-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
SZCZENIAKI NIE PRZEŻYJĄ W AZYLU. Cała trójka już w nowych domach ! :-)
GameBoy replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='an1a']zasnęłam :oops: nie wiem czy po tych szkoleniach ja jestem bardziej wyczerpana psychicznie czy Nero :roll:[/quote] a pomagaja one cokolwiek? rozumiem, ze maluchy do mnie nie przyjezdzaja wcale tak? jada do zuluguli? -
Niewidomy bokser -owaty Ichi i jego Przewodniczka
GameBoy replied to Hania&Andrzej's topic in Już w nowym domu
czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć? czy przy trzeba adoptować razem? -
Zuza wątpię żeby ktoś Ci polecił jakaś hodowlę powinnaś sama popatrzeć jakie psy wychodzą z jakiej hodowli, jak typ Cię interesuje, jaka psychika
-
Wwa/Siedlce - suczka w t.leonbereger MA DOM :))
GameBoy replied to joaaa's topic in Już w nowym domu
jak za dwa ( ok 14)to będę miała dla niej miejsce płatne oczywiście :eviltong: ale tylko na kilka dni -
Wwa/Siedlce - suczka w t.leonbereger MA DOM :))
GameBoy replied to joaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jayo']mozemy ja sprawdzic na spacerze :-)[/quote] na spacerze to bedzie sie bawila ale w domu rzuci sie na nia a kiedy ta sterylka? w jakich dniach trzebaby ją przetrzymać? -
[quote name='Darekdroz']Witam jestem tu pierwszy raz , czy ktos wie co z ta Tosa sie stalo?? mam tose suczke , super pies . dodam ze mam 2 dzieci 4 i 1.5 roku swietny kontakt miedzy dziecmi i psem. Pozdrawiam wszystkich włascicieli Tosy[/quote] Darek poczytaj posty do tyłu, pies był chory jest za TM
-
Wwa/Siedlce - suczka w t.leonbereger MA DOM :))
GameBoy replied to joaaa's topic in Już w nowym domu
ja jej nie upchne u siebie, nie ufam Hexie -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='irysek']no trudno, jak nie chcesz pomagac dalej zwierzetom to twoja sprawa. ja mimo, ze nie mam pieniedzy wlasnych staram sie robic co moge. kazdy robi tylne na ile go stac.[/quote] dokładnie to należało wyczytać z moich postów NIE CHCE pomagać, właśnie tak, brawo -
[quote name='Zuza i Noddy']Śliczny z niej pies. Mam takie pytanie co do corsaków, czy one się bardzo ślinią?[/quote] sorry Aska ze sie wcinam :eviltong: ale wg mnie, bardzo nie ślinią się mniej niż boksery
-
SZCZENIAKI NIE PRZEŻYJĄ W AZYLU. Cała trójka już w nowych domach ! :-)
GameBoy replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ciotka odpal gg -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
ręce mi opadły jeżeli ktoś porównuje zwrot kosztów za weta do płatnego tymczasu to nie mamy rzeczywiście o tym rozmawiać, tym bardziej, ze nie chodzi o durne 50 złotych na karmę tylko ponad 700 zł!!!! tym bardziej, że osoba, która "reklamowała" mi te szczeniaki ZAPEWNIAŁA, że są zdrowe bo mówiłam jej o moich długach w lecznicy w jednym przyznam Wam rację, nie biorę więcej tymczasów bo mnie na to nie stać, w tym m-cu wydałam 11 szczeniąt i 2 koty koniec, dość butalny ale trudno -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
ja nie mam czasu na bazarek, zwyczajnie, 3 osoby pytalam na Pw czy go zrobią - odmowiły i nie pisz mi o spychologii bo mam w domu 2 szczeniaki, czekam na kolejne dwa jutro plus jezdze do pracy - zapewniam Cie, ze mam co robic te 400 zl ktore zalatwilam tez nie wzielo sie znikad jezeli biore psy do siebie, latam z nimi do weta, karmię, leczę, zbieram fekalia po domu to do cholery ktos by mogl przynajmniej ruszyc głowa i pomoc w kwestii kasy, nie mowie, ze dac, wiem, ze wiekszosc nie ma ale da sie zalatwic, trzeba tylko probowac jezeli sa osoby na tym watku, zaangazowane w niego a nie majace tymczasow i klepiace tylko aby klepac to nie uwazasz, ze moglyby pomoc?? ja mialam odchowac i wyadoptowac psy - tak tez zrobilam, nie zrzucalam biegania przy szczeniakach na innych nikt za mnie tego nie zrobil ale kasy takiej nie mam zeby wylozyc jednak wychodzi na to, ze bierzesz szczeniaki martw sie sam -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
a kto ma to zrobić? raz nie umiem, dwa nie mam czasu ganiać i szukać kogoś kto umie od 2 tyg czytam o banerku,bazarku, allegro cegiełkowym i nic się nie dzieje a dług jaki był taki został to ja jak jakaś żebraczka piszę do znanych mi osob, że może ktoś by pomógł ...było 700 jest 320 - muszę to spłacić, bo mam cyrk w domu nie dziwię się, że ludzie nie chcą dawać psom tymczasów - za taką cenę naprawdę nie warto -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
suczka jest do adopcji jedna, dorosla, ok 4-5 letnia umaszczenie takie jak Borys super łagodna wysterylizowana sorry za offa ale czy ktoś nie potrzebuje FIRPEXU XL (40-60 kilo) - 30 zl za pipete? mamy strrraszny dług za szczenięta z pola, może znacie kogoś kto mógłby nas wspomóc finansowo? -
Niewidomy bokser -owaty Ichi i jego Przewodniczka
GameBoy replied to Hania&Andrzej's topic in Już w nowym domu
czy te psiaki mogą mieszkać w kojcu czy chcecie je wydać do domu? -
Darek ale musisz ją odebrać w czwartek bo oni jadą na urlop w piątek, ja przechwytuję ich szczeniaki
-
Berta- suka ok. 3-5 letnia, w typie cane corso, w nowym domku
GameBoy replied to czia's topic in Już w nowym domu
Aga Ibizka odezwała się do Ciebie? -
Iza ja go w sumie mogę wziać ale nie mam ani grosza na jego utrzymanie, szczepienie etc pozatym 7-9 mnie nie ma i te kilka dni ktoś musiałby się nim zająć
-
mogę ją dać w czwartek An1i bo przywiezie mi szczeniaka - ona mieszka na pradze, ale musiałbyś odebrać tego samego dnia tj czwartek wieczór
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Martyna a ta Twoja mała była bez szczepień? wypuszczali ją na podwórko? -
ja już też mam trixie, pazury przycięte ale nadal dość długie, ciemne są i trochę się boję je krócej ciachać