Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. Dawaj jakieś foty;):evil_lol: Jak szyjka??
  2. [quote name='Doginka']Gasulka przypomnij mi skąd jesteś? tzn, gdzie chodzisz z Gassi na te spacerki - Pola Mokotowskie?????:-?:niewiem::hmmmm: Fotki fajnie oddają klimat zabawowy:diabloti:, a Gassi jest śliczną suczką:loveu::loveu::loveu:[/quote] Pola mokotowskie:cool3:a co zamierzasz nas odwiedzić:lol:;) Dziękujemy:loveu: A Gassula Focha walnela bo jej ucha podkleiłam, od 2 dni tak jakoś zaczeły odstawać.Walki nie było ale mina sama za siebie mówiła:roll:
  3. 1) Chiba i Choshi 2) Aiko i Akiko Narazie tylko tyle,wolałabym męskie imiona wymyślać:roll:
  4. :crazyeye:no właśnie,takie mało prawdopodobne.Ale jesśli prawdziwe to straszna tragedia-nic tylko współczuć
  5. [quote name='eria']cudowności ! :loveu: ja to muszę naprawdę mieć szczęście żeby trafić na spacerze na suczkę (bo tylko suczki wchodzą w grę) i do tego z normalnym właścicielem, który nie łapie z daleka psa na smycz i nie ucieka przed nami :roll: Dobrze że chociaż jest stała ekipa- Figa i Hektor :) a czasem w weekendy Gaja i Sonia :)[/quote] To pakuj walizki i przyjeżdzaj do nas!!!Bo przez te 2 godziny zabaw były tylko 4 psy;)reszta to piękne suczki:loveu:
  6. ile tu cudaśnych fot:loveu:
  7. [quote name='eria'][URL]http://images31.fotosik.pl/56/ba8bfe80b575a8ab.jpg[/URL] :loveu:i briardzik jest !!!! zazdroszczę tylu kumpli spacerowych :lol:[/quote] oj tak dziś było około 20 psiaków:loveu:do wyboru do koloru;)
  8. [quote name='ewka i haker']super foty jak sie super bawia:loveu:[/quote] Dziękuję:loveu:trochę kiepska jakość:shake:
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/56/3848d8c684b23022.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/56/13b398b6ca7a3e1f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/56/c1e8f3fc75b02798.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/56/6fbfae3091483a50.jpg[/IMG][/URL] a tu fajnie w oczku się 2 osóbki odbijają;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/56/6abe864a89da6fee.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/56/63c77273547cdd94.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/56/5c42730f3f72dce9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/56/02d22c9af9d00018.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/56/86c79eb6c2afb63b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/56/936ce42a1781751a.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/56/ba8bfe80b575a8ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/56/25a8ffa30063f0e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/56/4c2a84e3f132dddc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/56/1e17657f4548e690.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/56/ecf86c8010bcecc2.jpg[/IMG][/URL]
  12. Dobra wklejam foty!Niestety niektóre trochę rozmazane.ale co mam sobie żałować;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/56/9c86281859197f1c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/56/5782dc625198ecff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/56/5ce5e60ff3b9d7bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/56/8c654677980fa23d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/56/0bf0bdf473b92a1e.jpg[/IMG][/URL]
  13. dzisiaj żadnej foty jeszcze nie było-psia może ona nie jest ale tak na osłodę pochmurnych dni;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/118/bbbdcb918cf57106.jpg[/IMG][/URL]
  14. no nie wiem coś się zaczyna chmurzyć,ale zobaczę co da się zrobić;)
  15. cuda:loveu:
  16. [quote name='eria']witamy :lol: wyszło słońce przed chwilą u nas , ale znów zaszło:roll: mam nadzieję że o 14 będzie słoneczko jak pójdziemy na spacer, to będę focić :cool3:[/quote] Na te Twoje fotki to ja mocno liczę:lol:u mnie słońca nie ma,ale na pola dziś też wezmę aparacik więc może jakieś szalone gonitwy uwiecznię;)
  17. [quote name='Karolina_Nett']Nie ja, moja mama z psem była, ja wstałam o 10 i się wtedy dowiedziałam :evil_lol::D.[/quote] Już myślałam,że do kościoła na 6.00 biegasz tak dla areobiku:roll: Moja paskuda naszczęście dopiero o 11 chciala na siku pójść;)
  18. [quote name='Karolina_Nett']A u nas od 6 do 11 padał deszcz ;/.[/quote] A czemu Ty od 6.00 rano w niedziele nie śpisz?:crazyeye::roll:
  19. Fajne spacerowe fotulce:lol:ale tak mało śniego to ja wcale nie zazdroszczę mi się zaspy marzą no i być wtedy w górach ostatecznie Warszawa też może być:roll:
  20. [quote name='ewka i haker']witam rano u mnie dzisij snig troche popadal pare zdjeci zapraszam[/quote] Tu jest jakieś kłamstwo!!!!!!!!!!!!!Byłam a tam cały czas kubraczki:mad:
  21. A moja wyjątkowo dzisiaj zjadła-bo nigdy nie chce przes pierwszym spacerkiem:shake:
  22. Dzieńdoberek fota z misiem jest the best:loveu:
  23. [quote name='ewka i haker']witam rano u mnie dzisij snig troche popadal pare zdjeci zapraszam[/quote] ale zazdrość mnie odrazu bierze na ten śnieg;)u nas szaro,buro i okropnie:shake:ale zaraz chociaż sobie pomażę w Twojej galerii:lol:
  24. [B]Kajduk i Karolajnaxx:[/B] Bardzo się ciesze,że fociory wam się podobają:loveu:Mam nadzieje,że teraz będziecie częstymi gośćmi w moich skromnych progach;) Zaraz ide poszperać w waszych galeriach;)
  25. [quote name='Doginka']Znalazłam:multi::multi::multi: - co prawda nie wiem jakie sznupy będą, ale mam numerek: 15.12.2007 1207 , ring 17, Sędzia: Ekaterina Senashenko (Russia) 16.12.2007 1090 , ring 16, Sędzia: Jelena Kruus (Estonia) Czego się można spodziewać? Na co sędziowie ci zwracają uwagę?:-o[/quote] Ja i moje ślimacze tępo(chyba od Gluciora się zaraziłam:evil_lol:) Ale poradziłaś sobie,zdolna bestia jesteś:cool3: Kurcze ja to dopiero na 3 wystawach w swoim życiu byłam,więc zielona jestem,ale moge popytać mądrzejszych-może coś zdradzą:roll:
×
×
  • Create New...