Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='Doginka']Bo Ty w czepku urodzona:diabloti::p:eviltong:[/quote] muszę się z Tobą zgodzić:eviltong:
  2. też mi się wydaje,że dużo dostaje-tylko ta waga:crazyeye:jak na te ilości to coś mała się wydaje,ale możę się myle!!!! Dobrej jakości karmy mają już w sobie bardzo dużo witamin(czasem nawet za dużo)i nie ma potrzeby dawać psu więcej!!!!!!!-mogło przez to dojść do małego przerostu!Ale niekoniecznie to było przyczyną! Możesz dawać psu surowe żółtko,ale nie więcej niż raz na tydzień,trochę jabłka,banana No i obowiązkowo trochę mięsa-jeśli chcesz,żeby pies jadł tylko suche to mięsko stosuj jako nagrody!
  3. pytałam o mieszkanko ale tak na szybko to nic nie wiadomo-jutro ma poszukać ofert;)
  4. a mi zrobi:bigcool::bigcool::bigcool:
  5. ale jakich zaleceń???od weta czy z opakowania karmy?Jeśli z karmy to dajesz jak dla miniaka czy średniego? Na 2 posiłki pies powinnien przejść około 9 miesiąca. Mierzysz psa z wyprostowanymi łapami i szyją,najłepiej przy ścianie przykładasz coś sztywnego do miejsca gdzie jest kość(zapomniałam jak to się nazywa:oops:) na wysokości przednich łap,zaraz przed szyją.Zmierz minimum 2 razy;) sprawdz wage to powiemy czy na dłuższe spacery powinna chodzić;)
  6. [quote name='Pimpek']Witanko! :multi: Ech, z tym mieszkaniem to nieciekawie :shake: Ale gassira pomoże :diabloti:[/quote] postaram się;)
  7. [quote name='eria']heheh av i baner zrobię ;) nie ma ;) swojego aparatu nie brałam, a mamusiny jeszcze nie dojechał ;) poza tym następne foty tak koło lutego wkleję :diabloti:[/quote] :multi:dziękuję:multi: koło lutego:multi:i jeszcze powiedz,że przyszłego roku:evil_lol::mad:
  8. [quote name='Pink']Hellou :lol: fakt musisz malutka troche odchudzic :evil_lol: a malutka wyglada bardziej jak maly sredniak niz miniaturek .... tz budowa przypomina bardziej sredniaka[/quote] mi też się tak wydaję!!!!!!!!!!!!! a ile psiul ma w klębie?
  9. głowy?o uszka to co,bo chyba nie przycięte;):oops:;)
  10. niestety z błocka:roll::evil_lol:
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/142/81fac18cea32bed9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/142/2096cf29f6115dc7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/110/ee522a3f28be2202.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/109/cbfbf10058d90d12.jpg[/IMG][/URL]
  12. Czyścioszek:eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/141/c630bf0ef7ba0296.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Martinee'][URL]http://images29.fotosik.pl/141/c630bf0ef7ba0296.jpg[/URL] kto chce się ze mną bić ;d;d[/quote] słusznie zauważone!!!!!!!!:multi: o patyk zawsze;)
  14. fotki musisz na pewno zmniejszyć!!!!! śliczna jest-bardzo sznaucerza,ale na ostatniej fotce to tak troszkę grubiutko wygląda:eviltong:;)
  15. jeśli nie ma fot to na pewno Ci się bardzooooooooooo nudzi i masz chęć zrobić mi nowy avek i ban(podlinkowany):eviltong::loveu:
  16. [quote name='Marzena&Gusti']Super fotki-faktycznie brudasek boski![/quote] :loveu: [quote name='Figafiga']Taa boskie to stworzonko upaprane, ale później musi grzecznie stać, aby doprowadzić je do stanu wpuszczalności na pokoje:evil_lol: moja to koszmar bo jasna na łapach,teraz nie ma takiego problemu bo Negra tylko na chwilę wychodzi, wiadomo dlaczego...[B]gassira[/B] ślub biorę:diabloti: u mnie to to bardzo zwariowanie jest, ale to dłuższa opowieść:angryy:[/quote] no to gratulacje:eviltong: [quote name='chester07'][URL]http://images27.fotosik.pl/141/256838c7d66562fd.jpg[/URL] -> dwa śliczne czarnuchy :loveu::evil_lol: to w biegu jest super :):-o[/quote] :cool3: [quote name='Cheritka']Zostaw wszystko i chodz do nas na pizze [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9304389#post9304389[/URL][/quote] to ja może tego winka bym poprosiła:eviltong:
  17. [quote name='eria']i do tego nieznośnym, pyskatym, nachalnym,bezczelnym,złośliwym i długo by jeszcze wymieniać można :evil_lol:[/quote] czyli jak można takiego niekochać:evil_lol:
  18. KReoś jest cudownym zarośniętym czarnuszkiem:loveu:
  19. [quote name='eria']Jadziu masz PW :p[/quote] a ja:angryy::mad: teraz to ja mam focha:angryy:
  20. [quote name='eria']Kasiu Bubu- przy trzech bernardynach to ja nie wiem czy cokolwiek wytrzyma przez miesiąc :diabloti: możesz spróbować z taką piłką na sznurku, ale do takich wielkich mord to musi dużo większa być niż nasza. ;)[/quote] wow jesteś:multi:
  21. [quote name='Marzena&Gusti']super by było[/quote] tylko mokotów Was interesuje rozumiem,ale obojętne czy górny czy dolny???I do jakiej kwoty?-bo to też ważne!aha i ile pokji itp-coś co Was najbardziej interesuje?
  22. [quote name='Marzena&Gusti']poszukujemy mieszkania do wynajęcia na mokotowie-na wczoraj!:(Właścieciele tego dostali dziś wymówienie ze wspólnoty!:([/quote] łatwo nie będzie:shake:ale mam koleżanke w nieruchomościach-coprawda zajmuje się sprzedażą,ale oferty wynajmu też przez ręce jej przechodzą! Dziś się będę z nią widziała to spytam;)
  23. [quote name='Marzena&Gusti']mam bardzo poważny problem-nie mam głowy o tym myśleć ...:([/quote] :calus:oby było dobrze:calus:
  24. pewnie,że możesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I pamiętaj,że Zorcia zawsze będzie,żyła w Twoim sercu gdzieś na dnie jest kawałek przeznaczony tylko dla niej i już żaden inny zwierz nie zabierze jej tego miejsca zawsze będzie w Twoim secu i dzięki temy była tak wspaniałym kotem!!!!
×
×
  • Create New...