Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. Zośka jest rewelacyjna!!!!!
  2. eria, ŚLICZNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. [quote name='Elitesse']doginko [B]airedale terrier :cool3:[/B][/QUOTE] dobrze, że nas oświeciłaś:mdleje:
  4. ja też nie jestem za przedłużaniem szczenięctwa..hiihhhi ale na pewno trzeba w tym okresie robić duuuuuuużo zdjęć i nagrywać sporo filmików:)
  5. [quote name='malawaszka']hhahahaha chłopak widac lubi ostre babki :roflt:[/QUOTE] a podobno rude to wredne:evil_lol: Gass niestety nie jest stała w uczuciach:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8291.jpg[/IMG] ale metody stosuje podobne:evil_lol: [quote name='Doginka']O, to razem pójdziemy, bo ja muszę zapłacić składkę członkowską i wpisać kolejne tytuły Gordonkowi do rodowodu:lol: Ale ten nowy koleś Gasski jest fajniusi:loveu:[/QUOTE] 2 kolesi:evil_lol: [quote name='weszka']Fajny nowy kolega, widać lubi ostre brunetki :D:diabloti: Achhhh ta broda Gass :loveu: Żeby moje miały choć połowę z tego :placz: Dirki nigdy nie miała szaleństwa ale ciężką praca udało sie coś tam wyhodować i wypielęgnować, a teraz przez Vesper ma obraz nędzy i rozpaczy a nie brodę :placz::shake:[/QUOTE] a weź, troche Ci mogę oddać bo jak jej nie przytnę raz w miesiącu to zaczęłaby ją deptać:evil_lol:;) tak to jest jak są 2 sznaucery w domu, ja jestem wstanie poświęcić brodę:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8482-Kopia-Kopia.jpg[/IMG] zobacz jak pięknie by było nam tym zdjęciu jak by 2 biegły obok siebie:loveu: moja wyobraźnia działa:evil_lol:
  6. [quote name='Doginka']Wszystkie foty fajne, ale ta ostatnia przebija wszystkie:evil_lol::loveu:[/QUOTE] wyginam śmiało ciało...hahahah
  7. [quote name='eria'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/f.jpg[/URL] hahahha broda wymiata!!! a kumpel patrzy i myśli,czemu on takiej nie ma :D[/QUOTE] hahhah:evil_lol: [quote name='AngelsDream']Fajny, taki wyrazisty. Smaczny? ;)[/QUOTE] śmieszny był, strasznie nas obszczekiwał :diabloti: więc Gasska pobiegła w jego kierunku, bidak zaczął zwiewać, a jak ta moja wredna, rogata małpa zobaczyła że przewagę ma na wstępie to już mu żyć nie dała i swoim wielkim cielskiem staranowała bidaka:roll::evil_lol: i wiecie co??? wtedy on się zakochał:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='kaho']Gass piekna jak zwykle [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/j.jpg[/URL], przy tym 'lisku' wyglada oszalamiajaco :loveu::loveu::loveu:.[/QUOTE] :loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/c-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/b-3.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Shel'][URL]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/sylwester09/DSC_6893.jpg[/URL] to jest świetne :D[/QUOTE] zgadzam się:loveu:
  9. [quote name='malawaszka']ooo co to to nie!!! :obrazic:[/QUOTE] tylko winny się wypiera:diabloti:
  10. [url]http://img11.imageshack.us/img11/9859/dsc0062oh.jpg[/url] to jest zdecydowanie najlepsze...hahahah
  11. Ewa jeszcze raz gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w życiu bym Cie nie poznała na tej focie! Świetnie wyglądasz!!!!:loveu:
  12. Ewa jeszcze raz gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w życiu bym Cie nie poznała na tej focie! Świetnie wyglądasz!!!!:loveu:
  13. Ewa jeszcze raz gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w życiu bym Cie nie poznała na tej focie! Świetnie wyglądasz!!!!
  14. zamieniłaś Lune na zająca!!!!hahahha a ostatnia latająca fota super!!!!moment!!!!
  15. no to musisz sobie szybko zrobić dzidziusia:diabloti: i kupić szelki Foxiastej:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. Gass ma nowego wiejskiego kupla:cool3: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/i.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/j.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g-Kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/f.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/h.jpg[/IMG]
  17. trzeba być twardym, my dziś po lesie chodziliśmy...w słonku było całkiem przyjemnie:) a Holcia śliczna jak zawsze!
