minki są rewelacyjne:eviltong:
Właśnie wróciłyśmy ze spacerku(tego dłuższego),oj u nas pogoda dziś straszna[IMG]file:///C:/Documents%20and%20Settings/Ewa/Moje%20dokumenty/emoty/28_2_3v[1].gif[/IMG]całe jesteśmy przemoczone!
Jeszcze nie widziałam,żeby Gassula tak szybko do domku pędziła:lol:a jaka radość z wycierania była:cool3:.Mokry i zmęczony pies to jak najbardziej szczęśliwy pies:lol: