Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [CENTER][B]ciotki Hexa ma cieczke, dzis sie zaczela, Niuniek ja gwalci, suka reaguje baaaaardzo nerwowo i jest nieciekawie w kennelu mam dwie DONki, pozatym nie urywam, chlopak totalnie nie nadaje sie do zamkniecia jezeli jutro maly nie zostanie u babki bedzie potrzebny awaryjny tymczas kto moze pomoc?? oczywiscie po, jezeli niuniek bedzie bez domu, wraca do mnie [/B][/CENTER]
  2. daj spokoj z tym zapeszaniem:mad: trzymamy masowo kciuki i tyle - bedzie dobrze :p
  3. [quote name='Ziutka']Ciotka...to to jeszcze nic :evil_lol: ale żebyś poczytała nasze (moje i Piotrka) archiwum gg :razz: :diabloti:[/quote] :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: [SIZE=1]narobila mi smaka [/SIZE]
  4. [quote name='Ziutka']No i dziękować jej za to po stokroć :loveu: teraz jak spadam się wyperfumować pod prysznicem bo potrzeba mi ochłody jakoś :roll:[/quote] lec, pozniej wstawie foty Hexulca z imprezy :evil_lol:
  5. mysz juz byla za TM jak korzystala z jej zapachow :roll: malunia moja chciala sie wyperfumowac na Twoj przyjazd a Ty tu jej takie :placz: :evil_lol:
  6. nawet mi to nie mow, ze moja Hexia cos nie teges co przyjade i :mad::evil_lol:
  7. beziesz jutro jeszcze na dogo prawda? dam Ci znac co i jak
  8. [quote name='Ziutka']Nooooooo...na moje powitanie wytarzała się w zdechłej myszy :splat::splat::splat:[/quote] ciotka toz to dowod sympatii i uznania :evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu:
  9. [quote name='piotrek_b']owszem, ale to "ojciec piotrek" wybrał jej męża, :evil_lol: jak za starych czasów :diabloti:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: polecialam na podloge
  10. zdradz jakies szczegoly.... prosze :oops:
  11. dorota jutro bede na 100% dam Ci tylko znac o ktorej bo musze dograc odbior psa
  12. niestety nie umiem, a tez bym tak chciala :roll:
  13. dzieki ciotki jutro rano Niuniek dostanie ostatnia dawke antybiotyku i po poludniu ruszamy
  14. ciotka, zebym nie byla na tym watku caly czas - z tytuly nic a nic bym nie zrozumiala jak kalambury :evil_lol:
  15. dzieki, jestem dobrej mysli
  16. ano, mam nadzieje, ze sie uda bo Hexa za kilka dni bedzie miala cieczke i mogloby byc goraco trzymac kciuki prosze
  17. dokladnie, zmieniaj jutro w dzien jade na przedadopcyjna dla Zuzi a wieczorem na Pultusk ruszam
  18. wow ciotki natluklyscie tych ogloszen mam nadzieje, ze odzew bedzie adekwatny
  19. dogadalam sie z TZ i uznalam, ze to bez sensu jechac komus na przedaopcyjna a pozniej z psem czy oni po psa do jednak to jest ok 100 km od nas z chaty w jedna strone wiec jutro jedziemy z TZ na przeadopcyjna z maluchem od razu, jak bedzie ok, wydam psa jak nie wracam z nim do Wawy
  20. nie zmieniaj, zmiana planow :evil_lol: zaraz podam szczegoly :evil_lol:
  21. Szukam Pilnie Kogos Na Przedaopcyjna W Pulsusku
  22. auraaa zmien prosze tytul, ze szukamy na przedadopcyjna w Pultusku babka przez tel brzmiala bardzo sensownie
  23. czekamy, to juz niedlugo :loveu:
×
×
  • Create New...