Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='Doginka']Qrcze, nawet piłeczkę ma pod kolor:lol::loveu: DOBRANOC:hand: Padam z nóg i oczy mam na zapałki;-)[/QUOTE] [quote name='eria']czarne z czerwonym - to jest to !!![/QUOTE] a teraz foto z NDM WINONA BLACK Grand Calvera vel Kuga;) dziewczynka ma 7miesięcy. WO,BOB szczeniąt [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-17.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Justa'][B]dwie[/B] powiadasz.. i [B]dwój[/B]nik .. :diabloti: Nie za wcześnie :lol: ?[/QUOTE] dwie obroże dla jednego psa w kolorach wiosenno letnich, wiesz trawka, słoneczko te sprawy;):evil_lol: a dwójnik, to żeby nie domawiać później:eviltong: a jak się nie przyda, to go komuś sprezentuję;)
  3. lepszy rydz niż nic;)
  4. [quote name='ewka i haker']piękne :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Ppx']ślicznaste :D[/QUOTE] :loveu: [quote name='Doginka']Ależ Gassi pasuje czerwień:crazyeye::loveu:[/QUOTE] a dziękujemy za te wszystkie miłe słowa:loveu: to już ostatnie z tej serii;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_2395-Kopia.jpg[/IMG]
  5. pokaż foty!!!!!!!!!!!!!!
  6. [quote name='Molli']Ariss - czy ty chcesz kupić półzacisk Rogza Floral Tartan ?[/QUOTE] tak:loveu: a co ?:cool3: [quote name='Justa']A co zamówiłaś? :diabloti:[/QUOTE] a dwie obroże łańcuszkowe i dwójnik:diabloti:
  7. [URL]http://1.1.1.1/bmi/img255.imageshack.us/img255/8272/p1010227n.jpg[/URL] a miałam zamówić i ten wzór, super wygląda i szkoda że się nie zdecydowałam:roll: choć może na jedno zamówienie 3 obroże to byłaby przesada:evil_lol:
  8. [URL]http://i43.tinypic.com/29xexq1.jpg[/URL] słodkości!!!:loveu: też się uśmiechnęłam :stupid:
  9. [quote name='ewka i haker']kurde domowe zdjęcia wymiatają lecz brakuje mi tu wiosny:)[/QUOTE] na latanie z aparatem czasu brak, a tulipany w wazonie nie są tak urokliwe do fotografowania, żeby mi się chciało je uwieczniać... więc kolejne domowe zdjęcie na dobranoc [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_2419.jpg[/IMG]
  10. [url]http://i42.tinypic.com/xc4nyo.jpg[/url] dzielny i waleczny jak zawsze!!!!!!:)
  11. ona na pewno ma jeszcze więcej:loveu: w końcu jakoś długo jej tu nie było:diabloti:
  12. ale słodziak!!!!
  13. [quote name='Doginka']Furminator powiadasz:hmmmm: Super będzie wypróbować to ustrojstwo na Rapciu - może się sprawdzi;-)[/QUOTE] tylko musimy się spotkać, ciekawe kiedy jak ostatnio czasu brak:roll: to zachowałam w kolorze:evil_lol:ale i tak pokarze b&w, jakaś faza mnie naszła na zmianę koloru:stupid: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_2416-Kopia.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Doginka']Taaaaak:multi: Jakoś Raper wyjątkowo nie lubi jak ja go nożykiem traktuję:evil: - zawsze zrobię mu jakieś kuku:-( Ach, jaka Gassira jest piękna!!!:loveu: - no bo co tu nowego napisać:hmmmm:[/QUOTE] Cwaniaku:diabloti::evil_lol: Mam nowy, fajny furminator, zobaczymy jak z Rapcia kłaczory wyciąga:cool3: [quote name='Doginka']Ta ostatnia fota pozbawiła mnie możności mówienia:crazyeye::loveu:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu:
  15. [quote name='LeCoyotte']Ja bym chciał to zobaczyć w kolorze:p W czerni i bieli jest bardzo fajne, a w kolorze może lepsze[/QUOTE] wiesz, że nie zostawiłam tego zdjęcia w kolorze:shake:, tonacja b&w wydawała mi się do niego o wiele lepsza;) [quote name='Ppx']witamy się :D[/QUOTE] witam, chyba po raz pierwszy? [quote name='eria']cudne domowe portrety !! ale ja tak jak Justa,jestem monotematyczna :)[/QUOTE] dobra, już Wam więcej tak nie powiem:diabloti: [quote name='kaho'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_2366-Kopia.jpg[/URL] - brak slow, tylko och-y i ach-y:loveu:.[/QUOTE] :loveu: znudzony smutasek [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_2352-Kopia.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Unbelievable']ale po co jak można sobie oszczędzić tego luksusu :evil_lol:[/QUOTE] bo jak zrobisz kopiuj, wklej to mi zostanie jedno miejsce do zaglądania zamiast dwóch:diabloti::evil_lol:
  17. [quote name='Unbelievable'] a i mi nie uśmiecha się pisać wszystkiego w parunastu miejscach :evil_lol:[/QUOTE] kopiuj, wklej....:evil_lol::diabloti:
  18. [quote name='Unbelievable']nie bardzo widzę sens takiego ustrojstwa :diabloti: za to mamy blog : P [URL]http://szczurzy.blogspot.com/[/URL][/QUOTE] to teraz muszę zaglądać aż w 3 miejsca, żeby zobaczyć co u Was słychać:mdleje:
  19. tak oglądam Twoją stronę i zdecydowanie mi brakuje księgi gości!!!Gdzie ja mam się wpisać:diabloti:
  20. [quote name='zuzolandia'][URL]http://i43.tinypic.com/2ewcgtw.jpg[/URL] j[B][I]ak dorosne to będe taki piekny ja Ty tato :loveu:[/I][/B]:loveu::loveu:[/QUOTE] super komentarz!!!!!!!!!!:)
  21. [quote name='Justa'] no i jutro będą tego efekty..[/QUOTE] zawsze tak mówisz:diabloti: a później zdajesz w pierwszym terminie:multi:
  22. [quote name='Justa']Oj widzisz widzisz, ja wiedziałam że to chwilowe zamroczenie ! :loveu:[/QUOTE] zbieram się psychicznie, żeby robić ją na Opole, bo zarasta jak Rapcio Doginkowy:flaming: ŻEBY MI SIĘ CHCIAŁO TAK JAK MI SIĘ NIE CHCE...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: dobra macie jeszcze jedną fotkę którą dziś zrobiłam, może to mnie zmobilizuje, żeby jutro jakieś nowe ze 3 pstryknąć:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_2345-Kopia.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Justa']A ja nie będę może komentować, bo znów mi zarzucą że wciąż to samo :diabloti:[/QUOTE] :placz::placz::placz::placz: z olbrzymami mi już przeszło, znaczy nie przeszło ale odeszło na dalszy plan...miałam gorszy dzień:evil_lol::diabloti:
  24. [quote name='Doginka']Pańcia pięknej Gassi - Rapcio się nie może Ciebie doczekać:lol: Ta cholera już zarosła:crazyeye: Ślicznie Gassul się nudzi:loveu:[/QUOTE] czy Ty sugerujesz, że nie chce Ci się go robić i jak wpadnę do Ciebie to mi trymer w łapki wciśniesz:diabloti::evil_lol: a to już na dobranoc, małpa potrafi też być słodziakiem:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_2316-Kopia.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...