Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. jak u Was milutko:loveu:
  2. [quote name='Czarna_Owieczka']Popieram wniosek :grins:[/quote] coś się nie zapowiada:shake:
  3. U mnie Gasska to do wyrka nie może:shake:
  4. i tytuł się widzę zmienił...;)
  5. jak ona szybciutko dorasta:loveu:
  6. śliczne fotulce:eviltong:
  7. Czy jakąś nową foteczke to my dziś zobaczymy?;)
  8. [quote name='Olusia'][URL]http://images34.fotosik.pl/83/c85e58f7b49a521f.jpg[/URL] Śliczności :loveu::loveu::loveu:[/quote] :loveu:dorasta dziewucha:evil_lol:
  9. już Ci Eria chyba coś pisała o matmie;)
  10. [quote name='eria']noo Kreosiowi by się nieletnia panna napewno strasznie spodobała:evil_lol:, jednak on niebardzo ma czym do niej pomachać :evil_lol:[/quote] oj tam:evil_lol:taki mały szczególik:evil_lol:
  11. jeden jest do brygady antyterrorystycznej:evil_lol:
  12. [quote name='Paulinaaa'][URL]http://images34.fotosik.pl/83/c85e58f7b49a521f.jpg[/URL] Nosek i broda to chyba to co sznupki mają najpiękniejsze :loveu: Eria, ma racje - nie dosc, ze rosnie to jeszcze z dnia na dzień jest coraz piękniejsza :lol:[/quote] Tak jej kochane słodzicie,że z zadartym nochalem zacznie niedługo chodzić:evil_lol:
  13. [quote name='eria'][URL]http://images26.fotosik.pl/129/fab6698cca87da39.jpg[/URL] ale ona jest bossssska :loveu::loveu::loveu: a grzywka w mgnieniu oka rośnie !!! :loveu::loveu:[/quote] Dziękujemy i kokietryjnie machamy ogonkiem do Kreosia:evil_lol:;)
  14. jakie mają fajne rogi:loveu: szatańskie stworzenia
  15. To daje Ci 1.000.0000 post to dopiero będzie sukces jak się wpiszesz:evil_lol:;)
  16. jak pokasujemy nasze posty to możemy jeszcze cofnąć czas;)
  17. a ja chcę foty białasów;)
  18. [quote name='Luzia&Funia'] Tam jest Twój numer ??:D[/quote] a jest:evil_lol: tylko pytanie,który-bo są 2;)
  19. [quote name='panienkabubu']a prosiłam :nono::eviltong:[/quote] ja to nie czytałam-najpierw szybko za napisanie się wziełam-gdybym wiedziała to bym przebolała brak mojego wpisu na 1000 stronce:oops:;)
  20. Witanko;) zapraszam do oglądania:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/84/ad0641a86a300a1e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/129/fab6698cca87da39.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/84/0eac5eb4495cd4a5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/83/c85e58f7b49a521f.jpg[/IMG][/URL]
  21. ups........nie będzie już miała tego posta:oops: ale inaczej na stronke bym się nie załapała
  22. Ja świętuje z Wami:multi::multi::multi:
  23. jak taki słodziak rozrabia to i tak wszystko zostaje mu wybaczone natychmiastowo:loveu:
  24. dawaj jeszcze fotki tych niesamowitych ślipek:loveu:;)
  25. :multi:będą fotki:multi:
×
×
  • Create New...