Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='Szarik']No ba, że nie głupie, w koncu moje ;) No to bierz się za sklejanie bannerków![/quote] dziś już 4 zrobiłam i więcej mi się nie chce:shake:;)
  2. [CENTER][B][SIZE=7]:multi::multi::multi:100:multi::multi::multi:[/SIZE][/B][/CENTER]
  3. [quote name='Marzena&Gusti']Super:)jeszcze jak byś dodała podpis-Galeria Gustawa;)[/quote] ja robie bez podpisów:shake: bo mi brzydkie wychodzą;),ale jak potrafisz to sama zrób,albo poproś kogoś nie obrażę się jak banerek troszkę zmieni wygląd;)
  4. i ja jestem:eviltong:
  5. [quote name='Szarik']Ładne bannerki, prowadzisz Dogomaniacki business gassira? :D quote] Nie:shake: ale jest to jakiś pomysł-biznes i kasa na schronisko-nie głupie;)
  6. [quote name='Marzena&Gusti']Jasne!!Dziękuję!!!!!![/quote] teraz już mi się nie chce bo to 4 baner który dziś zrobiłam,ale jak złapie mnie wena to coś nowego stworzę;)
  7. może być?:oops: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/141/d112106ba6c6d0b7.png[/IMG][/URL]
  8. [quote name='magda_drakkar'][URL]http://images28.fotosik.pl/141/de0cbd8330208f40.jpg[/URL] śliczny brudasek, te obłocone spodnie to Twoje?:evil_lol:[/quote] no niestety-jak 30 psów przebiega przez błocko non stop to tak się wygląda:shake:tyle,że prawie po szyję:roll: kurcze nie wiem jak tą plamke po lewej stronie banerka usunąć?????:roll:
  9. na pewno jest jej dobrze i jest szczęśliwa
  10. ale piękna czarna mordka:loveu:
  11. to i ja z utęsknieniem czekam na biało-czarne słodkie mordki:loveu:
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/141/1f12a332a7ae5d9c.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/108/e8fd04e7eaeafee5.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/142/1e0d86befad59574.png[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/108/0783c5b1518ced44.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/108/93a6e2af0e1fe75b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/108/ff4bb5d94bade254.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/141/de0cbd8330208f40.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/142/1a308bd13a0f0e89.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='magda_drakkar']Cześc Gassirki. Jeśli miałabyś czas, to zrób dla mnie bannerek, z Drakusiem i Zorką...[/quote] Chciałam to dziś zaproponować,ale przeczytałam u Ciebie tą tragiczną wiadomość i nie miałam odwagi pytać!!!
  15. kermitak fajowy a sunia jeszczę bardziej
  16. [quote name='eria']dzień dobry :multi: tu się zlecenia znowu sypią banerkowe :cool3: Doginka a Ty mi tu nie pisz o żadnym powrocie zimy !!! Zimie mówimy stanowczo - FUJ !!!:mad:[/quote] hahahah.u mnie zamawiają niektórzy,a ja u Ciebie:eviltong: i wszyscy szczęśliwi:cool3:
  17. :-(:-(:-(:-(:-(
  18. [quote name='chester07']cudne dziękuję :loveu: ;* ale nie mogę sie przez Ciebie zdecydować który ! :evil_lol: a moge dorobić sobie napis? nie masz nic przeciwko mam nadzieję:cool3:[/quote] no problemo:eviltong: [quote name='am-elle']No nie wiedziałam że aż tak dużo mnie ominęło.... ale mam zaległości. Ale już nadrabiam. U nas na przykład było piękne słoneczko i wcale jeszcze nie ma błotka za to duuuużo śniegu.... ale u nas to biegun zimna jest .... Milka się nie cieszy ona lato lubi i upał :eviltong: . Wy tu: Kto ma dłuższą sierść a kto krótszą , a co jak ktoś nie ma ?????:shake: Trzymajcie się oby do wiosny....