Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. No dobra niech będzie Makumba:roll:,ale dla przyjaciół Glucior:lol:-zobaczysz,że to imię będzie bardziej pasowało:evil_lol:
  2. ale to nie ja wykrakałam;)
  3. poczekaj i do Ciebie tak pogoda zwita:eviltong:
  4. a Glucior;)mi się podoba do ślimaka pasuje;) albo z innej bajki:)Tobiasz;) co Ty na to?
  5. nie mam doświadczenia z takimi zwierzątkam,więc nie wiem. Ale uważaj bo to nigdy nic nie wiadomo:evil_lol:-a ślimaczor ma już imię?
  6. groźne może być jak weźmiesz 2 sztuki-bo jak zaczną się rozmnażać to tylko hodowle zakładać:evil_lol:
  7. Ja tu jestem pierwszy raz i jeszcze nie maiłam okazji się obrazić;) Fotki śliczne no ale jak takie cudeńka są fotografowane to nie może być inaczej:loveu: Będę od dziś zaglądać częściej:lol: Zapraszam również do nas [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=95041&highlight=gassira-sznaucer+%C5%9Bredni+czarny[/URL]
  8. ślimaka:roll:-ludzie mają różne zboczenia Najważniejsze,że kolejne zwierzątko znajdzie dom:lol:
  9. co tu dzisiaj tak cicho???????????????:roll:
  10. Nic tylko fotki robić:lol:,jak można nie uwiecznić tak fajnych chwil:eviltong:
  11. Ja już nie moge się doczekać pierwszego śniegu no i reakcji Gassiry na te białe śnieżne płatki-wkońcu pierwszy raz jej oczęta zobaczą biały puszek:eviltong:
  12. Olusia a gdzie nowe fotki????????????????????????? Czekam:loveu:
  13. On nie ma być na czasie tylko odzwierciedlać uroki dzisiejszego dnia:roll:
  14. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_2_3v.gif[/IMG],a emot miał być taki
  15. buuuuuuuuuuu.emota mi nie wkleiło:shake:
  16. minki są rewelacyjne:eviltong: Właśnie wróciłyśmy ze spacerku(tego dłuższego),oj u nas pogoda dziś straszna[IMG]file:///C:/Documents%20and%20Settings/Ewa/Moje%20dokumenty/emoty/28_2_3v[1].gif[/IMG]całe jesteśmy przemoczone! Jeszcze nie widziałam,żeby Gassula tak szybko do domku pędziła:lol:a jaka radość z wycierania była:cool3:.Mokry i zmęczony pies to jak najbardziej szczęśliwy pies:lol:
  17. Czeęść Oluś,dawno Cię u nas nie było,normalnie zaczełyśmy z Gassulą tęsknić:eviltong:
  18. Witam:loveu: Super psiak:lol:ślicznota istna:lol: Co do agresii szczerze radzę udać się do jakiegoś specjalisty-wszystko da się wyeliminować,szczególnie jak pies jest jeszcze młody:lol: Będę systematycznie śledzić waszą galerię i postępy makabo:lol: Zapraszam również do nas [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=95041&highlight=gassira-sznaucer+%C5%9Bredni+czarny[/URL]
  19. Dobranoc Doginko[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/dobranoc.gif[/IMG]
  20. GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A dama pokąpielowa jest extra:mdrmed:-też chcemy taki ręcznik;)
  21. Jeszcze gdyby było widać oczka z tymi ślicznymi białkami,a ta wrednota co zobaczy aparat to szybko oczęta zamyka:roll:
  22. witam,witam:cool3: Tak na dobranoc kilka prześcieradłowych fotek:eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/108/fe60f0a25668d910.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/108/0c06c69fafd92194.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/36/5eef31807c4d88c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/36/51d0b637d2a09d8d.jpg[/IMG][/URL]
  23. inaczej nie da się tego określić: Cudeńka:loveu:
  24. Oni myślą,że wszystkie rozumy tego świata pozjadali.A najgorsze jest to,że nie da się ich wyprowadzić z błędu:roll:
  25. Dirki jest przepiękna!!!!!!!!!! Ja właśnie wróciłam ze spaceru-jest na prawdę zimno.Brrrrrrrrrr
×
×
  • Create New...