Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Michas dostal ostatnia kroplowke z antybiotykiem, ma wyjety wenflon :multi: teraz bedzie chodzil juz tylko na antybiotyk plus syrop w domu niestety maluch nadal bardzo kaszle :shake: , jezeli w ciagu kilku dni mu sie nie poprawi bedzie trzeba zrobic rentgen psiak slabo przybiera na wadze, dostal wiec tablety na robale - aniprazol 1,5 tabletki ( musialam kupic 2 cale), oby to byla przyczyna kupilam mu 6 saszetek RC i podaje co 4 godziny, jutro cos mu ugotuje moze mu posmakuje, musi zaczac cos jesc skoro odstawilismy odzywnianie dozylne :roll: wydatki - kroplowka plus leki 42 zl - aniprazol 20 zl - RC saszetki 42 zl
  2. niestety mnie nic nie udalo sie zalatwic dlla szczeniaka to jeszcze, przykro mi
  3. koo jest juz ok :multi: zaczal pic normalnie i robic sioo regularne jutro wyciagmy wenflon, sama nie moge sie doczekac rano bedzie wiadomo czy bedzie jeszcze rano kroplowka czy nie kupie mu jutro 2 puszki RC dla rekonwalescentow i 3 "kaszki" moze cos ruszy z jedzeniem, bo kuleczki to poskubie i patrzy w okno :roll:
  4. czy wet potwierdzil nuzyce?
  5. [quote name='SZPiLKA23']Zeby sie zwykłym g....... tak cieszyc :D[/quote] ja Ci dam "zwyklym" :obrazic::obrazic::obrazic: :x:x:x :evil_lol:
  6. rozmawialam dzis z DIF Ty nie mozesz dzis, ja jutro a DIF w poniedzialek wiec zostaje wtorek
  7. [quote name='Ziutka']Widziałam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] stad wlasnie kaganiec i szersza obroza, chyba jej hormony buzuja bo jakas nieobliczalna sie zrobila :shake: jak sie nie uspokoi bede musiala isc z nia na szkolenie :roll: mam nadzieje, ze jej to przejdzie cale szczescie cieczka sie skonczyla :multi:
  8. [quote name='Ziutka']Ale żeś jej ciotka walnęła obrożę :cool3:[/quote] latwiej mi tak ja utrzymac, na tych cienkich paseczkach to cyrki sie dzieja :shake: sama wiesz jak ona sie zachowuje czasem, widzialas jak po ochroniarzu biegala o 5 rano :evil_lol::oops:
  9. [quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue][URL]http://img227.imageshack.us/img227/8739/dsc00790ui0.jpg[/URL] => Czy ktoś się oprze takiemu spojrzeniu? :evil_lol:[/COLOR][/I][/B][/quote] ona patrzy na mnie, ja tam stalam :loveu:
  10. [quote name='SZPiLKA23']Swietnie wiesci szczególnie o koooo:multi:[/quote] :ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper:
  11. dawaj ciotka, bede dzwonila, tyle, ze ja go do budy nie dam :shake: wracam do pracy, bo jutro znowu tu wyladuje jak tak dalej pojdzie :oops:
  12. kolejna osoba obserwuje aukcje, 3cia
  13. surowica juz niepotrzena, dziekuje maly juz wstaniety dawno, jest juz po jednej wizycie u weta kooo jest dobre :cunao::cunao: co oznacza, ze jutro na 100% wyciagamy wenflon i koniec z koplowkami niestety maly nadal mocno kaszle ale to minie :p ciotki malemu przydalyby sie ogloszenia, mysle, ze powoli mozemy zaczac szukac domu szukamy kogos z doswiadczeniem, do poradzi sobie z duzym, upartym i odwaznym psem - bo maly ma charrrrakterek;)
  14. [quote name='Madzia_K']GB...będzie jeszcze jeden przelew od nas...od Alinki ;)[/quote] dziekuje Ci bardzo ciotka
  15. [quote name='DIF'][SIZE=3][COLOR=DarkRed][B]Na zupę!!!??[/B][/COLOR][/SIZE]:eek2::eek2::eek2: Moje śliczne, odchowane, wypieszczone Kluseczki!? W życiu się na to nie zgodzę!! :obrazic::obrazic::obrazic:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. super ciotka postaramy sie jakos jak najszybciej zgrac co do przewozu
  17. Michalek grzecznie spi, ja tez ide spac bo rano wet a pozniej praca :roll:
  18. [URL="http://g.imageshack.us/img216/dsc00804et3.jpg/1/"][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/dsc00804et3.jpg/1/w816.png[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img216/dsc00825jx8.jpg/1/"][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/dsc00825jx8.jpg/1/w653.png[/IMG][/URL]
  19. [URL="http://g.imageshack.us/img227/dsc00801ti4.jpg/1/"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/dsc00801ti4.jpg/1/w816.png[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img216/dsc00823mt2.jpg/1/"][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/dsc00823mt2.jpg/1/w816.png[/IMG][/URL]
  20. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8739/dsc00790ui0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img227/dsc00790ui0.jpg/1/"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/dsc00790ui0.jpg/1/w816.png[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img216/dsc00785hb0.jpg/1/"][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/dsc00785hb0.jpg/1/w816.png[/IMG][/URL]
  21. [URL="http://g.imageshack.us/img216/dsc00761vv9.jpg/1/"]...........................[/URL]
  22. jutro ostatni dzien kroplowek, w niedziele wyciagamy wenflon jezeli trzeba bedzie jeszcze cos podawac to juz podskornie
  23. byla ciotka justynam przyniosla podklady :Rose::Rose::Rose::Rose: ciotka Anoinm za prywate tez :Rose::Rose::Rose::Rose: ciotki maly zaczal delikatnie jesc suche, trzebaby mu kupic cos dla giantow odpowiednia dla wieku, kupic royala na wage czy macie inne propozycje?
×
×
  • Create New...