[/quote] a jak zdrówko łysolka??? [quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]podajemy łapę...[/FONT][/CENTER] [/quote] merdamy ogonem;) [quote name='ewka i haker']hej gassulki super foty w blotku:loveu:[/quote] [quote name='Helga&Ares'][URL]http://images27.fotosik.pl/140/e593d44ca5aa40ba.jpg[/URL] śliczna :loveu:[/quote] :loveu: [quote name='Doginka']Nie wyszły mi:eviltong::p [/quote] :mad: [quote name='Figafiga']mnie przeraża widok sznupków u mnie w mieście wygolonych prawie na łyso o tej porze roku...przecież one bidy się trzęsą niesamowicie...oj mnie też korci, ale na wiosnę odwiedzę groomerkę, a teraz czekam aż się suce z łapą poprawi...wyczochraj tą czarną frotę!!:diabloti:[/quote] wymiziana;) [quote name='Marzena&Gusti']Doberek! Sznaucerki w okolicy głównie przystrzyżona,a pudelki-kudłate,kołtuniaste-nie czesane...nawet mordki nie pudlowe....:shake: Czyli jest nadzieja że kupię jeszcze w tym roku sanki dla dziecka?:D Gassira mogę poprosić Cię o zrobienie dla mnie banerka?:oops:[/quote] ja już chyba zimy nie chcę:shake:obraziłam się na nią!!!! banerek-postaram się :eviltong:
  19. tak się troszkę bawię-zbieram plusy,żeby Cię z czasem prosić o kolejny śliczny banerek:evil_lol::eviltong:
  20. [quote name='Cheritka']Zapraszam serdecznie do nas :lol:, oczywiście na priv podam Ci adresik ;))) Zobaczysz nasze pudelki w naturze :oops:[/quote] bardzo chętnie:loveu: ale wolałabym na wiosnę i napewno się przypomne-teraz jestem strasznie zaganiana i na nic nie mam czasu,przez najbliższe chwile muszą mi wystarczyć tylko zdjęcia:roll:;)
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/107/d30bbf3e0990a922.png[/IMG][/URL]
  22. [quote name='ATLANTYDA']Berek[IMG]http://yelims4.free.fr/Sourires/Sourire28.gif[/IMG][IMG]http://yelims4.free.fr/Sourires/Sourire28.gif[/IMG][IMG]http://yelims4.free.fr/Sourires/Sourire28.gif[/IMG] Super fotki niema to jak kąpiele błotne dla zdrowia i urody[IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR43.gif[/IMG][/quote] darmowe spa:evil_lol::eviltong:
  23. [quote name='eria']dzień dobry :cool3: jak miło widzieć taką mokrą ubłoconą dobranockę :evil_lol: i wiedzieć że nie tylko my cierpimy z powodu błota :evil_lol:[/quote] urok wiosennych spacerków:cool3: [quote name='Olusia'][URL]http://images27.fotosik.pl/140/e593d44ca5aa40ba.jpg[/URL] Jaki słodki brudasek :loveu::evil_lol: Dobrze, że jest krótkowłosa :cool3:[/quote] [quote name='eria']ja bym jej nie nazwała krótkowłosą :evil_lol::evil_lol: swoją drogą -nie mogę się doczekać jak będzie :eviltong::loveu:[/quote] no właśnie wygląda już strasznie,ale boje się już teraz ją robić! Niby jest ciepło i ma już tak zostać,ale jak zima wróci? A poza tym krótki włos o niczym nie świadczy u sznupa wszystko strasznie się wbija i nie koniecznie wykrusza jak z większości innych psów:roll:
  24. [quote name='Marzena&Gusti']Ja już się nie wybieram na długi spacer:D Dopiero jak tego błota nie będzie...A słoneczko kusi...Co za pogoda straszna...wrrr[/quote] ja nie jestem wstanie odpuścić spaceru-Gassulka jest na nich zbyt szczęśliwa,żebym mogła jej odmówić-fak,że poniedziałki sobie odpuszczamy,ale to dlatego,że muszę być na uczelni:roll:
×
×
  • Create New...