Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [URL]http://i39.tinypic.com/11w4kuv.jpg[/URL] uroczy kicajec!!!! a moja się nie tarza tylko zjada i też nie mogę tego nazwać stokrotkami:evil_lol::diabloti::angryy:
  2. [quote name='Justa']No to teraz nie ma wyjścia, pokazuj ! :loveu: A wiesz co wiesz co? Galątko znów odżyło i zachowuje się już zupełnie jak kiedyś :)[/QUOTE] cudowne wieści, niech już jej tak zostanie i nie robi nam więcej stresa!!!! [quote name='despera']Cześć:multi: Świetne latające fotki:lol: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4465-Kopia-Kopia.jpg[/URL] piękna:loveu:[/QUOTE] mam jedną taką fote na kompie co jej ciałko w locie się fajnie ułożyło, ale ostrość poszła nie tam gdzie trzeba i pies mi się rozmazał:mad: mówiłam, że ze mną coraz gorzej:angryy: [quote name='kaho']Wlasnie, Ariss pokazuj, pokazuj:mad::lol:.[/QUOTE] nie mam zdjęć, ale może jutro pojadę na weekend na działeczkę to pewnie pstryknę jakieś gniotki:evil_lol:
  3. [quote name='Justa']To tak jak mnie :placz: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4465-Kopia-Kopia.jpg[/URL] Zrób coś z tą iguaną, bo jej wybranek nie zechce :diabloti:[/QUOTE] obcięłam we wtorek;) chyba z 5cm poleciało:evil_lol:
  4. [quote name='eria']nie rozumiem po co ta szczoteczka , przecież alkoholem się jamę ustną zdezynfekuje :D[/QUOTE] Ciebie też zapraszamy:lol: ale śpisz blisko weszki, jak masz zamiar nie zabierac szczoteczki:evil_lol::diabloti:
  5. [quote name='smallpati']hehe :evil_lol: młoda ma kilka petstagów, lubi je molestować :p poszukaj takich gumowych zabawek w takich zwykłych zoologach bo są tam często takie dziadostwa, my mamy jeszcze z tej serii lwa (pokazałbym ale Moli zostawiła go u sąsiadki :p)[/QUOTE] chyba będę musiała zapraszać sporo znajomych, co by zabawki przynosili- inaczej zbankrutuje:evil_lol:
  6. [quote name='Magda25']To sie szykują małe słitaśne kloniki Gassiry :) Trzymam kciuki. p.s. zaskoczy, co ma nie zaskoczyć ? A pytałaś sie jej o zdanie, czy zechce zostać matką ? Może ona z tych co poświęcają sie dla kariery ? hehe[/QUOTE] błahahaah...jej kariera już powoli dobiega końca:diabloti: teraz wystawiamy się tam gdzie są duże zniżki albo totalnie za darmochę:diabloti: ewentualnie zagranicą przy okazji jakiś podróży:loveu: musimy też jeszcze jakąś światówke zaliczyć- tak dla formalności;) [quote name='smallpati']ja się doczekać nie mogę :placz: chyba kupię sobie pieska na allegro i będę rozmnażać i mieć masę szczeniaczków :loveu: po co ja swojego kundla wyciełam :evil_lol:[/QUOTE] o tak, masz genialny pomysł:loveu:
  7. [quote name='smallpati']Nie, były tylko ten jeden rozmiar. Plus taki że fajna guma jest, młoda ma ją rok i nie rozpruła, a ona ogólnie niszczy zabawki. O tak, koniecznie musisz zrobić pokój zabaw :diabloti: ja te zabawki polecam [URL]http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=8829360&gr_id=28081[/URL][/QUOTE] oj tak, te zabawki są super, nakupowałam ich jak znajoma miała miocik:) się powstrzymać nie mogłam:evil_lol:
  8. a są takie troszkę większe dziobaki, bo możliwe że mi się przyda, jak będę zaczynać kolekcjonować zabawki dla małych pokraków.
  9. [quote name='smallpati']no właśnie nie wypada, przyleźć tak na bezczelnego, bez zaproszenia (pisemnego!) :diabloti: i jeszcze krytykować :evil_lol: a zdradzisz chociaż kiedy będzie ten "odpowiedni czas" ? :evil_lol:[/QUOTE] ja za krytykę się nie obrażam, szczególnie jak się z nią zgadzam;) oczywiście, że to zdradzić mogę;) czekamy na cieczkę, a później jak tylko zaskoczy to dam wszystkie informacje:) a jak nie zaskoczy to Wam nie powiem:eviltong:
  10. eria by oszalała..hhihhi:)
  11. ale piękny!!!!!!!!!!!!!
