Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='eria']cześć ! widzę że tu się bany sypią to ja spadam zanim oberwe:diabloti:[/quote] a masz coś do ukrycia:cool3:;)
  2. [quote name='furciaczek']Bana ma dostac i jak sie cieszy:shake::roll: :evil_lol:[/quote] czepialska:evil_lol:;)
  3. [quote name='Agnieszka K.']Przy pierwszym psie pytałam o różnę rzecz dzwoniąc przez telefon, a nie pisząc maile. O cene zapytałam na końcu rozmowy. I zamówiłam szczeniaka z tej właśnie hodowli do której zadzwoniłam jako pierwszej i jedynej. Drugiego wybierałam już bardzo świadomie, chciałam coś sprowadzic (tez z okreslonych, wybranych hodowli), ale w końcu zrezygnowałam, bynajmniej nie z powodu ceny. Wazniejszy był dla mnie charakter i mozliwośc obserwacji i wyboru szczeniaka. Poza tym widziałm kilkakrotnie rodziców szczeniaków, wiedziałam jak się zachowują, jakie mają charaktery, budowę itp. I zamówiłam szczeniaka w tej samej hodowli, z której mam pierwszego psa - tylko tą z hodowli polskich brałam pod uwagę. A o cenę nie pytałam w ogóle, po prostu zapłaciłam po wyborze szczeniaka (bo został jeszcze 4 tygodnie u hodowcy). I jeszcze raz napisze: zakup szczeniaka to NAJMNIEJSZY wydatek biorąc pod uwage następujące później koszty związane z zakupem wyprawki, jedzenia, kosmetyków, opieki weta, i itp.[/quote] :klacz::klacz::klacz:
  4. albo masz,bo nie wiem kiedy znajdę czas żeby nowe zrobić-ostatnio zaganiana jestem:roll:-może Ci się któryś spodoba;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/111/77e2a94dabddce18.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/143/2a75b7630bb5c36c.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/142/cc7f2d854c90f6f3.png[/IMG][/URL]
  5. mam już dla Ciebie 3 banerki,ale nie bardzo mi się podobają:shake: więc jeszczę musisz cierpliwa:roll:;)
  6. jak kupowałam psa to było ostatnie pytanie jakie zadałam hodowcy kilka dni przed odbiorem i to nie dlatego ,że śpię na forsie!!! Jakie są ceny danej rasy ogólnie wiadomo,a czy to jest różnica 100,czy 300 złotych to dla mnie nie ma żadnej!!!!!!!!!! Jak pies zachoruje to czasem trzeba wydać o wiele więcej,a nie wszyscy się z tym liczą!!! Dla mnie mailowy kontakt może być związany z "pierdołami"bo wiele ludzi potrafi pięknie pisać! Rozmowa telefoniczna to podstawa,no i oczywiście kontakt wizualny bo jak inaczej człowieka poznać a i wtedy można się grubo pomylić!!! Może niedługo psa będziecie wysyłać mailem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. a ja czekam i czekam.............
  8. jaka słodkość:loveu:
  9. Witaj:multi::multi::multi: ja również zagłosuję ;)
  10. [quote name='AnkaG']Ten ze storczykami najbardziej mi sie podoba. :multi:[/quote] :cool3: Kto to jest Bassira:evil_lol:
  11. [quote name='Doginka']Z weną to u mnie gorzej - ale przerabiam banerek, który Ci Eria zrobiła - bardziej wiosenne kolorki:razz:[/quote] :multi:będę miała ban od Ciebie:multi: Muszę zrestartować to pudło bo mi pół wieku otwiera stronę:angryy:
  12. ja też tego nie potafię:roll: dziękuję za pomoc-co ja bym, bez Ciebie zrobiła:loveu: Ale Gasska ma zadanie:evil_lol:zakopałam jej szyszkę w kocu i bidula ją od 10 min stara się odkopać,a taka jest przy tym podniecona:evil_lol:chwila spokoju;) Tylko mi coś komp sapie:roll:
