-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='Ka-Vanga']Hiehie, jakbym wychodzila z takiego zalozenia to mialabym w domu nie 3 sznaucery, a 3 potwory :evil_lol::evil_lol::evil_lol: .[/quote] nie mówie o Twoich po to jak widać łasuchy:evil_lol: ale sucz Lilanines tak jak i moja same sobie dawkują porcję!!!!!!!!! Moja to jak jest najedzona to największych pyszności kostnych nie zje tylko odda,albo ewentualnie schowa
-
[quote name='eria'][URL]http://images32.fotosik.pl/110/46849e223366eca4.jpg[/URL] bardzo mi się podoba ten psiak po lewej :loveu:- mocno przypomina wilczaka :lol:[/quote] wszyscy tak mówią;)ale nie tylko z wyglądu;) [quote name='Cheritka']Ale jesteś pracowita dziewczynka, od rana zdjęcia :cool3::lol:, to i ja lecę coś wstawić :roll:[/quote] :cool3: [quote name='Atkaaaa']ano pierwszy pierwszy :D piekny psiak Zapraszam do nas :D (link w podpisie)[/quote] zaraz wpadne i do was:lol: masz za duży ban [quote name='Karolina_Nett']To jak dwa 100x100, to banerek chyba 300x100, nie? :p [URL]http://images33.fotosik.pl/110/054520562f7c476f.jpg[/URL] Spadamyyyyy :evil_lol:. [URL]http://images32.fotosik.pl/110/46849e223366eca4.jpg[/URL] Śliczne psiaki :loveu:. [URL]http://images29.fotosik.pl/141/5c43dd86541eec2f.jpg[/URL] Ktoś tu się chyba bawi w chowanego :multi:.[/quote] :evil_lol: [quote name='Paulina_mickey']Gassira macie jakiś specjalny teren na te spacerki i aż taką ilość psiaków?:cool3: [URL]http://images24.fotosik.pl/140/96a8c8e11c95839b.jpg[/URL] nawet niufek jest:loveu:[/quote] to są tak zwane płuca warszawy;)
-
[quote name='Cheritka'][SIZE=4]Trzeba być OPTYMISTKĄ[/SIZE] , TO WTEDY los sam się odmieni :lol:[/quote] podpisuje się pod tym;)
-
[quote name='Lilanines']Czyli radzisz nie podawać? łupieżu już nie ma to może warto spróbować. Właśnie oglądam twoją sunie jest śliczna i kochana .Pozdrowienia i łaskotki dla suni [URL]http://images29.fotosik.pl/105/f1ffed8cbc2a0515.jpg[/URL] to mi się bardzo podoba ten mądry wzrok[/quote] Dziękujemy bardzo:loveu:sucz wymiziana:eviltong: Ja podawałm siemie przez 3 pierwsze miesiące i odstawiłam,decyzja należy oczywiście do Ciebie,ale nie widze już potrzeby;)
-
[quote name='Lilanines']muszę trochę poczytać o średniakach bo przyznam się szczerze że mam dostęp do komputera tylko wtedy gdy dzieci zagonie do roboty. a ile waży średniak w tym wieku? nigdzie nie umiem znaleźć informacji co do wagi szczeniaków. według wzorca (czego trzymać sie nie mogę) miniatura powinna ważyć do 7 kg. wet powiedział mi że do 10 kg? Zobaczymy jak będzie wyglądać gdy będzie miała roczek.Dziś jest troszkę cieplej a że mamy własne podwórko to zaraz będzie gonitwa . Zapomniałam dodać że do jednego posiłku dodajemy mała łyżeczkę siemienia . Dziękuję za miłe przyjęcie.[/quote] w tym wieku ta łyżeczka jest chyba zbędana,ale to nie mi oceniać;) Moja średniaczka 7 miesięczna waży 18 kg i jest szczupluteńka:roll::lol:
-
jaki szczenior toż to bydle jest:evil_lol: jeszczę nie widziałam na żywo czarnego briarda:shake:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
witanko poranne;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
ariss replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='monita']Właśnie się zastanawiałam, dla kogo mam wstawiać zdjęcia :diabloti:[/quote] to już wiesz:evil_lol: -
