-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
jak u Was milutko:loveu:
-
[quote name='Czarna_Owieczka']Popieram wniosek :grins:[/quote] coś się nie zapowiada:shake:
-
U mnie Gasska to do wyrka nie może:shake:
-
i tytuł się widzę zmienił...;)
-
jak ona szybciutko dorasta:loveu:
-
śliczne fotulce:eviltong:
-
Czy jakąś nową foteczke to my dziś zobaczymy?;)
-
[quote name='Olusia'][URL]http://images34.fotosik.pl/83/c85e58f7b49a521f.jpg[/URL] Śliczności :loveu::loveu::loveu:[/quote] :loveu:dorasta dziewucha:evil_lol:
-
już Ci Eria chyba coś pisała o matmie;)
-
[quote name='eria']noo Kreosiowi by się nieletnia panna napewno strasznie spodobała:evil_lol:, jednak on niebardzo ma czym do niej pomachać :evil_lol:[/quote] oj tam:evil_lol:taki mały szczególik:evil_lol:
-
jeden jest do brygady antyterrorystycznej:evil_lol:
-
[quote name='Paulinaaa'][URL]http://images34.fotosik.pl/83/c85e58f7b49a521f.jpg[/URL] Nosek i broda to chyba to co sznupki mają najpiękniejsze :loveu: Eria, ma racje - nie dosc, ze rosnie to jeszcze z dnia na dzień jest coraz piękniejsza :lol:[/quote] Tak jej kochane słodzicie,że z zadartym nochalem zacznie niedługo chodzić:evil_lol:
-
[quote name='eria'][URL]http://images26.fotosik.pl/129/fab6698cca87da39.jpg[/URL] ale ona jest bossssska :loveu::loveu::loveu: a grzywka w mgnieniu oka rośnie !!! :loveu::loveu:[/quote] Dziękujemy i kokietryjnie machamy ogonkiem do Kreosia:evil_lol:;)
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
ariss replied to Hala's topic in Już w nowym domu
jakie mają fajne rogi:loveu: szatańskie stworzenia -
To daje Ci 1.000.0000 post to dopiero będzie sukces jak się wpiszesz:evil_lol:;)
-
jak pokasujemy nasze posty to możemy jeszcze cofnąć czas;)
-
a ja chcę foty białasów;)
-
[quote name='Luzia&Funia'] Tam jest Twój numer ??:D[/quote] a jest:evil_lol: tylko pytanie,który-bo są 2;)
-
[quote name='panienkabubu']a prosiłam :nono::eviltong:[/quote] ja to nie czytałam-najpierw szybko za napisanie się wziełam-gdybym wiedziała to bym przebolała brak mojego wpisu na 1000 stronce:oops:;)
-
Witanko;) zapraszam do oglądania:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/84/ad0641a86a300a1e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/129/fab6698cca87da39.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/84/0eac5eb4495cd4a5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/83/c85e58f7b49a521f.jpg[/IMG][/URL]
-
ups........nie będzie już miała tego posta:oops: ale inaczej na stronke bym się nie załapała
-
Ja świętuje z Wami:multi::multi::multi:
-
dawaj jeszcze fotki tych niesamowitych ślipek:loveu:;)
-
:multi:będą fotki:multi: