[CENTER][B]ciotki Hexa ma cieczke, dzis sie zaczela, Niuniek ja gwalci, suka reaguje baaaaardzo nerwowo i jest nieciekawie
w kennelu mam dwie DONki, pozatym nie urywam, chlopak totalnie nie nadaje sie do zamkniecia
jezeli jutro maly nie zostanie u babki bedzie potrzebny awaryjny tymczas
kto moze pomoc?? oczywiscie po, jezeli niuniek bedzie bez domu, wraca do mnie
[/B][/CENTER]