  12. ale ten dziobak fajny, gdzie kupiłaś?
  13. [quote name='smallpati']wiem że nie wypada, ale się z tobą zgodzę :diabloti: Pomysły to ty masz, ale ostatnio z techniką podupadłaś :evil_lol: co wcale nie oznacza że mi się nie podoba, choć mogłoby być lepiej. Gass fajnie wtapia się w wiejskie krajobrazy :loveu: Czy zdradzisz kim będzie wybranek twojej damy? :diabloti:[/QUOTE] wypada, wypada:loveu: jedyny plus jest taki, że daje sobie z tego sprawę;) może coś uda mi się z tym zrobić, oby dalej to nie postępowało:roll: zdradzę ale w odpowiednim czasie:eviltong:
  14. [quote name='smallpati']czasami tez bym chciała być jedynaczką :cool1: ale czasami są chwile, jak ta gdzie nie było do kogo wepchać Gracji :diabloti: gdzie rodzeństwo się przydaje :evil_lol: Sprawdza się także w roli kierowcy, nie wspominając o zakupach :loveu: no właśnie dopiero co pisałam że rozpuszczona a tu już widać przykłada :mad::diabloti: dopiero co zdjęcia były a ty już prosisz o kolejne :evil_lol: muszę cię poinformować, że w tej galerii zdjęcia - to czy są, w głównej mierze zależą od mojego chcenia czy niechcenia :diabloti:[/QUOTE] ja rozpuszczona Ty leń- tośmy się dobrały:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='smallpati'] Od razu wiedziałam, toż to na odległość widać że jesteś rozpuszczona :diabloti:[/QUOTE] a wiesz jak mi z tym dobrze:loveu::diabloti: wstaw no jakieś fotki:eviltong:
  16. [quote name='klaudia&Manta']Ja ci juz cos mowilam o twoim awansie fotograficznym :lol: [URL]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/wiosna10/seminarium/DSC_7748.jpg[/URL] kapitalne ![/QUOTE] mi też to akurat się najbardziej podoba!!!
  17. no dobra to ja będę mówić Gracja, że wiesz niby taki kompromis:evil_lol::diabloti: nie mam siostry:placz: jestem rozpuszczoną jedynaczką:diabloti:
  18. [quote name='Doginka']Ho ho ho ho jakie tu tajemnice z Kojocikiem:razz:[/QUOTE] takie tajemnice to ja lubię:loveu: [quote name='Unbelievable']do mnie :mdleje: na sesję zdjęciową :mdleje: chyba odwrotnie, ja do was :evil_lol:[/QUOTE] tak do Ciebie, bo Twoje zdjęcia są milion razy lepsze niż moje:eviltong: ja poza tym cofam się w rozwoju w związku z robieniem zdjęć, ostatnio nic mi nie wychodzi:shake: latający pokrak [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5270.jpg[/IMG] opalanko [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4465-Kopia-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5211.jpg[/IMG]
  19. [quote name='smallpati'] ta kotka :diabloti: Nie czekaj tylko bierz :evil_lol: Gracja jest schroniskową kotką [/QUOTE] Kot to Kot:diabloti: ale jak Ci to robi wielką różnicę to mogę mówić że kotka:evil_lol: ja bym chciała bardzo, ale mam jeszcze resztki zdrowego rozsądku:roll:
  20. ten kot jest świetny! [URL]http://img293.imageshack.us/img293/6546/dsc1086.jpg[/URL] aż mi się zachciało swojego:evil_lol: mi się marzy rudzielec:loveu:
  21. błahaha...Lump jest niesamowity:)
  22. do Ciebie nie można nie zaglądać kilka dni, bo później człowiek nie jest wstanie tego nadrobić:roll::evil_lol::diabloti:
  23. z cierpliwością u mnie krucho ostatnio;) więc mam nadzieję na te czwartkowe foteczki:)
  24. Ewa świetne foty!!!
  25. fotki piękne, ale historia o Labku popsuła mi humor:( i tak mi się skojarzyło z filmikiem, który wczoraj mi pokazała znajoma- ryczałam jak bóbr:( [COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][URL]http://www.smog.pl/wideo/35032/wzruszajacy_film_o_kociej_przyjazni/[/URL][/U][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...