Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. gdyby tylko mu minela ta mania szukania jedzienia i modlenia sie do szafki z karma byloby super :evil_lol:
  2. wiesz co ja nie mam ani jej maila ani subskrybcji do jej galerii, wiec miejmy nadzieje, looknie tutaj
  3. zapomnialam, ze ona moze to czytac
  4. chyba Okcie wkleje na watek :eviltong:
  5. zrobie co w mojej mocy a Wy myslcie nad back up'em
  6. jutro leze do pracy to z nia bede rozmawiala :roll: postaram sie, mam nadzieje, ze sie zdecyduje nie bede ja jednak pytala o DS powiem tylko, ze tymczas potrzebny, bo sunie chca na wies wywiezc
  7. ja juz raz wyslalam znajomym link do dogo znalezli afere jakas tylko, teraz tez wole, zeby tych cyrkow krzyczkach nie czytali moze lepiej nie:shake:
  8. Ania ja nie wiem nawet czy ona ja na 100% wezmie na tymczas, jak ja wezmie to sie bedziemy wtedy zastanawiac wczoraj mi powiedziala o swojej suce a ja jej dzis wyskoczylam z takim pytaniem powiedziala, ze sie z tym przespi i da znac... moze tez sie nad tym zastanawia co Ty? nie wiem......
  9. to akurat bez znaczenia, ona nie ma zwierzat - jej suka odeszla za TM dwa tyg temu
  10. [quote name='pixie']czy przytulisko Ewy Gontarek tj Fundacja Sfora nie moze pomoc!???? jest kilka przytulisk zgromadzonych w tej Fundacji w roznych miejscach pod Warszawa nie wierze by nie znalazlo sie tam miejsce dla tej suczki..to juz lepiej chyba niz przepelnione schronisko najlepiej jakby sie znalazl od razu DT lub DS oczywiscie! tylko skad go wziac?[/quote] pixie czy Ania nie odpowiedziala Ci wyzej napisalas w sumie drugi raz to samo
  11. moze wezmie ja moja znajoma ale to na 4-5 dni na 100% da mi znac jutro w pracy
  12. czyli suczka jest u swoich pseudo-wlascicieli?
  13. Zuzka ja tylko marze o kilku osobach w MOIM :evil_lol: wieku, reszcie nie odmawiam prawa wstepu no co Ty.... :evil_lol:
  14. ja nie moge chocbym nie wiem jak chciala nie ma TZ zwariuje z nia i Hexa w jednym mieszkaniu nie masz gdzie jej umiescic chocby na jedna noc?
  15. ja tam sie nie boje - uprzedzam tylko, ze u mnie jest miliard psow i trzy koty bo ja np na taki zlot dogomaniakow chetnie bym pojechala ale tam srednia wieku jest 17 lat ....
  16. uuuu widze na powaznie ruszylo :multi:
  17. [quote name='zulugula']Zapraszam. Możemy zorganizować małe spotkanko :razz:[/quote] to ja wpadne z majonezowcem :eviltong::eviltong::eviltong: zreszta moze da sie u mnie na dzialce, zalezy jaka pogoda bedzie :cool3:
  18. [quote name='emilia2280']Zulugula, ryby tez kocham, narobilas mi apetytu tym pstrágiem hehe. Gdzie Ty mieszkasz bo moze podjadé ze szczecina po pstrága w migdalach z bazarku :p bédé od 31 sierpnia, jakby co :razz:[/quote] zulugula jest z Wawy:evil_lol:
  19. z tym pogonieniem to nie bylabym taka pewna :cool3: ale wiesniak nie jest na zadne wymiany, coprawda lekko zdemolowal mi dom ale juz jest grzeczny, nabiera sie i probuje zabic kociczka musze mu zrobic wyroznione allegro ale to po 26 - czekamy na wyplate :evil_lol::oops:
  20. nieee, no co Ty wiesniaka do Emilki?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. dopiero teraz zauwazylam watek, wyrzucilam go z subskrybcji, skoro byl happy end :oops: moi ludzie maja juz psa, spod Wawy suczke
  22. w niedziele zrobie i wysle, masz jak w banku daj mi tylko jeszcze adres do wysylki
  23. ma byc format a5?? to sie zmiesci w pudelko po lodach z dziura na gorze
  24. Niuniek byl na pierwszym spacerku jest bardzo grzeczny, pilnuje sie, probuje podnosic noge co jest dosc komiczne w jego wydaniu zrobil sioo i koo na spacerku grzeczny chlopczyk :loveu:
×
×
  • Create New...