Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. ja dostalam PW dopiero po "aferze" przed nie i to nie ze wzgledu na pomoc Karilce tylko to co zrobila z suka, wiec co mam sie czuc winna, ze znalazlam watek dopiero teraz posrod tysiaca innych?
  2. ciotka rozeslij watek prosze po znajomych z dogo
  3. wiem kochana i dziekuje, ze to tu napisalas ale nie wiadomo czy Edi odbije z trasy, miejmy nadzieje, ze tak ciotki szukamy na cito pomocy finansowej, nie wezme go bez zadnych deklaracji bo to beda ogromne koszta, nie dzwigne tego sama
  4. tak ale zapytalam juz Emilke o mozliwosc transportu razem z tamtym psiakiem
  5. co u psiaka?
  6. czy oni puszczaja go luzem? nie boja sie, ze zwieje?
  7. tego nie wiadomo zalezy jak, z kim, czym.... plus na leczenie wole nie myslec ile :shake:
  8. Pianka chyba trzeba zmienic tytul :roll: zycie malucha jest zagrozone, musimy mu pomoc
  9. sliczny psiak, fajnie, ze ma swoich ludzi
  10. och sloma och
  11. [quote name='Talcott']!!!!!!!!!!!!!! A co mało to takich " fajnych" to skąd te psy w schroniskach!!!!!!!![/quote] nie rozumiem kontekstu Twojej wypowiedzi :shake:
  12. [quote name='Talcott']No co Ty to będą topić w wiadrze tfu[/quote] ?????????????????????????
  13. pewnie, przeciez mozna mowic dzwoniacym, ze jest oplata w schronie 50 zl do zwrotu przy adopcji trzeba dac im szanse na zycie
  14. czy suka ma jakies ogloszenia? latwiej oglaszac jak jest w jednym miejscu a nie biega po ulicy
  15. ok, byloby super zostaje jednak problem finansowy :roll:
  16. Ziutka zbocza troche z drogi??
  17. maly jest w Rudzie Slaskiej
  18. [quote name='Niewiasta_21']Inka jest malutka! Ja tez myslałam ze jest duza,ale jest do połowy łydki. Zreszta ona dopiero rosnie i mysle ze bedzie srednim psem.[/quote] ciotka chomika bym nie wziela teraz dodatkowo, mimo wszystko trzeba po niej sprzatac, pobawic sie, poprzytulac ... a ja mam teraz 3 szczeniaki plus jedzie 4 chory za ktorego bede odpowiedzialna... nie dam rady:shake: na kilka dni tak - do czasu adopcj nie
  19. u mnie problem jest to, ze przyjmuje psy jeden za drugim i nie bardzo moge sobie pozwolic na trzymanie kolejnego malucha do czasu adopcji, tym bardziej, ze suka jest dosc duza kilka dni moge ja przerzymac ale naprawde kilka dni, tym bardziej, ze wrocilam do pracy i czas jest u mnie towarem mocno defcytowym
  20. sliczny ale chory... dzeki ciotka, ze zajrzalas potrzeba transportu ale i pieniedzy na leczenie[B] lub DT blizej co byloby i tansze ( leczenie w Wawe to kosmos) jak i lepsze dla malucha ( bo to kawal drogi)[/B]
  21. pare dni a co pozniej? pare dni moze ja bym mogla, musialabym pogadac z TZ ale naprawde pare dni a nie, ze pozniej wszyscy znikaja z watku i zostaje sama z psem nie pisze do nikogo personalnie, prosze tak tego nie odbierac, tylko wyjasniam sytuacje
  22. kiedy bedzie cos wiadomo o transporcie?
  23. bylam na nastepnych 5 wizytach, 2 domy do totalnej bani :shake: ciotka wyslalam Ci PW
×
×
  • Create New...