Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='AnkaG']Michał wrócił cały i zdrowy. Było tak super że leci znowu na tydzień ferii do kolegi. :cool3:[/quote] ale z koleżanką czy sam:cool3::evil_lol:
  2. [quote name='eria']Foxi z prawej super, ale te dwie foty Kreona mi tu nie grają - zwłaszcza pierwsza z lewej bo coś z poza ramki wystaje ;)[/quote] no właśnie bo ja jestem leniwa i ta jest już 3 którą tam umieściłam:evil_lol:,ale nie chciało mi się tych pod spodem kasować:evil_lol:
  3. [quote name='eria']hihihi to pracuj dalej :evil_lol:[/quote] tylko takie mi wychodzą:roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/94/5e37232ace7a636b.png[/IMG][/URL] Tobyła pierwsza wersja: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/95/c45a6f35f827a665.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Magda:)'][URL]http://images34.fotosik.pl/94/452ea5988de3ba2a.png[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] :cool3::loveu::cool3:
  5. [quote name='Karolina_Nett']To tak jak ja :evil_lol:. Ale ładne banerki :loveu:.[/quote] :loveu: [quote name='Paulinaaa']Drugi banner najlepszy :loveu:[/quote] :cool3: [quote name='natija']ale banerki superanckie:loveu: melduje,ze juz wrocilismy:)[/quote] no wreszcie-mam nadzieję,że wszystko się udało:lol: [quote name='Kida i Olo']Widzę, że Gassi petard się nie bała. A efekty nudy bardzo ciekawe :cool3:.[/quote] bo to twarda babka jest:evil_lol::cool3:
  6. [quote name='eria'][URL]http://images25.fotosik.pl/133/57b04828e96baddc.jpg[/URL] ale cudneeeeee :loveu::loveu::loveu:[/quote] :multi:ciesze się,że Ci się podoba:multi::multi::multi: Z fotkami,F. i K. też pracowałam-ale coś opornie mi szło:evil_lol:;)
  7. Jak mineła noc sylwestrowa?;)
  8. Wstałam i troszku mi się nudziło-więc przedstawiam efekty nudy:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/94/4d01d05f406e17d9.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/133/57b04828e96baddc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/94/452ea5988de3ba2a.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/94/7ebfc389b776fcb8.jpg[/IMG][/URL]
  9. ariss

    SZNAUCERY(ŚREDNIE)

    Dla Gassiry to był pierwszy sylwester i muszę przyznać,że trochę się go obawialiśmy:roll: Ale miłym zaskoczeniem był zerowy strach:p Około 23.00 wyszłyśmy na szybki szpacer,żeby zdążyć przed strzelaniem-oczywiście jak na złość zaczeło się można powiedzieć podczas siusiania;) Ale na sucz nie zrobiło to żadnego wrażenia:cool3:a nadodatek postanowiła obszczekać niewinnego przechodnia:evil_lol:
  10. quote=furciaczek;9202828]Wszytkiego najlepszego w Nowym Roku!!!:loveu:[/quote] dziękujemy ślicznie:loveu: [quote name='Doginka']To cholerne choróbsko nie ma zamiaru się ode mnie odczepić:placz: - kaszel nie daje mi zasnąć, wnętrzności mnie bolą i tak się męczę od powrotu z Litwy:-((w tym momencie mam tylko 38.3* temperaturkę:multi:)[/quote] :-(bidula:-( -może Ty jakąś ptasią grype z tamtąd przywiozłaś,bo to chyba w tym czasie było o tym głośno:evil_lol:
  11. [quote name='Doginka'][SIZE=5]Szczęśliwego Nowego Roku:BIG::cunao:[/SIZE] [SIZE=1]Ja Sylwka spędziłam w łóżeczku z temperaturką 39.9*:-([/SIZE] A teraz idę spać ( wreszcie w swoim łóżeczku, bo do dziś była u mamci, która mnie kurowała):razz:[/quote] Dziękujemy:loveu: Wreszcie wróciłaś:multi:tylko ten sylweser taki marny-oby to było ostatni e choróbsko w tym roku;)
  12. Ta fotka jest mega cudna:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='weszka']Jeśli Hala nie ma to ja trochę mam :p[/quote] to wklejaj!!!!
  14. [quote name='weszka']Wymiziana - obudziła się aż od tego miziania ;)[/quote] jaka miła pobudka:loveu::evil_lol:
  15. ariss

    Galeria Daisy

    [URL]http://img209.imageshack.us/img209/1742/maskabb1.jpg[/URL] ŚWIETNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Talent fotograficzny to Ty masz:loveu: a jakim sprzętem robisz te wspaniałe fotki?
  16. [quote name='weszka']No wiem, wiem :oops::roll: Ale czasem to wszystko za dużo na 1 parę rąk - praca, teraz 3 suki, obowiązki, życie codzienne, swoje sprawy i jeszcze taka niespodzianka na wieczór :oops:[/quote] niespodzianka nie miła:shake: i doskonale Cię rozumiem!!!!!!!!! Bunia wymiziana????:mad:
  17. [quote name='Julix']Gassula odwazna dziewczyna :) Moj sylwester wypadl srednio :) Byly i lepsze i gorsze juz.,[/quote] Wyjątkowo dobrze się spisała-aż byłam mile zaskoczona:multi:
  18. [quote name='weszka']Jeszcze mam wyrzuty sumienia bo się na nią wydarłam za to zlanie w sypialni, a teraz lezy tu taka malizna, chudzizna... :roll: No ale nie wytrzymałam, bo zawsze musi w najmniej odpowiednim miejscu :shake:[/quote] Ty WREDNA ciotko:mad:.Na starsze panie się nie krzyczy:angryy:;) ale w nowym roku zostaje Ci to wybaczone-teraz trzeba myśleć o zdrówku :calus:
  19. :multi::multi::multi: GIGANTYCZNE mizianko od nas;):multi::multi::multi:
  20. jestem i u Was!!!! Witam się ciepło w nowym,nawet odrobinkę białym nowym roku:cool3:
  21. Oby z Bunią wszystko było dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wymiziaj biedactwo!!!!!!!!!!!!!!!
  22. jestem w nowym roku:cool3: i obowiązkowe mizianko dla małej :lol:
  23. ona jest cudowna-rozpływam się:loveu: a jak już urosła-panienka się z niej robi:cool3:. a jak sylwester????
  24. też tak uważam:evil_lol:-było nie pokazywać talentu-teraz będziemy Cię męczyć:evil_lol:;) Mizianko w nowym roku dla cudnej sucz:loveu:
×
×
  • Create New...