  18. to ja pomagam!!!! a sanki to fajna sprawa w każdym wieku:)
  19. [url]http://1.1.1.1/bmi/img7.imageshack.us/img7/1817/dsc0064qt.jpg[/url] błahahah...co to jest...hhahahaha
  20. [quote name='Doginka']Gordon się za Wami ztęsknił:loveu:[/QUOTE] My też za Wami się stęskniliśmy;) w tym tygodniu nie dam rady pewnie, ale w przyszłym muszę jechać do zkwp więc może wybierzemy taki dzionek żeby później mieć więcej czasu i wybrać się na jakiś spaceros:)
  21. i Froduś się pojawił:loveu::loveu::loveu::loveu:
  22. [quote name='weszka']Normalnie strach się bać takiego leśnego stfffora :evil_lol: Piękne to końskie zdjęcie :loveu: strasznika, ariss :diabloti::eviltong:[/QUOTE] może dziś też będą koniki, to postaram się im więcej fotek porobić:) [quote name='Doginka']Qniki są rewelka, tylko trochę jakby przyciemne:lol: A leśny potfffór bezkonkurencyjny straszyciel:crazyeye::loveu:[/QUOTE] efekt winiety jest celowy;) [quote name='ewka i haker']gratuluję raz jeszcze!!!!:) koniki fajne jeszcze bym chciała bliższe zdjęcia:) potwór wymiata:)[/QUOTE] też bym chciała! te są niestety na pełnym zoomie, co zrobić, przecież nie będę przez płot przełazić na czyjś teren;( [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8403-Kopia.jpg[/IMG]
  23. [url]http://1.1.1.1/bmi/img704.imageshack.us/img704/8813/dsc0595d.jpg[/url] śliczna jest!!!
  24. [quote name='AngelsDream']Baaj chyba będzie musiał skorzystać z okazji i z konikami się oswoić od nowa. :) Ale może nie przy dwudziestostopniowym mrozie.[/QUOTE] i kup najeść:)hihiihhi [quote name='Justa'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-Kopia2.jpg[/URL] Muhahhhha Champion Polski :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ewcia, koniecznie po mojej sesji musim się zobaczyć :multi:[/QUOTE] piękna jest prawda:diabloti: kurde koniecznie musimy!!! [quote name='strasznika']??? co to ma znaczyć??? heh[/QUOTE] wiesz rekomendacja od takiego sznauceromaniaka działa tylko na korzyść;)
  25. [quote name='Kashdog']Nie ma za co ;) Pojęcia nie mam, bo nie używałam, ale podobno jest dobry :cool1: A rogi sa bo dobry humor mam :eviltong:[/QUOTE] oby zawsze taki humorek:lol: [quote name='Doginka']Bo Ty chwalipięta jesteś:evil_lol: [/QUOTE] :evil_lol: [quote name='strasznika']heh tak, my z [B]weszką[/B] znamy się już kilka ładnych latek :-)[/QUOTE] dobrze wiedzieć:diabloti: [quote name='Paulina.']o wow, gratuluje ! fota jest świetna, zdecydowanie zasłużyła ! :)[/QUOTE] cześć Paula:lol: dzięki za miłe słowo:cool3: [quote name='eria'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8088-Kopia2-Kopia-Kopia.jpg[/URL] :loveu: szkoda że to nie Twoja piękność wygrała, ale w sumie to i właścicielka Magri napewno jest wniebowzięta i Ty dumna ze zdjęcia :)[/QUOTE] pewnie, że wolałabym Gasske tam oglądać;) ale wilczaki są tak fotogeniczne:loveu::loveu::loveu: że jak jestem z nimi na spacerku to niestety Gassce prawie fot nie robię:oops: a tak poza tym, mam za słabe umiejętności żeby zrobić równie dobre ujęcie tej mojej kochanej czarnej brodzie;) [quote name='weszka']Jeszcze raz gratuluję wygranej!!! Fajna sprawa :):) Oj tak, znamy się jeszcze z czasów, że pisałyśmy do siebie listy - no wiecie takie normalne, w kopercie, pocztą hehehe Ależ ten czas leci...[/QUOTE] a jaki świat jest mały:diabloti: [quote name='kaho']Ja rowniez przylaczam sie do gratulacji:klacz::klacz::klacz:.[/QUOTE] :loveu: dziś byliśmy na spacerku delektując się słońcem podziwialiśmy konie [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-13.jpg[/IMG] aż tu nagle z lasu wyskoczył na nas jakiś stwór:crazyeye::diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-Kopia2.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...