Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. Tu nie chodzi o to czy lubią,czy nie,tylko o wredność ludzi.Niektórzy nie znają psa i z założenia widzą w nim same najgorsze cechy!!!!!!!!!!!!!!!! Co prawda psiarze też są dziwni:roll:ostatnio dostałam opieprz od jakiegoś dziadka:angryy:Dziadzio był z jamnikiem,świetny psiak, bardzo chętnym do zabawy z Gassulą-no to czemu nie niech się bawią:cool3:Facet zaczął się na mnie wydzierać,że Gassula kręgosłup temu jamnikowi połamie. Tak weźmie kij i połamie:mad:.Załamałam się.Odpowiedziałam kulturalnie co o tym myśle i się pożegnałam.Z dziadkami lepiej nie dyskutować-jak odchodziłam to i tak słyszałam,że coś pod nosem psioczy.
  2. [quote name='eria']taaa na mnie też jak na wariatke patrzą :evil_lol: mam sąsiadów którzy tylko czyhają aż pies coś zrobi ,żeby latać po innych sąsiadach i skarżyc. Jednej sąsiadce zrobiłam porządną awanturę,jak mnie oskarżyła że moj pies narobił na klatce :crazyeye: a to po prostu ktoś wdepnął na dworze i wytarł o wycieraczkę:angryy: no i ona nie przyszła z tym do mnie a do wszystkich sąsiadów po kolei pukała że mój pies...... :angryy: taka wściekła jak wtedy to nigdy nie byłam. Zwykle trzymam nerwy na wodzy ale jeśli chodzi o psy to bym jędze pobić mogła:evil_lol:[/quote] Złośliwość sąsiadów nie zna granic:mad:Tylko skąd tym ludziom się to bierze.????????A ona pewnie sama w tą kupe wlazła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. [quote name='Karolina_Nett']I co, za każdym razem do fotki inne ustawienia? ;) A kart ę juz dawno mam, bo teraz też ma Sony :multi:.[/quote] może nie cały czas,ale dość często trzeba zmieniać ustawienia.Ja ostatnio mam cały czas ustawienie na "ruch" bo Gassule ciężko inaczej uchwycić:eviltong:
  4. To mamy podobne marzenia:eviltong: Fascynacja tymi psami zaczeła się u mnie gdy tylko zobaczyłam pierwszego osobnika tej rasy!!!!!!!!!!:loveu: Bardzo podoba się To Gothmog z Peronowki :smile: tu można znaleść jego fotki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27986&page=7[/URL]
  5. Ja też bym mogła sobie trochę pooglądać:cool3:
  6. Co za ignorancja!!!!!!!!!:mad: i pewnie jedyne co robią to wypatrują świat przez okno i dokarmiają ptactwo?????????????
  7. Jakiś dziwny ten sąsiad:roll: Ja na osiedlu mam samych psiarzy:eviltong:Jedna pani to ma nawet 5 psów,coprawda chihuahua,ale co to za różnica:razz: W sumie fajnie by to u Ciebie wyglądało:mini,średni i olbrzym:lol:
  8. no tak a te diablątka potrafią narozrabiać:evil_lol: oj tam ludzie,ale jakie pieski będą szczęśliwe
  9. Super ten slalom,ja właśnie jestem w trakcie uczenia tego mojego rogatego potworka,ale nie wychodzi nam to tak efektownie...no cóż będziemy ćwiczy dalej:lol:
  10. strasznie zazdroszcze Ci Tych dwóch sznaucerków;)ach ile to radości:eviltong:jak tylko Gassula podrośnie to też biore jej towarzyszke.Tylko jeszcze na wielkość się nie zdecydowałam,ale też pewnie będzie średniak:p
  11. Nie ma lepszego widoku niż dwa sznaucery tego samego koloru i wielkości,bawiące się,siedzące,skupione,obszczekujące wszystko dookoła;)W takich sytuacjach nie posiadanie aparatu to "grzech"!!!!!!!!!!
  12. A jednak mi się udało,Gassula układa się do snu:eviltong:Fotka jest troche ciemna,ale już jest późna noc więc co tam:eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/34/15f152f8120fe475.jpg[/IMG][/URL]
  13. Ale słodko śpią te Twoje psiaki:lol:Ja obiecałam senną fotke Gassuli,a ona wredniak mały wcale nie chce spać,a ja już mam dość i wskakuje do wyrka więc Słodkich snów życzę:p
  14. ariss

    Spotkanko??

