-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
;)fajne Ja też się dziś bawiłam,ale mi nie wychodzi:-(jak narazie:shake:
- 21590 replies
-
no dobra-no to zaczynam;)
-
sama?do lustra mam pić jak wszyscy idziecie?:roll:
-
u Ciebie też maluszki:loveu:
-
jak tam imprezka bo już jestem :evil_lol:
-
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101545[/URL] brak słów:-(
-
i jeszcze karze im się na zawołanie uśmiechać:evil_lol:
-
to i ja się wpraszam
-
[quote name='moniska']Witam ! Jestem tu pierwszy raz no i jest tu super! :razz:[/quote] Bardzo się cieszę ze postanowiłaś nas odwiedzić i mam nadzieję,że Twoje wizyty będą częstrze;) [quote name='Pimpek']Dobry wieczór :razz:[/quote] Dobry:cool3: [quote name='AnkaG']Ja niestety tylko krzyżyki widzę.[/quote] no właśnie mi też coś za mulało i wszystkie zdjęcia,nawet z pierwszych stron galerii zamieniły się na krzyżyki:roll:ale u mnie już jest dobrze;)
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
ariss replied to Hala's topic in Już w nowym domu
no nie i jeszcze foch:diabloti: -
[quote name='Fuga***']O rany, ale słodzik :-) Super to zdjęcie jakby wychodziła zza kurtynki! naprzeciw publiczności Bawicie się jeszcze taką piłeczką? ramowa się chyba nazywa... warto kupić?[/quote] oj tak ona lubi być w centrum zainteresowania;) Piłeczka była u hodowcy,więc ja zawiele o niej nie wiem,ale przeżyła kilka miotów,więc chyba jest niezła-napewno dla maluchów;)
-
poznajecie tego łobuza?:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/124/f4c295eec5616156.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/75/d9db1851f7ed2fde.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/75/35e59ffa6048be91.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/75/80e24d18c631b9b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/125/dd26b56909087fb0.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='eria']nie wygląda na bordera moim zdaniem :lol:taką inną kufę ma i sylwetkę[/quote] ja to tam na tej rasie się nie znam.Przychodzą tam chyba 3 jeden jest na bank rasowy-a ja nie widze między nimi różnicy.więc nie wiem.Zgaduj zgadula;)
-
[quote name='Od-Nowa']o jakie pikne kwiatuchy! a powiedz co to za psiak? [URL]http://images32.fotosik.pl/74/72263b63a5e05192.jpg[/URL] bo przepikny! kundelek czy rasowy?? czyj to gdzie to jak??[/quote] to chyba border collie,ale nie jestem pewna.Na polach(naszym spacerniaku)przewija się tyle psiaków że już sama się gubię;)
-
[quote name='eria']skądś Ty wytrzasnęła zimą pszczołę i kffiotek ??:diabloti: kwiatek chyba przekombinowany a pszczoła szuuuumiiiiiiiiii:diabloti:[/quote] hahahaahahah.Odkopałam folder wakacje 2005:evil_lol: i jakieś starocie wam wklejam:evil_lol:;):evil_lol:
-
[quote name='Olusia']Witamy się poniedziałkowo :loveu: Co tam u Was?[/quote] sama będę próbowała swoich sił:roll: ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie;)
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/125/20a456f185c166c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/124/95cd1bf9d862d257.jpg[/IMG][/URL]
-
ile fajnych fot;)
-
no właśnie i gdzie fotki?
-
ile fotek:loveu: a jakie słodkie maleństwo:loveu:
-
[URL]http://img114.imageshack.us/img114/3...esy011zfn8.jpg[/URL] brak mi słów:loveu:
-
ile miałam nadrabiania-poszalałyście kochane:roll:;)
-
[quote name='ATLANTYDA']Dzień dobry dziewczynom :lol:. Super nowe foteczki ,a 100-wka to faktycznie szybciutko strzeliła :cool3:[/quote] Bo tu same dobre duszki co dużo piszą;)
-
o tak "akcja pełna micha" już się nie mogę doczekać:evil_lol:
-
[quote name='eria']załóż jej skarpetkę ! Foxi teraz ranę na opuszcze posmarowałam maścią i założyłam skarpetkę ;)[/quote] Wiemy;)ale tylko jak będzie za dużo lizać ranka ma się wietrzyć;)