  13. [quote name='Cheritka']Ustaliłyśmu, że najwcześniej o 14. I może pod pomnikiem Matejki ??? na ul Puławskiej ??? odpowiedz mi tu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78810&goto=newpost"][COLOR=#810081][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78810&goto=newpost"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78810&goto=newpost[/COLOR][/URL][/URL][/quote] już wiem gdzie się kontaktować [quote name='ewka i haker']witamy wszystkich serdecznie gassira dziejue za banerek jest super:loveu:[/quote] ploseeeeeeee;) [quote name='chester07'][URL]http://images32.fotosik.pl/110/46849e223366eca4.jpg[/URL] -> śliczna trójca :evil_lol::loveu: to ten wilczek co kły kiedyś szczerzył ? :eviltong: [URL]http://images33.fotosik.pl/110/054520562f7c476f.jpg[/URL] -> to cudniaste :loveu::loveu::loveu: aha dzięki :)[/quote] no problemo [quote name='Doginka']Cześć Gassi - już się biorę za poprawienie tego co znalazłam na PW:razz::p, ale zajmie mi to chwilkę:razz:[/quote] :loveu: [quote name='Julix']Gasii piekniutka :loveu: zdjecia coraz ladniejsze :cool3:[/quote] staramy się:cool3: [quote name='Doginka']Ewa, co mam jeszcze poprawić w tych banerkach? - bo dziury już postęplowałam:diabloti:[/quote] kochana a masz jakąś wene,co do nich,bo obiecałam,że zrobią a coś mi nie szło i nie są zbyt dobre-musi być ten rozmiar koniecznie,ale co więcej nie wiem. Bardzo Ci dziękuję:loveu:
  14. [quote name='Marzena&Gusti']Można troszkę pospacerować...Dziecko nie lubi jeździć autobusami-i ciężko mi z wózkiem i pse:(Czytaj na wątku Gustiego czy ewa przyjedzie lub sama tu napisze[/quote] rozumiem;)
  15. [quote name='Marzena&Gusti']W zależności od tego czy Cheritka przyjedzie...[/quote] to daj znać co ustaliłyście??? Tylko morskie to takie marne do spacerków chyba?:roll:
  16. [URL]http://i15.tinypic.com/866jjvr.jpg[/URL] to zdjęcie jest przerewelacyjne!!!!!!!!!!!:loveu: a z tym programem Ci zabardzo nie pomogę,bo mam agielską wersję:roll:
  17. [quote name='Paulinaaa']Ale macie śliczny bannerek :loveu: Ta fotka lecącej Gasski jest świetna!! Pozdrawiamy ![/quote] może i śliczny tylko czemu taki smutny;) [quote name='Marzena&Gusti']Gassira a może pójdziemy jutro na spacerek do parku morskie oko?[/quote] kurcze jutro jestem od rana na uczelni i nie bardzo wiem do której:roll:,a na którą planujesz ten spacerek?
  18. [quote name='Ka-Vanga']Haha przytulasny jest bardziej ten warkot :evil_lol:, calusnica to woli zeby jej non stop pile rzucac, a w wolnej chwili moze Cie zalizac :evil_lol:.[/quote] no to nie ma wyjścia i biorę dwie czarne mordy:loveu::evil_lol:
  19. [quote name='Elitesse']e tam ! nad czym to sie zastanawiac ? only sredniaki !! :loveu::loveu: olbrzymy sa za spokojne i rozmemlane :evil_lol:[/quote] co Wy gadacie!!!!!!!!!! Wszystkie sznupki są cudowne-sznaucer to sznaucer wkońcu!!!!!!!!!!!!!!
  20. [quote name='Ka-Vanga']Lasuchy to za malo powiedziane :evil_lol: . Suczka Lilanines "ograniczyla" sobie jedzenie w czasie cieczki, w tym okresie niektore suczki staja sie dosc wybredne, wiec po skonczeniu cieczki trzeba uwazac, bo apetyt moze wrocic ;) .[/quote] co racja to racja;)
  21. [quote name='Ka-Vanga']Mogiem Ci wypozyczyc :cool3:, tylko wolisz calusnika czy warkota :evil_lol: ???????[/quote] pytanie-pewnie,że całuśnika i przytulaska w jednym:loveu: Bo moja łobuzica od przytulania jak najdalej:roll:
  22. też bym przytuliła do serca takiego olbrzymka:loveu:
  23. [quote name='Marzena&Gusti']Mi też nr.2 bo nr. jakiś niedopracowany-2 też:D[/quote] w 1 po prawej zadużo białego i G się zlewa-może dlatego;)
  24. ten 3:evil_lol: a tak na poważnie to chyba 2;)
×
×
  • Create New...