    No wiem,ale nie koniecznie mają najleoszą szkąłkę,więc staram się zasięgnąć języka:eviltong:
  15. [quote name='Karolina_Nett']Monita, ślicznego masz tego "uparciucha", masz go ze schroniska? To miniatura, czy średniak? A gdzie nowe fotki Gassuli :evil_lol::loveu:???[/quote] Monita wkleiła średniaczka,bo jakby inaczej:eviltong: Dzisiaj nie będzie żadnych fotek bo jak tak codziennie,rozpieszcze was;) No może na dobranoc jakąś senną mordke wkleje,ale nic nie obiecuje:lol:
  16. [quote name='monita']Pozwolę sobie, wkleić mojego "czarnego uparciucha" :p [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b383c014540d4364.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/106/b383c014540d4364med.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ten Twój uparciuch jest cudny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A właściwie Cudna:eviltong: Ale by z Gassulą szalały:evil_lol:
  17. Coraz bardziej podoba mi się ten aparat, tylko że na allegro jest droższy niż w innych sklepach internetowych. Znalazłam tylko dwie oferty poniżej 1300 zł. Jeden używany a drugi nie ;).[/quote] Jeszcze będziesz musiała w większe karty pamięci zainwestować!!!To była pierwsz rzecz jaką zrobiłam po kupnie aparatu:razz: Powiem Ci tak jeśli chcesz żeby aparat robił świetne foty na auto i kompletnie nic nie zmieniać w ustawieniach to nie jest aparat dla Ciebie,a jeśli lubisz odrobine zabawy i grzebanie w menu to polecam:eviltong:
  18. Aparat jest oczywiście większy niż normalna cyfrówka,ale bez przesady duży to jak dla mnie on nie jest,ciężki też nie!zabieram go gdzie tylko moge,czasem wisi mi cały dzień na szyji i kompletnie tego nie odczówam! Fotki robi bardzo dobre-tylko trzeba chyba przeczytać instrukce(ja tego jeszcze nie zrobiłam)Czasem uda mi się zrobić świetne zdjęcie a czasem wychodzi rozmazane,więc nie jest to wina aparatu tylko tego,że jestem leniwa i jeszcze dokładnie nie poczytałam jak wszytsko ustawić.Fotki robi dokładnie tak jak chcesz,czyli może pstrykać momentalnie,może robić sekwencej zdjęć,no a jak wolisz może to nawet trwać to kilka sekund-więc wszystko zależy od upodobań!
  19. Ja też uwielbiam tą fotke:loveu: :watpliwy:Sznaucerowi nie jest łatwo zrobić takie zdjęcie:roll: Dobranocka:lol:
  20. A to Morgan(to jest dopiero numer:eviltong:)jak nie ma Magri to nie daje mu spokoju [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/32/a130fd3b2c014553.jpg[/IMG][/URL]
  21. a tu z Tolą-ciężko nam dojć do porozumienia kto tu rządzi,więc czasem mamy małe spięcia [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/107/7d2e92ce4d194aad.jpg[/IMG][/URL] prawie jak pocałunek:eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/107/af2038d496198ffe.jpg[/IMG][/URL] a po tych próbach siłowych mały odpoczynek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/107/a0cc1513d100d194.jpg[/IMG][/URL]
  22. Dziś fotki z serii Ja i Przyjaciele:eviltong: Ja i Magri-ostatnio najlepsza kumpela do podgryzania [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/106/6a75868da9b7a660.jpg[/IMG][/URL] nasze szaleństwa nie mają końca [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/32/7680461a89166115.jpg[/IMG][/URL] teraz już na lenia [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/106/f50868712b7246e4.jpg[/IMG][/URL] a jeszcze nie tak dawno temu była mniejsza ode mnie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/106/bbc11ee182e950be.jpg[/IMG][/URL]
  23. :loveu:Dziękujemy:loveu: Gassulka merda kokieteryjnie do Areska na przywitanie:lol: A ja zapraszam częściej;)
  24. No już właśnie się nie chowa,tylko pokazuje wszystkim:eviltong:
  25. o dobry pomysła ja też chętnie popatrze
×
×
  • Create New...