Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Joaaa są jakieś telefony w sprawie suki, ja dostałam 3 maile, ale napisałam im, żeby dzwonili - odezwał się ktoś?
  2. wyjezdzam w czwartek i w poniedzialek wracam
  3. [quote name='furciaczek']Bo jest ciachnieta!!! Na poczte ide jutro;)[/quote] ciachnięta i ma cieczkę???:crazyeye:
  4. ciotka przeciez ci pisalam, ze moge go wziac tylko nie wydam ani zlotowki na niego bo nie mam nie chcesz go oddac do mnie?
  5. [quote name='furciaczek']Nie nie jade do PL w ogole:angryy: Po pierwsze to moje oko nieszczesne, po drugie fur ma cieczke:crazyeye: Prezes dostaje szalu i lazi po scianach... nie da rady:shake: ale w pazdzierniku bede... moze zachacze o Wawe w drodze do Krakowa;)[/quote] zapraszam serdecznie, moje futro domaga się londyńskiego mizianka my czekamy na cieczkę a później ciach! myślałam,że Fur jest ciachnięta ciotka wyslałaś mi książkę?
  6. dzieki ciotka bo ja w tym tyg odpadam jestes w Polsce? jedziesz na zlot?
  7. Agnieszka ona nie ma chyba ogłoszeń musisz probić ogłoszenia, inaczej nic się nie ruszy
  8. za tydzien, pisalam wczesniej, teraz chyba za 6 dni Zuzia im sie bardzo podoba tyle, ze musze jej jakos wyjasnic, zeby nie nastawiala sie na wybuch entuzjazmu u Zuzi - to nie taki typ psa
  9. ona jest na wczasach jak wróci chce pozać Zuzkę robienie ogłoszeń mimo to jak najbardziej wskazane jak zawsze
  10. [quote name='MartynaP']a o co chodzi? :roll:[/quote] o rower na bazarku jest temat "co chcielibyscie kupic/sprzedac", tam byla fotka roweru bez przedniego koła to nie był Twój? bo chyba byli zainteresowani
  11. z tej fotki nie było na bazarku w tym głównym temacie?
  12. póki co chyba nic
  13. to jest moja znajoma, ona szukała psa dla siebie od jakiegoś czasu ale przyznaję nie miałam czasu nic jej podesłać odezwała się tuż przed wyjazdem, że wraca za 2 tyg i zebym je psa poszukała wysłałam 4 propozycje, Zuźka się spodobała tyle, że teraz dużo zależy od samej Zuzi, musi zrobić dobre wrażenie na nich za dom ręczę ale jak się sunia spodoba, mogę podać adres, żeby ktoś podjechał i sprawdził
  14. skoro jest DT w Szczecinie i był od początku to po co Zuzka przyjechala do Wawy? Zuzka jest w DT spoza dogo i cena utrzymania Zuzki jest baaardzo niska, traktowałabym to raczej jak hotel a nie DT piszecie tak, że czuję się winna, że za ten tymczas trzeba płacić, nie zamierzam się tu z nikim kłócić bo to bezcelowe bicie piany ktoś zdecydował, że Zuzka idzie do Agi i proszę o zaprzestanie komentarzy jaki to dramat Zuzki i uczestników tego wątku, że jest w hotelu nie zmuszałam nikogo to umieszczania jej tam, osoba zwracająca ją powinna trzymać ją do czasu znalezienia nowego domu bądź ten dom znaleźć
  15. bardzo serdecznie dziekuje mam nadzieje, ze uda sie zebrac conieco i bede mogla nadal brac psy na tymczas, nawet jak uwazacie za niewlasciwe to, ze nie stac mnie na pokrycie calych kosztow leczenia
  16. rob Zuzia rób, do południa miał już być:eviltong:
  17. [quote name='Inez']Myślalam że Zuzia jest już dawno w swoim domku, a tu prosze....:shake: Nie przeglądałam całego wątku ale przyznam ze jestem w lekkim szoku, DT za 320 zł z góry i ostatnio podrożał?:crazyeye: Ja proponowałam Rybie na PW dla Zuzi DT w Szczecinie za darmo (chyba że by chorowala albo na starylkę która napewno nie kosztowalaby 400zł :crazyeye: ).[/quote] jakie 320 złotych??? może przejżyj cały wątek zanim napiszesz znowu takie bzdury.... bierz ją do Szczecina, choćby jutro naprawdę już mam dość tych cyrków
  18. [quote name='Helga&Ares']postaram sie popytać i ew. wystawić dla Ciebie jakiś bazarek..[/quote] dzięki bo kiepsko jest u mnie na maxa ostatnio ja juz nie mam czego wystawiac na bazarek praktycznie
  19. a może ktoś by ogłoszenia porobił?
  20. teraz tylko dwa, bo mam dług w lecznicy 900 zl jezeli znasz kogos kto moglby pomoc bylabym wdzieczna za kazdy grosz
×
×
  • Create New...