Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. to badz prosze o 20 ;) masz moze cyfrowke zeby zrobic mu fotki?
  2. justyna o 20 to my juz chyba bedziemy wyjezdzac, mozesz jakos wczesniej? ja bede ok 18 w domu
  3. odwiedzac malucha mozna zawsze - zapraszam tylko napisz jaka godzina Ci pasuje maly w nastepna srode bedzie szczepiony, taka decyzje pojela moja wetka pies powinien byc szczepiony zdrowy ale nie wiadomo jak dlugo on bedzie leczony, dwa maly fajnie reaguje na leki, widac poprawe jezeli macie inne zdanie w tej kwestii to prosze o zabranie glosu
  4. wlasnie o to samo mialam zapytac :roll:
  5. czy cokolwiek wiadomo na temat ojca tego malucha?
  6. po 17 dopiero teraz nie
  7. [quote name='Kometka']ogolnie nie jestem polka i ciesze sie ze nia nie jestem-na forach polskich jest tendencja zmiany tematu czepiania sie innych szczegulow itp. Jak ja sie ciesze ze nie jestem polka :multi: Żegnam ograniczone forum[/quote] szczeg[B]O[/B]low jak juz cos, Polka pisze sie wielka litera pozatym odpowiedzialam Ci na pytanie wiec nie wiem, gdzie dygresja od tematu glownego sie pojawila.... a ze jestes ignorantka w temacie pseuo i piszesz bzdury, zeby sie usprawiedliwic to juz nie moja wina
  8. mam, ale nie mam jak zrzucic na kompa moj komp jest w naprawie a ten nie ma bluetooth'a pozatym ta nokia ma rozdzielczosc 2 mln pikseli nie wiem czy bedzie cos widac
  9. ciotka on ma to wszystko nadal, po nim nie widac bo on ma taka dziwna siersc, ma maxa rzadka ale puchata i te puchate dlugie wloski oslaniaja cialko lyse lapki tylne sa lyse i pupa skora juz sie goi, chudy juz taki nie jest strasznie ale miednica nadal mu sterczy i ma taka wielka glowe na chudej szyjce
  10. te maluchy pamietam bo sie z wami karma dzielilam :cool3: a niuniek na zywo wyglada niestety gorzej niz na fotkach obawiam sie z allegro cegielkowego nic nie bedzie, mam na bazarku bransoletke, jutro powinnam dostac dwie nastepne to zrobie jakis bazarek, trzeba zbierac kase
  11. [quote name='emilia2280']no to byle mieli wytrzymale nerwy na te krzyki malej rozdarciuszki![/quote] moze jak ona bedzie sama, bez innych zwierzat, to sie uspokoi :roll:
  12. dokladnie tyle, ze nie tylko on smierdzi :evil_lol: a pozatym jak sa szczeniaki to smierdzi ogolnie w mieszkaniu :evil_lol: w Polandzie jest cos takiego jak oust - tak sie chyba brend nazywa, jest niby bezzapachowy ale tak smierdzi, ze wole juz lilijki :evil_lol: sunia - matka sliczna, taka wilczasta [SIZE=1]dzis przyjezdza nowy szczeniak [/SIZE]:oops:
  13. powiedzialam im, ze ona taka jest ale sa przygotowani, mieli pekinczyka
  14. ciotka jak klikam w Twoj banner otwiera sie ten temat - jest podlinkowany maluch chodzi za mna krok w krok jak cien uszka juz stoja, sliczny kawaler z niego rosnie niestety nadal "pachnie" tak mdlo ale to od choroby dzis podam mu znowu ten specyfik na lupiez i podraznienia bo dzieki niemu przestal sie drapac
  15. Kometko ile Ty masz lat?:roll:
  16. mała dzis wieczorem jedzie do siebie uszy juz duzo lepsze, antybotyk dziala wydam nieszczepiona bo nie mam kasy na szczepienie Ci Panstwo chca ja zabrac, mieszkaja w Wawie, byli u weta podgadac o sterylce, nie byli na "nie", tylko nie wiedzieli jak to wyglada dzwonili, ze po poludniu beda, jeszcze dzis ja zaszczepia emdziolek moj wet mowi, ze ona ma 3 mce a nie 2 - to tak informacyjne, bo tak naprawde to bez znaczenia
  17. czyli masz kunelka, psa w typie rasy a nie yorka mozesz zadzwonic do "hodowcy" jezeli ma troche przyzwoitosci moze przynajmniej z Toba spokojnie porozmawia, choc nie liczylabym ani na to ani na cokolwiek wiecej tyle sie pisze zeby nie kupowac od pseudohodowcow, bo pozniej sa wlasnie takie sytuacje
  18. zapomnialam dodac, ze panienka nazywa sie Nika teraz jak spi jest cudownym aniolkiem :loveu:
  19. ten maluch do mnie przyjechal ze szpitala ciotka, z kliniki na Swierawitow tam mial podawane leki na nuzyce
  20. jeszcze troche i on sie nie bedzie nadawal do 'dramatycznych fot" ale z tego akurat sie ciesze
  21. tak na marginesie to moj dlug jest po czesci splacony, prosilabym teraz o pomoc dla MartynyP bo ona musi oddac 200 zl pozyczone na leczenie psa - jezeli ktos moze pomoc finansowo to prosze do niej
  22. no to sie nie dogadalysmy, w kazym razie kasa z aparatu poszla na szczeniaki z dzialek, na dwie sunie
×
×
  • Create New...