[quote name='Atkaaaa']Śliczne zdjęcia i piękny piesek... czego chcieć tu więcej :D Pozdrawiam[/quote] Wy chyba pierwszy raz?????bo ostatnio dużo nowych twarzy tu zaląda i się gubię;):oops: Witamy czarniutkim ogonem:eviltong:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/110/054520562f7c476f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/110/46849e223366eca4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/141/30e91908f4634bfe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/141/5c43dd86541eec2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/142/a5a4b3d00f1b9da5.jpg[/IMG][/URL]
-
od gardziołka najgorsze chorubska zawsze się zaczynają:roll:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
ariss replied to Hala's topic in Już w nowym domu
i mnie tu dawno nie było,ale jak będą fotki to i ja będę:evil_lol: -
Dawaj foty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może się chłopaki polubią:roll:
-
:klacz: świetnie sobie radzić i Rapcio bardziej mi się podoba na tym banerku:eviltong::evil_lol:
- 21590 replies
-
jeśli jajko uczula to można go nie dawać,albo wyjątkowo żadko i nawet nie całe! Moją sucz uczula biały ser(dużo się drapie),który z resztą uwielbia i go dostaje-bardzo żadko ale wcale jej wtedy nie żałuje;)a drapanie się nie pojawia;) średniakiem Twoja cudna psinka napewno nie będzie-świadczy o tym chociażby waga-średniaki w tym wieku są o wiele cięższe;) Moja łobuzica też ograniczała sobie jedzenie i to był znak,że za dużo dostaje,możesz spróbować jej trochę ograniczyć ilość karmy(tylko nie dużo)Pies idealnie wie ile potrzebuje!!!
-
[quote name='Marzena&Gusti']Witam z rana!Miłego dnia życzę:)[/quote] a wzajemnie:loveu: [quote name='Cheritka']Ja się przyłączam i podziwiam Wasze banerki, chyba musze sie wziąć za robote i coś nowego wymyślić[/quote] no to nie ma na co czekać:eviltong:;)
-
[quote name='Paulina_mickey']wpadłam tu po raz pierwszy:oops: podobają mi sie te fotki z wilkczakami:loveu: a co do banerka to nie wiem jaka to wielkość ale tak żeby obok zmieściły mi sie dwa te malutkie banerki;)[/quote] No to witam i mam nadzieję,że będziesz gościć u nas już systematycznie;):eviltong: coś z banerkiem wymyślę;)
-
już kiloka mam ale jaka dokładnie ma być wielkość banerka?;)
-
nie wiem czy jeszczę dziś,ale z miłą chęcią Ci zrobię;)Tylko z jakich fotek
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/110/fe38e93d9503561e.png[/IMG][/URL]
-
[URL]http://images25.fotosik.pl/140/a957a8f28b9ee7fc.jpg[/URL] też to zdjęcie mi się bardzo podoba-tylko kur.de cytowować nie umiem:shake: a Ty chyba mówiąś,że nie umiesz robić banerków:mad:
- 21590 replies
-
[quote name='eria'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=95041"][IMG]http://i1.tinypic.com/8abg601.jpg[/URL][/IMG] [IMG]http://i14.tinypic.com/8g8u0lt.jpg[/IMG][/quote] :multi::multi::multi:Dziękuję:multi::multi::multi:śliczny tylko czemu taki smutny,my szczęśliwe dziewuchy jesteśmy;) [quote name='ewka i haker']witanko gassira i wszyscy [URL]http://images27.fotosik.pl/141/256838c7d66562fd.jpg[/URL] fajnie tu wyszli [URL]http://images32.fotosik.pl/109/0bebc74437ae50e5.jpg[/URL] co za sprint [URL]http://images29.fotosik.pl/141/c630bf0ef7ba0296.jpg[/URL] no to jest zadowolony pies:evil_lol:[/quote] witanko [quote name='Doginka']Ale wilczak ma super uśmiech całując Gassirkę:diabloti: [/quote] jakby [U][I]jej[/I][/U] dobrze było;)