Miał mieć 3 mce i byc maly. Ma dwa wieceji szaleje. Hexa go niecierpi. Baas nie moze u mnie zostac....pomozcie mi znalezc mu tymczas.... błagam ... zanim Hexa go pogryzie a mnie TZ :shake: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/3357/psiakaarz1.png[/IMG][/URL] -
Wawa- dwie suczki z działek - Tora i Tola juz w nowych domach
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8002/zdzialekar7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=225&i=zdzialekar7.jpg][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8002/zdzialekar7.c086244a53.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3995/zdzialekack4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=89&i=zdzialekack4.jpg][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3995/zdzialekack4.1ee4932e31.jpg[/IMG][/URL] -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m']trzymam mocno kciuki za Lili. mam też zdjecia mamusi maluchów która również szuka domu, zaraz je zgram :roll:[/quote] a co teraz sie z nia dzieje? -
[quote name='_beatka_']co do fotek to asia nie miala cyfrówki a ten w telefonie nie ma flesza więc jak to określiala,widać będzie na fotach ze ckin żyje ale nic poza tym bo może wyglądać jak czarna plama:roll::evil_lol:[/quote] wlasnie dlatego moje dwa ostatnie tymczasy mialy malo zdjec czarne plamy w rozych ujeciach :evil_lol:
-
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoskaGoska']wiem, ze takie firmy są co transportuję zwierzęta. Wiele osob za ich posrednictwem, z PL do Uk psa dowozi. Jedną firmę nawet ktos zachwala, ale to przebaby bylo zebym przekopala wątek. Bardzo mozliwe ze mają tez opcje tylko transport w Pl. Wiec na necie mozna by bylo poszukac. Jesli np Pocztex dostarcza zwierzęta tego samego dnia, to ja bym się czasami zdecydowalam na transport kurierem, jesli to jedyny wyjscie dla psa, byc albo nie byc. Wiele psow lata samolotami w luku bagazowy , a w samolocie są przeciez przeciązenia, ze juz samo to jest stresem. Więc jesli pies mialby odbyc drogę autem z kurerierem to ja bym nie byla tak kategorycznie za nie. oczywiscie trzeba się wiele rzeczy dowiedziec i nie piszę tu o Lili, bo ona nie jest w jakies dramtycznej sytuacji, ale np czasami kielckie psy, ktore zyją na ulicy, lub ktore są zagrozone eutanazją, to juz lepszy stres transportowy jednego dnia niz bezdomnosc lub smierc.[/quote] masz racje, trzeba sie dokladnie dowiedziec o warunki i koszta -
[quote name='AngelsDream']Komunikacja miejsca, to zawsze dla psa mniejszy lub większy stres. Zahamuje autobus, ktoś na psa wpadnie i sytuacja gotowa. Jesli ktoś jest zbyt krótkwzroczny, żeby podejrzewał o agresję każdego psa w kagańcu w autobusie/tramwaju/ścisłym centrum, to ja nie mam pytań. To tak jakby o agresję podejrzewać każdego psa po mocnej tresurze. W końcu skoro ktoś kontroluje swojego psa za bardzo, to na pewno pies jest agresywny...[/quote] rownie dobrze moglabym kazdego punka czy dresa podejrzewac o to, ze mi gardlo poderznie :shake: