Aga ja tez pracuje ale ktos musi isc z Zuzka na sterylke i pozniej na kontrole w godzinach kiedy jest chirurg, wiec nie odemnie jest to zalezne
bede musiala wziac dwa razy wolne.....
zobaczymy co powie Dorota na odbior Zuzki, jakie godziny jej pasuja
ja wolalabym dzien bo i tak musze isc z nia do lekarza, nie chce mi sie pozniej krecic po Wawie kilka razy w tej samej sprawie
najwyzej sama umowisz sie z Dorota w kwestii umowy