Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/109/7787fbf00e49d4c3.png[/IMG][/URL] Doginka pomogła pozbyć się plamki;)
  2. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/109/7787fbf00e49d4c3.png[/IMG][/URL] poprawiony:eviltong:Doginka pomogła pozbyć się tej plamki:loveu:
  3. rozmiar jest ok:eviltong:
  4. [quote name='Doginka'] Spodeneczki piękne wzorki mają - to nowa moda?:cool3::razz::evil_lol: A plamkę można zlikwidować stęplem w PS:diabloti: - zaraz to zrobię:razz: Już zrobiłam, tylko teraz nie wiem, czy nie trzeba odchudzić;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/109/7787fbf00e49d4c3.png[/IMG][/URL][/quote] a jak wszysy zaczeli tam się tak ubierać:evil_lol: dziękuję:multi:zaraz sprawdzę rozmiar-ja to nie wiem gdzie szukać tego stępla:oops: [quote name='ATLANTYDA'][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-265.gif[/IMG]wielkie dzięki za banerki obydwa [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-545.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-548.gif[/IMG][/quote] :loveu:
  5. już mam od dawna:eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/109/2ff9149c83944c52.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/109/774dcc2750495764.png[/IMG][/URL]
  6. i ja jestem:bigcool::bigcool:
  7. [quote name='eria']o jasny gwint - psy takie uciorane jak Gassi już były, ale spodni w tym stanie jeszcze nie miałam :diabloti::shake:[/quote] najwyższa pora:evil_lol:
  8. [quote name='ewka i haker']hej:loveu: [URL]http://images28.fotosik.pl/141/de0cbd8330208f40.jpg[/URL] no te spodnie sa cudne a daleko macie po spacerku do domku??[/quote] 30 minut piechotką:evil_lol:ludzie czasem dziwnie na nas patrzą no bo sama nie wracama spodnie wszyscy mamy w tym samym stanie;) ale wtedy byłam samochodem;)
  9. [quote name='Julix']No.. nowe fotki prosimy :loveu: My ferie dopiero od 28 :shake: juz sie nie moge doczekac :multi:[/quote] 28 to mi się sesja zaczyna:roll:
  10. jeśli już to bym dała napis w kolorze jaki ma baner,cienka linia i jakieś mocno efektowne litery -ale wykonać tego nie potrafię:eviltong:
  11. [quote name='Cheritka']Widzicie mój banerek :-( ?[/quote] nie:shake:
  12. [quote name='Cheritka']Ale Ty jesteś zdolna, chyba sobie corel znowu zainstaluje ;)[/quote] :cool3: Gdzie Twój baner-nie widać go! [quote name='AnkaG']:loveu: Gassirka.[/quote] :cool3: [quote name='Helga&Ares'][URL]http://images28.fotosik.pl/141/de0cbd8330208f40.jpg[/URL] moja śliczność :loveu: Pańcia masz się czym chwalić :evil_lol: pikne spodnie[/quote] czasem trzeba się poświęcać:evil_lol:
  13. [quote name='Marzena&Gusti']Ale próbowałam:D[/quote] to się liczy;) [quote name='Cheritka']Może ja coś spróbje:oops::oops:[/quote] czekamy na efekty;)
  14. [quote name='Marzena&Gusti']Poddaje się;)Sprzątam dalej[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='Marzena&Gusti']A może czarne pionowe napisy zrobie??po lewej galeri po prawej Gustawa-tylko nie wiem czy się da w PhotoFiltre[/quote] próbuj:cool3:
  16. [quote name='Szarik']W jaki m programie działasz?[/quote] Corel Paint Shop Pro X;)
  17. [quote name='Marzena&Gusti'][IMG]http://images23.fotosik.pl/140/cd10ef090a290b12.png[/IMG] Teraz średnio mi się podoba;)[/quote] mi też;):oops: ale mogę ci zmniejszyć ten ban jak chcesz i napis możesz mieć nad nim?!;)
  18. [CENTER][B][SIZE=7]:multi::multi::multi:200:multi::multi::multi:[/SIZE][/B][/CENTER]
  19. czemu Wy nie macie banerka tak pusto się robi:mad:;)
  20. [quote name='Marzena&Gusti']Ja też dziękuję;)Buu Corela z netu się nie da ściągnąć chyba...[/quote] chyba nie:shake:,ale może jakąś wersję testową -taką kilku dniową;)
  21. [URL]http://i14.tinypic.com/72rj1hy.png[/URL] ta fotka bije wszytskie o głowe:loveu:
  22. [quote name='AnkaG']Przeczytaj dwa posty wstecz. Nici z pracy. :-([/quote] widzisz marudziłaś i co teraz sama sobie poszła:angryy: ale tak na poważnie to bardzo mi przykro,ale napewno coś równie fajnego znajdziesz;)
  23. [quote name='Ola164']Ale cudny banner :loveu:[/quote] dziękuję:eviltong:
  24. [quote name='Marzena&Gusti']jak poprzątam w domku to sama dorobie:) W jakim programie to tworzysz?[/quote] Corel Paint Shop Pro X;)czekam na efekt końcowy:cool3:
  25. [quote name='Szarik']4!? Widzę, ze nie tylko Chesterowa pani jest chętna :)[/quote] chętnych jest dużo;),aż za dużo:evil_lol:
×
×
  • Create New...