Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Spike jest u dollarek na dt? a ktory pies poszedl do Twojej kolezanki na DS?
  2. hop! tez ma bana dalam malagos numer tel do Oktawii
  3. le szybko minie i wykastruje ja - bedzie spokoj ciotka ksiazki jeszcze nie ma
  4. napiszcie do hop!, moge podac na PW numer do Okty wklejcie ja na pekinczyki
  5. Maly mieszka na Woli, zawiozlam go dzis, ludzie od drzwi sie w nim zakochali jest trojka dzieci ale nie maluchy i obyte z psami weekendy maly bedzie spedzal z nimi na dzialce pod Wawa beda foty, byli wzruszeni jego historia auraaa masz od nich pozdrowienia
  6. [quote name='malagos']Oktawia by pomogła, ale jest "banned"... :placz: Ona kocha pekińczyki! Jej potrzeba ogłoszen, allegro... Od pekińczyków jest też GameBoy....[/quote] ciotki ja nie jestem od pekinow ja tylko przez przypadek wydawalam dwa pekiny do adopcji napiszcie do hop! ona ma maila do Okty i bedzie mogla wyslac jej linka Okta nie moze pisac ale czytac chyba moze :roll:
  7. no tak, mieszaja byle jak, trzymaja i chowaja byle jak i pozniej sa zaskoczeni, ze dzikusy wyrastaja :shake:
  8. Do poniedzialku musze poczekac na Rybe bo ona przez weekend bez netu a ja nie mam kasy na karcie zeby dzwonic. Wydaje mi sie jednak, ze w poniedzialek pojde ja zapisac na zabieg w "mojej" klinice...
  9. [CENTER][SIZE=7] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :laola::cunao::cunao: Niuniek ma dom [/SIZE][/CENTER]
  10. wiesz cos o niej wiecej? o jej zachowaniu? kto ja oddal i dlaczego? Fur artykul widzialam rano bo bylam na dogo - adopcji to nam nie ulatwi :shake:
  11. bylam z Zuzia, teraz zaczynam akcje Niuniek :loveu: trzymac kicuki prosze nadal
  12. mozemy umawiac Zuzie na sterylke :multi: reszte niech Dorota pisze sama Zuzia zachowywala sie dzis wzorowo - niesmiala byla ale zero szczekania :multi:
  13. Dorota o 12 odbieram Zuzie i jedziemy do Ciebie
  14. [quote name='Ziutka']:ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper:[/quote] no! chociaz raz :eviltong:
  15. wykrakalas teraz tylko musimy sie przemeczyc i ciach ciach bedzie :evil_lol:
  16. mam nadzieje, ze dom juto wypali i nie bedzie zadnych problemow
  17. problemem jest to, ze Niuniek jest rozpuszczony na maxa, zostawiony sam w mieszkaniu nie wyje i nic nie niszczy pod warunkiem, ze ma pootwierane drzwi w dodatku zalatwia sie tylko na balkonie - ciotka Ziutka moze potwierdzic, byla u mnie cala noc i ranek :cool3: [SIZE=1](powtorke prosze :oops:)[/SIZE]
  18. mimo wszystko czysta :placz::placz::placz::placz: [CENTER][SIZE=4][B]Hexa ma cieczke ! [/B] [/SIZE][/CENTER]
  19. [quote name='Ziutka']Uwielbiam te foty :roflt::roflt::roflt::roflt: i niech mi ktoś powie, że zły fotograf jestem :evil_lol: wsio uchwycę :klacz::klacz::klacz:[/quote] smiej sie smiej:mad: :evil_lol::evil_lol: ps. takiej brudnej podlogi dawno nie widzialam :evil_lol::oops::oops::oops:
  20. [quote name='Ziutka']:diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] jeszcze sie ciesz, niedobra Tytyty :evil_lol:
  21. i po...............................
  22. .........................
  23. a juz zrzucam kochana :loveu:
  24. to juz za przeproszeniem siedz cicho :evil_lol:
×
×
  • Create New...