Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. Ten nochal mi się podoba:loveu: [URL]http://fotozrzut.pl/zdjecia/ee37f911aa.jpg[/URL]
  2. [quote name='Helga&Ares']hi hi może kubraczek krępował suczy ruchy :roll: Albo kwestia przyzwyczajenia po prostu:lol:[/quote] Chygba to 2;) skarpeta nawet jej nie przeszkadzała,a na takie cudeńko się obraziła.Takim fajnym okryciem to i ja bym nie pogardziła:evil_lol:
  3. [quote name='Helga&Ares']to dobrze, ach uśmiałam się :evil_lol:[/quote] i przed snem Cię rozbawiłam -same dobre uczynki dzisiaj:eviltong: ja to mało z krzesła nie spadłam:evil_lol:
  4. [quote name='Helga&Ares'] on kocha chodzić po domu w sweterkach/bluzeczkach:lol:[/quote] zazdroszczę;) jak ja mojej kupiłam kubrak na deszcz to stała jak osioł i ruszyć jej się nie dało:roll: a jak tylko zdjełam jej to "paskudztwo",ale to radość była:evil_lol:
  5. [quote name='Helga&Ares']moje mini udo :evil_lol:[/quote] :cool3::cool3::cool3: Już poprawione;):evil_lol:
  6. Cudeńko słodkie w niebieskiej bluzie:loveu:
  7. [quote name='Helga&Ares']gdzieżby znowu pierwszy ra:evil_lol:z! wątek śledzony od początku. Na początku wpisywałam się, później tylko czytałam i oglądałam fotki[/quote] no to dlatego nie pamiętam;) Ale ładnie to tak po cichaczu podglądać;):evil_lol: A ja właśnie oglądam Twoje mini cudo:loveu:;)
  8. [quote name='ATLANTYDA']O nowe foteczki miałam nosa żeby wpaśc[/quote] ...ma zawsze farta:evil_lol::eviltong: [quote name='Justys95']Ja też...:diabloti: Witamy! Sucysko śliczne :)[/quote] sucz czeka na miziano;) [quote name='Helga&Ares']witamy ślicznotkę ach wyrosła suńka:)[/quote] ooooo Wy chyba u nas pierwszy raz?:lol: Witamy miłym słowem i czarnym ogonem;) Bardzo się cieszymy z nowych gości !!!!!!!!! A ten łobuz niesamowicie szybko rośnie:evil_lol:
  9. [quote name='Olusia']Dzielimy się opłatkiem ;) [URL]http://www.poee.yoyo.pl/oplatek/?od=Ola[/URL][/quote] chyba zaglądałaś do Gassirki;):eviltong:
  10. No i fotki;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/87/6ec9cc295980817e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/131/2d35ad0f02ec2266.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/131/0d96152a60a1a3e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/130/a5365e4ccd3a3293.jpg[/IMG][/URL]
  11. Mam coś dla Was;) [URL]http://www.poee.yoyo.pl/oplatek/?od=Ewa[/URL]
  12. Jesteśmy:cool3: Gasska również dostała taką piłe z kolcami na sznurku-tylko ten sznurek jej się bardziej podoba i już go praktycznie popsuła:roll:;)
  13. ariss

    SZNAUCERY(ŚREDNIE)

    śliczności:loveu: a z jakiej hodowli jest czarnuszek?
  14. Kreos wyszedł wspaniale!!!!!!!!!!:loveu:ale Foxiak trochę sztucznie;)
  15. są święta,czas wybaczania więc złościć się nie będę:evil_lol:;) ale oczekuję poprawy;)
  16. jak mijają święta?:lol:
  17. nosek na pewno będzie czarny-tylko cierpliwości;)
  18. to trzymam kciuki żeby wszysto było po Twojej myśli;)
  19. nowy olbrzymek-cudaśnie!!!!!!! Ufoć to maleństwo!!!!!!!!!! a ostatnie fotki świetne:loveu:
  20. jakie słodziaki dwa:loveu: Można godzinami patrzeć jak psiule się bawią;)
  21. [quote name='eria']moje kudłate dostały świnskie ucho zaaz przed naszą kolacją, coby Kreon nie jęczał i Foxi nie sępiła :evil_lol: i zeżarli po całym wielkim uchu ! Jeszcze są dwa na dziś ![/quote] takim to dobrze-ale Gasska nigdy nie zjada całego:shake:oszczędna dziewucha jest.Jak pochłonie to jedno to musi mieć ze 2 tyg przerwy bo inaczej nie chce:evil_lol: [quote name='natija']a moj Agent to sie chyba przezarl bo nic nie chce:);) nawet kurzej lapki;)[/quote] u nas też śniadania nie chciała;) [quote name='chester07']dziękuję ;*;* a mogłabyś mi zrobić tak z dwoma zdjęciami połączonymi? umiesz tak? jak tak to ja Ci dam linki do zdjęć :)[/quote] takie dwa obik siebie?czy o co chodzi,bardzo mnie boli dziś głowa i wolno rozumiem;) więc ":evil_lol:łąpatą i logicznie:evil_lol:" link dawaj;) [quote name='weszka']Witamy świątecznie! Co dziś porabiacie?[/quote] witanko:lol: Narazie się lenimy i poraz pierwszy od dawna nie pójdziemy na długi spacer;).Około 17 jedziemy do babci na same pyszności więc jest szansa,że Gassula wróci 2x grubsza:evil_lol:
  22. Ja już w domku bardzo senna i straszliwie najedzona:evil_lol: Gassula oszalała na punkcie swoich prezentów-ucho świńskie do połowy pochłonięte-resztę na jutro sobie zostawiła,żeby po takich pysznościach nie zostały wyłącznie wspomnienia:evil_lol:. A zabawka pomimo swojego jakże krótkiego popytu w moim domu ma już ślady walki na sobie i wygląda jak po ostrych przejściach:eviltong: Mogę w ciemno powiedzieć,że kura spadła na drugie miejsce w rankingu "ulubione";) A teraz mówimy wszystkim dobranoc:sleep2:
  23. świetne:evil_lol:
  24. a czemu nie była wesoła?:-( Oby jutro było lepiej;)
  25. [quote name='Czarna_Owieczka']Cześć! :) My jesteśmy bez kartki, ale życzymy, Wesołych Świąt, wspaniałych prezentów pod choinką oraz szalonego i szczęśliwego Nowego 2008 :D[/quote] Dziękujemy ślicznie-cudaśnych prezentów;) [quote name='Karolina_Nett']Rozmowa się klei ;). Szybko pójdzie :eviltong:.[/quote] jakby inaczej:evil_lol: [quote name='natija']bylo o czym gadac wie se pogadalysmy;);) a do weta dopiero w czwartek...[/quote] w czwartek-może do tego czasu mu przejdzie;)
×
×
  • Create New...